Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tiker

Juwenalia Białystok 2012 - Barabany

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale jestem jednym z organizatorów tegorocznych Juwenaliów, które odbędą się w Białymstoku.

Poza Festiwalem muzycznym jestem głównym koordynatorem Przeglądu Muzycznego - Barabany 2012.

Jeżeli ktokolwiek jest z Białegostoku to 24 kwietnia o godzinie 18.00 w galerii Białej dokładnie w MK Bowling odbędzie się finał. Będzie 5 zespołów Rockowych i jedne reggae.

Jeden ze zwycięzców wystąpi na scenie główniej projektu Dni Kultury Studenckiej Juwenalia Białystok 2012.

Wejście jest za free, czasami trzeba zapłacić za szatnie max 1 zł.

Wynegocjowałem promocje w barze na wódkę i browar np 3 litry bronksa za 20 zł, 5 l bronksa 35 zł.

Będzie można również zakupić koszulkę juwenaliową jak i karnety na same juwenalia.

Przypominam cała impreza juwenaliowa zaczyna się 19 maja i trwa do 27 maja, natomiast koncerty 24,25,26 maja

Pjontka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą mi Juwenalia w Krakowie ;D aż takim alkoholikiem nie jestem, żeby jechać jeszcze do Was ;)

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Ty Ty

Ale no weź :)

Z tego co wiem, to spora część sztabów juwenaliowych spotyka się razem raz do roku i obraduje, dzieli się informacjami i przeżyciami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×