Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

Pytanie o moda

58 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam nie trzeba grać dla rankingu. Teraz będzie TP miejmy nadzieję, Petrus ładnie je zrobi, zresetuje ranking żeby każdy miał równe szanse od początku servera. TP only dd2/inferno. Gdyby ktoś miał wątpliwości to można zrobić ankietę, ale sądzę że nie ma takiej potrzeby. Ja to już dziś chętnie bym na TP takim pograł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą KoZa08, a ty DzaroD, widać tylko dla ranku grasz -,- Będzie TP będzie więcej osób, będzie SUPER !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ma byc TP to moze only westwood , rats_1337 , dd2 oraz inferno bylo by ciekawiej a nie 2 mapki naokroglo duzo osob lubie ratsa i westa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propozycja tak jak wpsomniałem to zostawić ffa+bf2 i nie zmieniać nic,jak juz co dm +bf2 bo ffa+bf2 ten serwer był już dawno a dm +bf2 nie pózniej wypowiadac się

 

 

 

łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że na DM jeszcze sporawo ludzi gra a na FFA + BF2 prawie nikt. Jak ktoś już gra to jest do 12 osób a na DM gra o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ludzi, którzy wypowiadają się za zostawieniem BF2.

Robi Wam to dużą różnicę np. grać na DM, gdzie jest wgrany identyczny mod BF2? ;)

 

Musze popatrzeć może da się przenieść odznaki z serwera BF2 na DM+BF2. Mówię od razu, że nie wiadomo czy tam tez znów nie będzie resa bo jest bardzo dużo ludzi z dużą ilością odznak...

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam zagrałem raz i mnie zwyzywali od cziterów i wh'aczy i serwer opustoszał :D hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś się udzielał i zgłosił się na admina. Dla solidnych graczy jest darmowy. Tak samo inni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja nie gram dla ranku gram dla skilla a mi sie lepiej gra gdy jest 4 na 4 lub 5 na 5 wtedy gra nie jest chaotyczna a Petrus co mi da przeniesienie odznak na DM + BF2 jak dla mnie ten serw jest beznadziejny ... i na nim nie gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Wy chcecie go zostawić, bo macie tam odznaki i taka prawda. Niestety większość decyduje, a Wy nią nie jesteście :-P TP będzie najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

h0w ?! , DzaroD szkoda , że nie pamiętacie czasów kiedy na tym serwerze osób było tyle , że nie dało się na niego wbić. Jeśli dla Was gra na tym serwerze teraz , gdy jest na nim czterech graczy jest przyjemna i sprawia Wam frajdę to ja tego nie rozumiem. Dla mnie jest to mijanie się z celem gry na serwerach z modem BF2. Uważam , że gra powinna polegać na stopniowym zdobywaniu odznak (oczywiście bez oszustwa i bez zbytniej przesady) , które z czasem ułatwiają grę.

 

Obecna liczba osób na serwerze , która zresztą utrzymuje się już od dłuższego czasu uniemożliwia nabicie nawet najprostszych odznak nie mówiąc już nawet o tych najcięższych , które ciężko było wbić nawet, gdy serwer był pełny. To zniechęca mnie do gry na tym serwerze ... Jeśli mam grać na serwerze z BF2 modem żeby sobie pofragować to mnie to nie kręci. Nie taki jest cel tej gry.

 

Przechodząc do sedna sprawy jestem jak najbardziej za zmianą moda. Myślę , że serwer DD2/INF to dobre rozwiązanie. Nie raz widziałem jak gracz na say pisał , że by dostać się na kopytkowe only dd2 musiał czekać koło 15 min. W przypadku dwóch serwerów z podobnym modem na którymś z nich na pewno jest większa szansa, że znajdzie się wolny slot.

 

Graczy ze zwykłego BF2 zapraszam na DM+BF2. Mam nadzieję , że tak jak Petrus wspomniał jest możliwość przeniesienia odznak i nic nie stracicie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepszy jest mod ffa+bf2 od dm +bf2 a wy co sądzicie? proponuje zostawić ffa+bf2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest mozliwosc zrobis serwer TP DD2, inferno ,westwood i rats_1337 duzo graczy lubi te mapki wiec by to moze ich przyciagnelo?

 

 

P.S A z tym wbiajnie odznak na FFA to michal ma racje i sie znim w 100% zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz mówiłem mnie nie interesują odznaki poprostu lobie ffa a ze jest tam też bf2 to nie moja wina ja bym wolał zeby serw został żeby to był ffa lub 4fun moim zdaniem każda dobra sieć serwerów powinna mieć 4fun lub ffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie męczcie już, bo według mnie to już przegłosowane.. Nigdy nie widziałem TP rats,westwood. TP to mapy esl czyli dd2,inf,nuke,tuscan,train,mirage,forge i jeszcze inne, nie chce mi się pisać. Bezsensu TP z westem i ratsem. DD2,inf to najlepsza opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za zmianą moda, ale wolałbym, żeby do tego dd2/inferno dorzucić jeszcze nuke i tuscan. Zawsze to więcej mapek i gra się tak nie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×