Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
getting

problem z fps'ami :((((((((((((

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie ratujciee bo nie wytrzymam :( w poniedziałek mam mecz a komp nie nadaje się do gry:( Jak nie wy to już nie wiem kto :( Przejde do sedna sprawy a więc jak już wcześniej wspomniałem chodzi o fps po uruchomieniu cs fps jest 100 kidy klikne obojętnie w jaką zakładke czy to find servers czy new game czy options fps nagle spadają do 30 po wejściu na jaki kolwiek serwe jest to samo 30 fps ... Wszystkie komendy są powpisywane w console ... Podam teraz paramtry komputrera - Karta graficzna Intel® G41 Express Chipset - Procesory : Intel®Pentium® D CPU 3GHz , Intel®Pentium® D CPU 3GHz - Karta sieciowa : Atheros AR8151 PCI-E Gigabit ethernet Controller (NDIS 6.20 ) + WINDOWS 7 . Dodam że komputer jest nowiutki a cs to bardzo stara gra więc nie rozumiem czemu tak mi chodzi ... :( Mój stary komp 6 letni był dużo gorszy tylko karte lepszą miał bo była to NVIDIA gE FORCE FX 5500 a pingi śmigały po 100 :(( żeby chociaż z tego wykrzesić te 70 to bym się cieszył ... synchronizacja pionowa wyłączona . Proszę o łopatologiczne odpowiedzi bo nie zbyt dobry ze mnie informatyk ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d_spriteskip "0"

cl_weather "0"

gamma "3"

brightness "3"

ati_npatch "0"

ati_subdiv "0"

gl_max_size 512

fps_max "101"

fps_modem "101"

 

wpisz w cfg moze cos pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak w temacie wszystkie komendy wpisane gram kilka lat cfg jest porządne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz karte graficzną nvidia lub ATI to wyłącz synchronizacje pionową mi to pomogło i mam 100 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PARAMETRY STARTOWE CS

 

 

a miałem zamiar pisać ten poradnik..

 

Wyłącz wszystkie niepotrzebne procesy z menadżera zadań, pokombinuj z priorytetami , antyvirus OFF

 

 

ustaw dużą pamięć ram dla CS'a.

 

a jeżeli to nie pomoże, to odpal CS'a , wyjdź do windows, usuń z menadzera explorer.exe i wejdź do gry, jeżeli będzie taka możliwość .

 

 

pozdr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie pomogło ;// obawiam się że będę musiał kupić nową karte graficzna :( wiem że tą co mam do gier jest hujowa ale żeby w cs'ie który jest tak starą grą miał 30 fps ? no coś jest nie tak ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź przełóż karte graficzną ze starego pc do nowego. Możesz też zrobić reinstalacje wina i najlepiej na xp, bo na win 7/vista wymagania każdej gry są prawie 2 razy większe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylklo ze jak bym przełożył musiał bym stery sciągać nowe ;/ uu a czemu xp ? podobno 7 jest lepsza od xp pod kazdym względem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 jest lepsza tylko wizualnie od XP. Jestem użytkownikiem XP i jestem meeeeeeega zadowolony, posiadam też 2 lapki, na którym jest popularna 'siódemka' i jakoś nie przepadam za nią...

 

 

a próbowałeś nowe sterowniki do karty graficznej>? Ja kiedyś na starym kompie nie moglem odpalic csa, pobralem sterownik i od razu jest roznica. Jezeli to nie pomoze, to poszukaj starej wersji owego sterownika.

 

Skoro masz mecz, to chyba musisz grać na serwerze 1k fps... Na starym kompie miałem 60fps na kopytkowym serwerze ( 500 fps ) , a na mixowym zawsze 99-100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nowe stry bo komp ma 1 tydzien i stery byly odrazu instalowane czuje że musze zakupić nową karte jedyny problem jest że kasy mam niewiele ;/ a nie chce kupić znow jaskiegoś badziewia żeby znow byl ten sam problem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem ten sam problem bo tez mam windows 7 to sciagasz prio w wymaganiach kompa ile masz bitow (umnie 64) instalujesz resetujesz kompa wlaczasz cs'a wbijasz na menadzer zadan dajesz najmniejsze priorytety i odnowa wlaczasz cs i GRASZ!!!!!

 

 

 

PRIO http://www.prnwatch.com/download.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×