Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CzB 1910

[Na Admina] CZITOWANIE HAHAHAHHAHA

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym złożyć skargę na admina o nicku feel the pain.

Sytuacja wyglądała następująco wszedłem na serwer (pod innym nickiem niż gram za zwyczaj)

Pierwsza runda zabiłem 4 osoby headshotem od razu jeden z graczy a mianowicie cucu czy jakoś tak zaczął płakać że posiadam aima ale nic graliśmy dalej kolejne rundy wyglądały podobnie zabijałem headem po czym wszedł jakiś admin nicku nie pamietam i zbanował innego gracz który w mniemaniu niejakiego cuca również posiadał czity po wyjściu admina cucui forest cfg bardzo się zezłościli ponieważ nie otrzymałem bana przeszedłem do teamu tych gracz próbując im wytłumaczyć że nie gram na aimie ale bez skutku w następnej rundzie zabiłem a osoby wychodzące z domku (oczywiście oboje biegali bez shifta więc doskonale było ich słychać.

Admin który dał mi bana wszedł chyba rundę wcześniej i bez żadnych ssów ani obserwowania dał mi bana.

Na serwerze jest HLTV więc w każdej chwili można zobaczyć jak sprawa wyglądała a dla admina proponował bym większe opanowanie w tym co robi bo przez płacz jednego z gracz od razu banuje .

Nick który miałem podczas gry to Nadchodzi Czas By Wyjść Z Cienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zobaczylem cale demko i jestes czysty, zbanowalem Cie poniewaz akurat trafilem na moment keidy patrzysz w sciane,wychdozisz i zabijasz typa, zeby nie zgloszenie ze na TP jest czit nie zbanowalbym Cie. Wracajac jeszcze do tego bana , musialem Cie zbanowac poniewaz nie dzialala opcja robienia ssow. Zwracam honor , pomylka.

 

prosze o ub :)

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musialem Cie zbanowac poniewaz nie dzialala opcja robienia ssow.

 

tym bardziej powinieneś uważać co robisz...

 

ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×