Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Naavroos

Podanie o Admina

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze BiNd! dla mnie ciebie wogóle nie ma twoje głupie żarty nie są wcale dla mnie śmieszna obrażając drugą osobę której nawet się nie zna... takimi tekstami możesz sobie sypać do znajomych! someone nie kręć już JAK MÓWIŁEM pisałem kilka razy do ciebie bo jako jedyny z adminów byłeś na serwerze olałeś to a gdy napisałem kolejny raz jak napisałem reakcja była natychmiastowa więc nie mniej żalu do mnie tym bardziej że ja przeważnie staram się pisać na u@ gdy któryś z adminów nie żyje i powinien wyłapywać test zabarwiony kolorem zielonym a ty tak niestety nie robisz... Tak najłatwiej jest kogoś oskarżać bez jakichkolwiek dowodów bind dowód że cie obraziłem poproszę? napisać każdy może i zmieszać osobę z błotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać logi z serwera dzień 21.06.2012. Nic Ci nie muszę udowadniać tam wszystko jest i jeśli HA uzna za potrzebne to wystarczy, że tam zajrzy i zobaczy jakim burakiem jesteś. Dla mnie nie jesteś nawet materiałem na admina, ani na dawanie jakiejkolwiek szansy.

 

Reszcie adminów nie dorastasz do pięt, a tym bardziej someone, który jest młodszy od Ciebie, ale jak widać ma więcej oleum w głowie i szacunku dla graczy.

 

P.S.

Nie istnieje wyraz "wogóle" tylko w ogóle, a poza tym jak chcesz, żeby Cię ktoś zrozumiał pisz całymi zdaniami i używaj znaków interpunkcyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrarzac morzerz matke sobie.. nie raz miałem admina na dd2 traciłem bo nie grałem proste... ze znakuw interpónkcyjnymi morzesz dac sobie siana... karzdemu sie zdażaja! tyle cI mam do pwiedzenia... dykótójac dalej pokazójesz swuj niski poziom na kturym zresztą jestes... czekam na wypowiedź H@... kto miał się wypowiedzieć już to zapewne zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obrarzac morzerz matke sobie.. nie raz miałem admina na dd2 traciłem bo nie grałem proste... ze znakuw interpónkcyjnymi morzesz dac sobie siana... karzdemu sie zdażaja! tyle cI mam do pwiedzenia... dykótójac dalej pokazójesz swuj niski poziom na kturym zresztą jestes...

 

mam nadzieje, że było to celowe...

 

Twoje podejrzenia o cheatowanie jakiegoś gracza, wyrażasz na u@ w ten sposób :

" ten kurwa ... kutas jebany ma wh"

po czym :

"banuj chuja jebanego"

 

Przepraszam za wszelkie wulgaryzmy, lecz pisze to co widzę.

 

Nie kłóć się ze mną, bo raz mi tylko wtedy napisałeś, od razu ze spinką.

 

Już wolałbym miliard razy bardziej, aby BiNd! został administratorem, niż Ty. Przynajmniej on jeździ na tzw. "chilloucie" , więc jest spokojny, nie bulwersuje sie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie było celowe,przeginasz someone... nie wiem skad to wziąłeś ale ok... petrus niech da odpowiedz nie to nie łaske bez adminem nie musze być jak nie będę znikam z serwerowni bo "buraka" typu bind już patrzeć nie mogę "krew się gotuje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obrarzac morzerz matke sobie.. nie raz miałem admina na dd2 traciłem bo nie grałem proste... ze znakuw interpónkcyjnymi morzesz dac sobie siana... karzdemu sie zdażaja! tyle cI mam do pwiedzenia... dykótójac dalej pokazójesz swuj niski poziom na kturym zresztą jestes... czekam na wypowiedź H@... kto miał się wypowiedzieć już to zapewne zrobił...

 

Naavros, ale z tym postem to nie wyszło Ci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie było celowe,przeginasz someone... nie wiem skad to wziąłeś ale ok... petrus niech da odpowiedz nie to nie łaske bez adminem nie musze być jak nie będę znikam z serwerowni bo "buraka" typu bind już patrzeć nie mogę "krew się gotuje"

 

1. W profilu masz 20 lat. Jeżeli tak powinien pisać normalny 20-sto latek to sorki kolego, ale masz niską inteligencję.

 

2. Tak, admini są darmowi, ale nie dla wszystkich. Gracz musi się bardzo wyróżniać, aby od kopa dostać darmowego. Niczym mnie nie przekonujesz, nawet Ci się reklam nie chciało zrobić. Podanie chciałem zamknąć po 5 min, lecz zostawiłem bo byłem Ciekaw komentarzy.

 

Nie mam żadnych podstaw, aby sądzić, że miałeś tu admina już. Masz nowe konto, z którym wszystkie zasługi się kasują. Jeżeli go miałeś i straciłeś za mało gry lub udzielania się na forum to raczej Cię dyskwalifikuje na darmowego, przynajmniej nie od pierwszego miesiąca.

 

Mogę dać Ci szansę, ale na pewno nie przy darmowym adminie, może za jakiś czas jak sie sprawdzisz.

 

 

Jeżeli reflektujesz na płatnego admina na próbę to pisz na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×