Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Kozyra

Barca vs chelsea

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim kurde cudem chelsea wygrała no nie wierze. Teraz czekać aż real przegra i będę się częściowo cieszył. Jeszcze chelsea a dokladnie terry i lampart jakim wspanialym zachowaniem sie wykazali. Co wy sądzicie? Bo ja mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakim kurde cudem chelsea wygrała no nie wierze. Teraz czekać aż real przegra i będę się częściowo cieszył. Jeszcze chelsea a dokladnie terry i lampart jakim wspanialym zachowaniem sie wykazali. Co wy sądzicie? Bo ja mam dość.

 

Fart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie może być jak jest ;D czas, żeby też ktoś inny wygrał niż Barca ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fart? Ach widać, że fani Barcelony czynnie się udzielają. Gdy tylko Chelsea przeszła od razu wiedziałem że będą komentarze, że Chelsea wygrała fartem. Na prawdę nie rozumiem tych wszystkich reakcji fanów Barcy, czy Wy na prawdę nie potraficie się pogodzić z przegraną? Zawsze tak jest, każdy wygrywa fartem, a Barca jest najlepsza, pro elo. Po prostu Barcelona nie potrafiła wykorzystać sytuacji i tak to się skończyło. Chelsea pięknie się broniła i ich stylem strzelali gole, czyli szybka kontra i gol, a nie klepanie, ale jakoś im nie wychodziło wczoraj. W ogóle sam nie wierzyłem, że Chelsea przeszła, po czerwonej kartce dla tak doświadczonego gracza jak Terry byłem przekonany że jest po meczu, później 2-0, ale jednak oni się nie poddali i walczyli. Piękny mecz w wykonaniu Chelsea pokonać tak dobry zespół jak Barcelona i to w dziesiątkę, to na prawdę jest coś wielkiego. Trochę się rozpisałem, ale wkurwiają mnie takie komentarze "fanów Barcelony", a nawet pewnie połowa z Was nie oglądała meczu. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pokonać tak dobry zespół jak Barcelona i to w dziesiątkę, to na prawdę jest coś wielkiego.

 

Kurde a u mnie remis byl (2:2) :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem meczyk, było co oglądać ... tak naprawdę Barca nie popisała się, nie ma co ukrywać. To co zrobił Messi, a wręcz czego nie zrobił może sobie teraz pożądnie żałować. Gdyby strzelił tego karnego, Chelsea musiała by atakować, co rozluźniłoby szyki obronne. Wtedy większe szanse byłyby po stronie Barcelony na strzelenie kolejnej bramy. No ale cóż, stało się. Teraz czekamy na 2 finaliste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CzK - nie wiem czy udajesz czy za przeproszeniem serio jesteś taki gł**i :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CzK - nie wiem czy udajesz czy za przeproszeniem serio jesteś taki gł**i :)?

 

Po co ta spina?? Byl remis jeśli uważasz ,że było inaczej to chyba inny mecz oglądałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chelsea wygrała fartem? Naprawdę tak uważasz? Barcelona jest święta i tylko fartem można ją pokonać? Gdyby to Barca awansowała było by mi szkoda Chelsea i uważał bym, że to właśnie Barca awansowała fartem. Piłkarze Chelsea rozegrali fantastycznie ten dwumecz i bardzo się z tego ciesze. Prawdę mówiąc czekałem na to od 2 lat, czyli od kiedy Inter pokonał w półfinale Barce. Wtedy faktycznie można było mieć odczucie, że wygrali fartem (afera z dymem wulkanicznym, który uniemożliwił piłkarzom podróż samolotem do Mediolanu; nieuznany gol Bojana). Chelsea zagrała perfekcyjnie! Wyśmienicie w obronie i jeszcze lepiej w ataku. Zagrali po prostu tak jak powinni. To właśnie tak powinny wyglądać mecze piłki nożnej. To co gra Barcelona jest po prostu żałosne. Klepka i wio w stronę bramki. Może i efektownie dla oka, ale akcje jakich niewykorzystali pokazały, że nie są warci gry w finale. Rzekomo "najlepszy" piłkarz świata nie potrafi strzelić bramki z karnego na swoim stadionie gdzie codziennie na treningach strzela ich masę to jest po prostu śmieszne i nawet nie warte krytyki. Praktycznie przez cały dwumecz Chelsea stworzyła tylko 3 bramkowe sytuacje. Wykorzystali wszystkie i to jest dopiero piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh każdy uważa to co chce ;). Moim zdaniem Barca to świetny zespół, a skoro Chelsea pokonała barce to oznacza tylko tyle ze:

A-Barca cos traci forme

B-Nowy trener Umie robić swoje w Chelsea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×