Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gupimisio

BAN OD admina someone

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym dostałem bana od admina someone, mówię admina choć predyspozycje do tego ma najmniejsze ze wszystkich innych adminów na tym serverze. Ban - screeny za rzekome wh. Ssy dałem na forum. Gram na serverze od dawna i żaden inny admin nigdy nic mi nie zarzucił. Dziś po kolejnym zabicie admina someone dostałem od niego bana - CHOĆ ANI NA SEKUNDE NIE WYSZEDŁ NA SPECT, od razu po zginięciu dał mi bana. Chcę nadmienić, iż co któryś gracz na serverze drwi z tego admina i do nich od dziś ja dołączam. Gdy server "krzyczy" o haxy u graczy nsowych gdzie ewidentnie je widać on gra jak gdyby nigdy nic i po 10 rundzie czekania dopiero sie decyduje na bana, a gdy gracz dużo lepszy od niego go bije daje ssy BEZ WYCHODZENIA na spect. Wiem, że po tej skardze nikt mu admina nie odbierze, ale ten chłopczyk psuje renome servera i opinie innym adminom, SSY dla haxów, nie dla graczy lepszych o to prosze. Pozdrowienia dla pseudoadmina someone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, iż nie wiesz co to amx_spectate

 

co mnie obchodzi to, że masz jakiś staż? też sobie kupie steama 2k3, bez bl, zaczne cisnac na wh + anty ss i mam wszystko w dupie. Widzę, ze masz za wysokie mniemanie o sobie :) . Taki pro jesteś? Czemu nigdy o Tobie nie słyszałem? Twój 'kumpel' zaczal cos pisac, ze zbanowalem 5 letniego esla , co mnie to obchodzi? Nic.

 

Niech sie skarza, mam gdzies ich opinie, bo tacy ludzie nawet nie spojrza w lustro a osadzaja kogos.

Mowisz, ze hax lata a ja nic z tym nie robie, tak? Ciekawe, bo jakoś gdy zawsze padne to patrze na wszystkich graczy i zazwyczaj to ode mnie haxy pierwsi dostaja bana. Zazwyczaj sie pojawia tekst w stylu ' dziwka ' , 'niedojebaniec' , ostatnio spotkalem sie z ' belwederska dziwka' co mnie zaskoczylo ^^ .

 

skarga bez sensu wg mnie, dostales bana z powodem wstawienia screen'ow na forum i od razu spina. Wiec smiem twierdzic, ze ten caly kanter Cie bardzo pochlania :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze screeny masz więc czekam na UB, nie grałeś w lidze więc co mi po tym by ktokolwiek mnie rozpoznawał skoro nawet nick jest inny. Zginąłeś 2 rundy z rzędu i nagle SSY, więc te idiotyczne odpowiedzi zostaw dla siebie. Admin Feel The Pain sprawdzał ssy więc czekam na UB i koniec tej bezsensownej gadki, dawaj ssy każdemu jak padniesz, lata mi to. Cu

 

[ Dodano: |18 Lip 2012|, 2012 17:14 ]

Aha i idę o zakład, że Ty mi UB nie dasz po fochu, więc czekam na UB od ADMINA :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam takiej mozliwosci frajerze :)

 

co z tego, ze mnie zabiles 2x pod rzad? lata mi to. placz o glupie ssy.

 

jezeli dawalbym kazdemu ssy, kto mnie zabije, to codziennie byloby po 50 ssow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopcze screeny masz więc czekam na UB, nie grałeś w lidze więc co mi po tym by ktokolwiek mnie rozpoznawał skoro nawet nick jest inny.

 

Tak z ciekawości co osiągnąłeś w tej lidze i o której mówisz Spajkooooo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem takie spinania sie:/ Dostales bana od admina, poniewaz uznal On ze gracz nieczysto. Admin tez czlowiek i moze sie pomylic. Jezeli jestes czysty, wstaw ssy, odczekaj az dostaniesz ub i graj smialo dalej. Rozumiem ze ten ban naruszyl twoja dume i godnosc ale czapka Ci z glowy nie spadnie jak poczekasz na UB. Skarga bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kolega wyżej dostał UB, więc nie będziemy się rozwodzić nad tematem.

 

Some, rzeczywiście ogarnij słownictwo bo widzę, że coraz bardziej się rozbrykałeś.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×