Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Quatu

Restart lvl'i

69 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że na serwerze jest strasznie dużo osób z wielkimi lvl'ami (osobiście mam 68) ja proponowałbym restart lvl ponieważ każdy nowy gracz który wchodzi na serwer po zauważeniu że nie ma szans z takimi graczami po prostu wychodzi. Reset dałby szanse nowym graczom których zapewne pojawiło by się więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest też 2-ga strona medalu. Gracze z dużymi lvl'ami (osobiscie mam 5 klas +50 lvl i ten policajn t 144) mogą się trochę zniechęcić i odejść. Dużych lvli nie wbija sie w 2-3 dni. Wiem że reset jest nieunikniony, ale lepiej podać termin takiej decyzji z większym wyprzedzeniem. Wtedy większość oswoi się jakoś z tym faktem i dalej bedziemy mogli sie spotykac na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem reset powinien być regularnie np.co 1,5miesiąca lub gdy jakiś gracz osiągnie określony lvl np. 150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wiem że kilku graczy zrezygnuje z gry po resecie lvl gramy tak jak jest nie marudźcie bo znowu będzie reset znowu nawbijamy lvle powyżej 80 i znowu przyjdzie osoba na forum taka jak Quatu i będzie zakładać temat o resecie lvli bo za dużo osób ma high lvl ;)

 

@Jestem na nie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też narazie na nie!ale chociaż raz na pół roku czy tam rok mógłby byc reset lvl'i

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na tak. Frekwencja na cod ostatnio pozostawia wiele do życzenia, naturalną rzeczą jest, że reset to zmieni i ludziom będzie chciało się grać. Nic dziwnego, że ludzie nie grają bo przy obecnym modzie dobry item (a takiego nie trudno zdobyć) z levelem ponad 100 tworzy cyborga. Nie zapominajcie, że reset jest nieodłączną częścią tego moda i nie da się temu zapobiec i ZAWSZE jest ktoś komu się to nie będzie podobać. Ja gram na tym serwerze prawie 2 lata (oczywiście nie cały czas, ale zaczęło się pod koniec 2010) i za każdym razem jak był reset traciłem wiele godzin grania, niejednokrotnie miałem największy level, ale jednak jakoś trzeba były się z tym pogodzić.

 

Wielu ludzi pyta się mnie na serwerze skąd mam 71 level skoro pierwszy raz mnie widzą. Otóż dlatego, że grałem zaraz po tym jak stary cod został zmieniony na nowy, czyli ponad pół roku temu, od tego czasu gramy na jednej konfiguracji. Myślę, że to wystarczający okres czasu, aby przeprowadzić reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 134 lvl i tam i parę klas około 50 oraz 70,a gram już tutaj ponad pół roku,wiem że reset jest nieunikniony jednakże powinna być ustalona data z góry żeby gracze mogli się faktycznie oswoić z tą informacją...też wiem ile godzin zajmuje wbijanie lvla chodź nie gram codziennie po kilkanaście godzin bo pracuję,chodź nie raz próbowano mi wmówić kupno lvla itp....ale nie może tak być faktycznie że jakaś osoba wbije sobie na serwer zobaczy kilku graczy z wysokim lvl i zraz leci na forum żeby im zrobiono resa bo nie można grać....fakt jest taki i popieram tutaj Matka,że jeśli się ma dosyć dobry item to na tym modzie powyżej 100 lvl jest się cyborgiem...jednakże da się nas zabić i po przez nasze wysokie lvl także inni gracze szybko się expią...i chociaż nie chętnie przyjmuję tego resa do wiadomości to jednak powinny tak czy tak być ustalone daty tego wydarzenia..ale też nie można z dnia na dzień ustosunkowywać pod żądanie jednego gracza,z resztą mają 68 lvl nie mów mi że nie dajesz sobie rady z wysokimi lvlami,ale mam nadzieję że jeśli zrobią resa i wysokie lvl pojawią się po raz kolejny typu Gringo Stanik i Ja,Dillu itp to nie będzie znowu krzyku że chcesz resa...:)

 

BTW 100 levela za Chiny ludowe nie wbijesz w półtora miesiąca:D,chyba że kupisz expa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mina się krzywi jak to czytaj że ma być reset bo nabiłem klasę na 88 bodajże lvl i trudno mi się z tym pogodzić .Ale reset się przyda jak nic . Moja data resetu to.

01.09.2012r. A i żeby każdy admin co będzie grał na cod Informował cały czas kiedy będzie reset lvl.

 

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też mina się krzywi jak to czytaj że (...)

 

hahaha

 

za przeproszeniem, ŻE CO KUR*WA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że powinny być zaplanowane daty restartów; moje propozycje

1 stycznia Taa, Nowy Rok wydaje mi się odpowiednim terminem, jeśli H@ będzie w stanie doprowadzić się do stanu używalności hahaha (więc może być trochę wcześniej) ;-)

 

Pierwszy piątek maja - ah bo tak jakoś wymyśliłem ;D

 

1 września - Na koniec wakacji można zacząć wszystko od nowa

 

 

Czyli podsumowując reset co 4 miechy. Nie wiem jeszcze co H@ zasądzi, ale wiadomo reset jest nieunikniony. Albo może być też co pół roku :P

 

P.S.

Ja też mina się krzywi jak to czytaj że ma być

 

hah arnold wymiata hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak przyda się reset bo gra na tym serwie nie ma sensu wróciłem po pół rocznej przerwie wchodzę na serwa a tu biega kilu po 100 lvl i jak takiego zabić!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię restart jak wykombinuje jak dodać zapis do sql Waszego expa. Obecnie wszystko muszę robić gdy gracz jest na serwerze, a tak to bym dodawał wszystko od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja nie wchodze na serwer bo lvle strace :mrgreen:

 

Idź na strych i się powieś... po co masz kupować na darmo jedzenie, jak jutro w drodze do pracy może Cię zabić samochód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy bedzie reset lvl bo bardzo ciezko sie gra nowym graczom z przeciwnikami ktorzy maja 80-90 lvl i wyzsze? :) czytalem wczesniejsze odpowiedzi i rowniez mysle ze powinna byc data ustalona wczesniej to moze warto jakas ustalic :) i wydaje mi sie ze reset lvl powinien byc co kwartal (3 miesiace). :)

Edytowane przez mrugolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×