Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Blokada HE.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałbym poprosić o zmianę czasu blokady HE na początku rundy oczywiście jeżeli to nie problem i będzie zgoda innych graczy, myślę że wystarczyło bo 10 sec ponieważ 15 w niektórych sytuacjach uniemożliwia rzucenie HE w wybrane miejsce z przebywającym tam przeciwnikiem chyba 10 sec było by akurat bo nie chcę także żeby powtórzyła się sytuacja z przed około paru miesięcy czy roku że daje się HE na początku rundy i cały przeciwny team pada ;D W każdym razie proszę się wypowiadać czy taka zmiana nie zaszkodziła by nikomu i czy może być wprowadzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co potwierdzasz? Mi to nie przeszkadza. Jak dla mnie może zostać tak jak jest. 10 sec blokady na ratsie to za mało, szczególnie jak jakiś buc blokuje w przejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matek masz swoją racje na ratsie ludzie blokują i to może przeszkadzać ale ratsa mamy co 5 map a na innych to się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny.. 15 sec. moim zdaniem wystarczy, bierzemy pod uwagę równierz możliwość ucieczki wrogiego team'u i prozostawianie się w swoich "kampach". 10 sec. - to nie za krótko, ale też nie dużo czasu dla przeciwników.

 

neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×