Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BiNd!

Plugin na 32 bity

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

TU OPISANO CO I JAK

 

Na cs.pl jest i sprawdza się bardzo dobrze. 16 bitowcy po prostu nie widzą pasków i po 2 złych wynikach - wypad z serwera.

 

Myślę, że naprawdę by się tu przydał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak... po tym, co widzę na serwerze to mam wątpliwości, czy koleś gra na wh, czy ma po prostu 16 bitowe ustawienia... Pamiętam, że chyba było coś takiego, ale nie przeszło, o ile mnie pamięć nie myli... w przypadku niedawno zbanowanego papa Gollero, bardziej interesował mnie jego efekt smoke u niego, niż jakieś wh...

 

jak wyżej wspomniałem, na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez ejstem za, napewno przyda sie ten plugin bo to irytuje jak bija 16 -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dd2 jest sama kwestia smoke. Był wgrany kiedyś plugin, który to niwelował, jednak ludziom się nie podoba taki smoke i został wycofany.

 

attachment.php?attachmentid=52390&d=1256459140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin po śmierci gracza wyświetla w okienku motd obrazki wykonane w 32bitach. Graczu po wyjściu z motd wyskakuje menu z nr. obrazków, gracz musi odpowiedzieć prawidłowo który obrazek był inny od wszystkich. Jeśli gracz gra na 16bitach wszystkie obrazki są dla niego takie same! Za daną liczbę nieudanych odpowiedzi wyrzuca gracza z serwera.

 

Co deda trzeba to klikać? Nie grałem nigdy na serwie z tym.

 

Po 2-gie z tergo co mi się wydaje jak się to wyświetli wystarczy wcisnąć m, wejść do obojętnie jakiego teamu i menu znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na dd2 jest sama kwestia smoke. Był wgrany kiedyś plugin, który to niwelował, jednak ludziom się nie podoba taki smoke i został wycofany.

 

Obrazek

Pamiętam, pamiętam, właśnie kończyła się zima i zaczynała wiosna, a Petrus na dd2 próbował grill'a rozpalić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niest niezły :D Jacha Arnold! Plugin jeśli już nadaje sie tylko na COD,akceptuje się go tylko raz przy rozpoczęciu gry,jak dla mnie denerwujący zawsze omijałem serwery z takimi dodatkami bo to kolejna rzecz na którą trzeba poświęcić czas.Ogólnie myślę że przydatna ale czy na pewno potrzebna ? i czy nie odstraszy graczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy nie odstraszy graczy ?

Nad tym trzeba by pomyśleć, bo rzeczywiście jak plugin będzie uciążliwy, trochę osób ubędzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstraszy graczy, którzy mają coś do ukrycia, a widoczność na 16 bitach, a na 32 bitach to nie jest pomyłka. Co za problem wcisnąć kilka przycisków ? Runda się zmienia co 2 minuty ? Chyba nie...

 

Możecie wejść na serwer cspl#1 (to nie reklama), aby sobie przetestować. Na angielskich i francuskich serwerach tez używają tego. Bo nikt nie chce grac z kolesiem co na 16 bitach ma mleko prawie zerowe i krótkotrwałe, a smoke'a można uznać za niebyłego...

 

To co pisze Petrus, to nie prawda - kwestia omijania pluginu. Ustawia się, że test jest po pierwszej śmierci gracza i po temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiste jest że odstraszy 16bitowców :) ale 32 co niektórych też.Kiedyś była AKCEPTACJA REGULAMINU przed wejściem na serwer i ludzie płakali choć nie trzeba było za wiele "klikać" tu będzie ta sama sytuacja.Nie jestem przeciwnikiem pluginu bo sam gram na 32 bitach i wkur..... mnie goście walący heady przez smoke ale trzeba się zastanowić czy taki plugin nie wpłynie negatywnie na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... ale trzeba się zastanowić czy taki plugin nie wpłynie negatywnie na serwer.

 

To już decyzja zatem tylko i wyłącznie Petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dobry plugin, ale raczej na takie ogarnięte TP, bo na zwykłych servach się z tym nie spotkałem, jedynie na TP. Sądzę, że jest to dobry plugin, ale ciągłe wchodzenie i klikanie tego ciągle jest nudne, 16 bit nie jest aż tak straszne, jakoś się da przeżyć :-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 bit nie jest aż tak straszne, jakoś się da przeżyć :-?

 

 

Dobry żart :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamiec nie myli to same 16-bity nie daja wh do dego trzeba grac na software (moge sie mylic).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile mnie pamiec nie myli to same 16-bity nie daja wh do dego trzeba grac na software (moge sie mylic).

 

Grafika software lub 16-bit nie mają nic wspólnego z wh.

 

 

Na razie nie wprowadzę tego pluginu w obecnej formie. Jeżeli znajdziecie coś lepszego to napiszcie nowy temat. Ja również coś poszukam bo temat jest warty uwagi.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×