Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
PuLL.

ODRZUCONE Grzybek podanie.

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1/ Wiek- 13

 

2/ Dlaczego ty?- Ponieważ mam wiele wolnego czasu codziennie mogę przeznaczyć na forum spokojnie 3-4h. Myślę że bym się nadawał pomimo młodego wieku jestem kreatywny mam wiele pomysłów które mogły by się przydać. Bardzo się zmieniłem od tamtej pory kiedy pisałem jak

3-latek :) Przestrzegam zasad ortografii, bardzo spoważniałem i kiedyś kręciło mnie tylko granie na serverze teraz jestem codziennie na forum szczerze mówiąc wole być na forum niż w grze ;]

Jeśli podanie było by rozpatrzone pozytywnie wszystkie obowiązki wykonywał bym z chęcią i pasją. Od czasu do czasu mogę wspomóc server w kosztach nie mówię o wielkich sumach ale 20 zł co miesiąc, dwa byłbym skłonny przekazać.

 

Czy byłeś/jesteś moderatorem na jakimś forum?: Tak dwa razy na serverze kolegi który upadł około pół roku temu (między innymi dlatego nie byłem na kopytku), i jeszcze na metinie ;D ale nie wiem czy to się liczy ale w końcu forum to forum :)

 

3/ Dział, który Cię interesuje?- Mógłbym zajmować się różnymi sprawami decyzję pozostawię Petrusowi, lecz najbardziej interesują mnie działy o pomysłach graczy i sprawach na COD.

 

Liczę że moje podanie zostanie rozparzone pozytywnie. Naprawdę myślę że bym się do tego nadawał.

 

Gorąco pozdrawiam.

Kacper.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE, dlaczego?

 

-Wiek, co prawda tutaj się przyłożyłeś ale parę dni temu rozżalałeś się na temat "czitowania" co chyba nie przystoi osobie która chciała się ubiegać o moderatora.

 

Ja nie jestem przekonany czy osoba która czitowała parę razy może pilnować porządku na servie. Z mojej strony wielkie NIE!

 

-To było jeszcze nie mając kompletnego dowodu na te oszczerstwa, nie wspominając o pisaniu na shoutbox'ie.

 

 

Teraz żałuję że nie nakręciłem demka... Ale on grał na czitach tak od 1-30 lvl potem jeszcze na 60 wbił raz. Ja tylko mówię że to nierozsądne dać mu z powodu czitowania.

 

- Tak, tak już kręć demko, wyślij na bl, esl i policje...

 

 

-Drugą sprawa to ogarnięcie, chłodna głowa i do tego doświadczenie i ten nick po czym chyba kopytko nie byłoby słynne w "lolxd2" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, wezmę sobie do serca tę uwagę i więcej tak nie postąpię. Mój dawny nick: (-_-)GrZyBeK(-_-) a teraźniejszy od jakiegoś czasu to: Grzybek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK! Grzybek ma dużo postów, codziennie jest na forum, jest ogarnięty i postarał się przy podaniu. Fighter teraz to ty się mścisz bo napisał w twoim podaniu, że czitowałeś co jest prawdą bo cie widziałem na servie. Więc nie zwalczaj prawdy złośliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fighter teraz to ty się mścisz bo napisał w twoim podaniu, że czitowałeś co jest prawdą bo cie widziałem na servie.

No to udowodnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Masz te kilka postów, ale za mało się angażujesz w forum. Staraj się pokazać swoimi postami, że się do tej funkcji nadajesz.

 

Działaj i za jakiś czas pomyślimy jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×