Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Davis

Meczyk Admini vs Gracze

76 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę to drużynę graczy już chyba mamy (no chyba że ktoś bedzie jeszcze chciał grać to tak jak Matek napisał zrobimy 2 zespoły).

 

1- iTo

2- Navros

3- Davis (bo wpadł na ten pomysł)

4- Blue Splatt

5- ghaski

 

Wybrałem dlatego bo oni jedyni napisali że mogą grać.

Niech każdy posiada VT 2.1.4

Niech admini się zdecydują oraz na kiedy, ja propopnuję piatek/sobote/niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystko jest już Ok , dla adminów pomysł okazał się dobry a więc pozostaje tylko jedno określić dzień i godzinę meczu tak aby każdy miał wolne i swobodnie mógł zagrać :)

 

 

 

 

Pozdrawiam !!!

 

 

 

~ Jeżeli ktoś w drużynie graczy nie ma VT 2.1.4 to posiadam również wlasny kanał na Teamspeak 3 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos z graczy wymieniony nie mógł grać, to jestem za tym żeby zagrał z nami ARNOLD.!

Chętnie z Tobą zagram :)

 

Posiadasz chłopie Ventrilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto będzie w drużynie adminów ? Jak coś to ja się piszę mogę być nawet na rezerwie, a gdy ktoś nie będzie mógł grać to ja będę za niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanka co Ty na to abyście utworzyli dwie drużyny adminów skoro jest was więcej ?

Poprostu raz zagra jedna piątka a potem druga aby każdy mógł sobie pograć i nie czuł się pokrzywdzony :) , takie jest moje zdanie no ale jak zrobicie tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę być nawet na rezerwie, także jak Arnold chce, to niech wskakuje na moje miejsce. Dla mnie to nie problem i przez chwilę nie będzie musiał się martwić o Ventrilo :D

 

@edit Jeśli skład jest już jaki jest (chyba ze mną :D) to let's play & GL & HF!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dam szanse wygrać innym i nie zagram raczej ;D

Ale pomysł i tak dobry chętnie potem obejrzę HLTV czy jakieś demka jak ktoś bd kręcił ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mogę zagrać.

 

BtL, nie obraź się, lecz dalbym Dixena zamiast Ciebie..

 

co do wypowiedzi Hanki, dodałbym jeszcze Aspiratia.

 

edit//

Haniu, Ciebie również bym dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

some, spokojnie ;) ja mówie jak coś to mogę iść na rezerwe :D

 

 

@Edit

 

a skoro jest tylu chętnych to można zrobić 2 skład adminów : ja, viertnik, hanka, osama i jeszcze ktoś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nas jest więcej i dajecie serwer to ustalcie również datę i godzinę do której się dostosujemy, najlepiej w sobotnie popołudnie/wieczór. Skład ustalimy dopiero później.

 

Ps. Tutaj chodzi głównie o zabawę i nie koniecznie skład musi być najsilniejszy z możliwych.

 

Ps.2 Haniu masz już mikro? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam do was prośbe, ustalcie dzisiaj wasze 2 składy, bo my już mamy skład, by już było wiadomo, a zagramy w sobote.

Co do składów nie chodzi o to żeby grać jakimś najmocniejszym składem, tylko dla zabawy.

Po prostu wy wybierzecie 2 składy, i zagramy każdy z każdym, 2-3 h pogramy we wspólnym gronie, i będzie elegancko.

Tylko tak jak mówię, zróbcie 2 składy jakbyscie dali rade to dzisiaj, żebyście nie szukali ludzi na ostatnia chwile. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wyżej napisał ;) Tutaj chodzi o fun, dlatego jak jest więcej chętnych to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić 2 lub 3 zespoły ;)

 

Nie chodzi tu o turniej każdy z każdym, ale jak mi się wydaje po prostu o 1-3 mecze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sobota 19-20 ? no co wy zwariowaliście? to jedyny dzień w tygodniu gdzie mozna poszaleć a nie mulić w csa, watpie zeby każdy się zgodził jak coś to lepiej w piatek w godzinach wieczornych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×