Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Ko-iu

[dust2 only] Problem

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, mianowicie mam taki problem, że nie mogę wejść na serwer z powodu, że mam bana na blu, aczkolwiek jest taka kwestia, że to jest steam kupiony i zakupiłem go wraz z banem na bl ale zapewne was to nie obchodzi więc przejde do sedna sprawy, drodzy forumowicze czy istnieje możliwość abym mógł dalej grać na serwerze na moim steam? Przypomnę, że nie byłem na serwerze nigdy zbanowany za czity czy coś w tym stylu. Na serwerze ogólnie od niektórych graczy bije brak kultury, nie będę nazywał rzeczy po imieniu, bo byłem wiele razy obrażany ze względu na to, że mam bana na bl i mam czity, aczkolwiek nigdy żaden admin mnie nie zbanował... Powtórze pytanie czy jest możliwość gry na tym serwerze na moim steam? Czy istnieją jakieś obejścia, czy też mógłbym liczyć na hojność administratorów czy Petrusa, którzy mi powiedzą co mam robić (wykluczając zmiane steam).

Pozdrawiam Ko$iu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości. My nie mamy dowodu, czy był to steam kupiony już z bl, czy sam się wplątałeś w blackisted. No ale to tez nas nie bedzie obchodzic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też jak zauważyłeś, tego jak nabyłem steam i czy to mówię jest prawdą nie ciągnąłem i nie próbowałem dowieść, bo napisałem, że nie bd was to interesować. Zapytałm czy istnieje możliowść gry na serwerze na moim steam, dowodem na to, że jestem czysty jest przecież to, że gram u was ponad rok i nigdy żadnego bana.. Nie ma żadnych obejść tego w stylu, że wy mi w tym pomożecie abym mół grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem.. :<

Już szukam nowego steam.

Tak więc dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pzdr.

 

P.S. Moim zdaniem trochę szkoda kasy na nowego steama, ale niestety najlepiej jest mieć czyste konto, bo potem takie bany się ciągną nawet jeżeli steam zmieni właściciela. Sprawdzajcie co kupujecie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałem.. :<

Już szukam nowego steam.

Tak więc dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

 

http://store.steampowered.com/app/10/

 

Kosiu poszukaj w sklepie. Nie wikłaj się znowu w zakup od ludzi nieuczciwie robiący biznesy ze zbanowanymi kontami steam. Teraz to 3,99euro = 16,60 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarze Kosia .. Już dawno tu grał. Wydaje mi się, że mówi prawdę (z tym, że kupił steama z banem), ale coż, niestety nic się nie da zrobić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×