Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

Propozycja Grzybek!

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim, dzisiaj kiedy wszedłem na chwilkę na server moich kolegów zauważyłem ciekawy temat pomyślałem że może się przyjmie i mam propozycję.

Moim głównym powodem tego tematu jest wniąsek o stworzenie na serverze COD takiego czegoś jak HaPpY HoUr czyli innymi słowy wydarzenie które odbywa się raz dziennie przez okres trwania jednej mapy exp zostałby dwukrotnie zwiększony. Gracze by się cieszyli bo exp idzie wolno a 20 minut zwiększonego expa o nieokreślonej porze skłoniło by do częstszego odwiedzania servera bo każdy chciałby zdążyć ;P Piszcie i wypowiadajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo dobry pomysł i popieram kolegę,to zdecydowanie podniosło by zainteresowanie serwerem,i kto wie czy czasem nie zwiększyło by to wykupowanie kąt premium żeby sobie je ładnie wyexpić i śmigać :)

Grzybek ma w pełni moje poparcie ;] :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupie, już o tym myślałem :P

 

Wypowiadajcie się dalej, jak znajdę chwilkę to coś pomyślę nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fajny pomysł :) Nie gram zbyt dużo na CoD'ie ale gdyby był taki event bym chętnie zagrał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus weź wrzuć to na serwer w godzinach 23-7 tak jak pisałeś mi kiedyś i zobaczymy jak to pójdzie

dla Vipów exp 100% dla zwykłych 50%

moim zdaniem lepiej by było dal zwykłych x2 a dla VIP x3

 

Można by też było wprowadzić zmianę trybu ze zwykłego na DM w godzinach nocnych, lub jak jest mało graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym dodać propozycję aby exp odbył się w godzinach: 8-9, 12-13 , 18-19, 22-23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokaczini - COD to COD, DM to DM. :)

 

Co do propozycji, bardzo ciekawa, popieram również powyższą wiadomość o dokładnych godzinach "wiekszego" expa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za ;)

fajna rzecz tylko to musi być o różnych godzina bo jak będzie o 15 to będzie full serwer a jak się skończy to to będzie grało 10 osób max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł tym bardziej nie trzeba by było robić tak szybko resetu lvli bo szybciej newbia by mogli wbic tan lvl.

Myślę że taki coś można wprowadzić od godziny 18.00-20.00.Stanowczo zwiększyło by ilość osób na serwie w tym adminów którzy chcieliby podexpić także panował by względny porządek.

 

Have Fun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×