Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

IDM - Internet Download Manager

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym temacie chciałbym Wam pomóc z prędkością pobierania :)

 

Wielu z Was denerwuje się, gdy widzi np. 300kb/s . No ja też, bo mi leci po 150 xD . Tak przeszukując dawniej różne fora, trafiłem na program, który :

 

Ściąga folder i wszystkie w nim pliki zawarte na raz, czyli gdy mamy kilka plików, program ten ściąga je od razu, a nie po kolei jak to robi każda przeglądarka.

 

Jednocześnie przyspiesza ściąganie : mnie to nie pomogło, lecz moim kumplom owszem.

W opisie programu można przyspieszyć pobieranie nawet o 300% ( dla niekumatych : z 300kb/s na 900kb/s )

 

Program wydaje mi się, iż ma same zalety. Z natury ma wbudowaną funkcję zatrzymywania pliku. Często nam net przerywa, a na zwykłej przeglądarce pobieranie trzeba zacząć od nowa. Dzięki IDM można zatrzymywać owe ściąganie. Niestety, są takie hostingi, gdzie nie można wznawiać pobierania, np. Chomikuj.pl

Daję Wam do dyspozycji linki :

 

IDM - dobreprogramy.pl

 

IDM - instalki.pl

 

Jeśli Ci pomogłem, postaw piwko! : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W opisie programu można przyspieszyć pobieranie nawet o 300% ( dla niekumatych : z 300kb/s na 900kb/s )

To raczej nie możliwe xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poprawie :P

 

W opisie programu jest napisane wyraźnie, że pobieranie można przyspieszyć NAWET o 300% . Napisałem z dużych liter, gdyż u innych jest to 50 kb/s , 100, albo jeszcze wiecej/mniej

 

Na stronie producenta również jest napisane to samo, jak wyżej wspomniałem.

 

Moim zdaniem możliwe, po wszelakich konfiguracjach, które możemy z pomocą youtube.pl ustawić

 

Ja z tego korzystam, gdyż nie musimy się bawić w ceregiele typu google.pl > jak sciagac z youtube?

Ja osobiście mam tak, że gdy oglądam filmik na yt, mam możliwość pobrania go przez IDM, bez żadnego zaangażowania

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim necie 25bm/s z UPC rekord na UTorrencie wyciągnąłem 3.2 mb/s pobierania ;D

I jakoś jestem tego pewny że nie wiem po jakich dzikich rzeczach nie dało by rady powyżej 5mb ;D Ale nie mówię że nie bo nie próbowałem ^^ Jutro się tym pobawię i napisze wam ile w tym prawdy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord na uTorrent to 500/600 kb/s i więcej nie wyciągnie. Neta mam 4 czy 2 mb z neostrady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE!

 

 

Jeżeli ten program Ci się spodobał, chcesz go nadal używać, a masz wersję testową ( bodajże 30 dni ) - możesz napisać na gg : 6759398 .

 

Udostępnię pełną wersję oprogramowania.

 

Osama ciesz się, że masz takiego neta.. ._.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jest tak ;D

Program szczerze przyśpieszył pobieranie o jakieś 200 kb/s (czyli nie całe 10%)

ALE ! :D

Jeżeli już coś ściągam ;) To dzięki niemu prędkość jest stała i od samego początku od 1 sekundy ściąga się 3.4/3.5 mb/s aż do samego końca :)

Niestety nie udało mi się pobierać z paru stron bo jakieś błędy ma.

Ale działa dobrze np. na YT, chomikuj i te inne strony z programami ;D

 

Więc mogę polecić, jest lepiej niż myślałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osama

 

Niestety nie udało mi się pobierać z paru stron bo jakieś błędy ma.

 

Włącz okno IDM > W lewym górnym rogu jest 'Dodaj URL' > wklej link, z którego nie mogłeś czegoś pobrać > ciesz się pobieraniem : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×