Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
S!ndbad

[#2] Wywiad z Muminko-Raperem (Buka37)

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawialiście się kiedyś, co może mieć wspólnego Buka, słynna postać z bajki animowanej dla dzieci, ze sławnym raperem? Teraz już wiemy, że obie postacie posiadają idealnie tę samą nazwę! Do dzisiejszego wywiadu zaprosiłem właśnie Muminko-Rapera, bardzo doświadczonego gracza serwera COD. Szczerze Wam powiem, że nie ma tylu lat, na ile byście go oceniali. :D

 

(takie komentarze w nawiasach to moje przypiski, warto przeczytać, czasami uśmiech się pojawi na twarzach ;) //przyp. red.)

 

Redaktor: Witaj, Buka37! Jesteś bardzo popularny, z racji swoich umiejętności i poziomu gry, jaki prezentujesz w naszej serwerowni cs-kopytko, szczególnie aktywny jesteś na serwerze COD. Grywasz na innych serwerach? Tak samo dobrze tam grasz?

Buka37: Tak grywam jeszcze na AWP lecz nie za dobrze mi idzie.

 

R: Skąd wziął się pomysł na Twój nick? Buka, jak wszyscy wiemy, to postać z bajki-dobranocki dla dzieci, pt. Muminki. Czy to było Twoją inspiracją?

B: Nie. Buka to również sławny raper, a nick podsunął mi mój brat "37'' to tytuł jednej z piosenek.

 

R: Lubisz rap? Podoba Ci się ten gatunek muzyczny? Słuchasz czegoś innego, czy tylko akurat rapu?

B: Rap bardzo mi się podoba, jak również Hip-Hop i Pop.

 

R: Ulubiony wykonawca? Czyżby Buka?

B: Nie, moim ulubionym wykonawcą jest HempGru

 

R: A teraz tak bardziej prywatnie, ile masz lat, gdzie mieszkasz (tak, tak, dokładny adres poproszę :D//przyp. red.), co lubisz robić, co Cię 'kręci' (... i podnieca? //przyp. red.)?

B: Mam 12.5 lat (a mimo to, jeszcze żadnego błędu ortograficznego... arnolad lat 16 i... hahaha... //przyp.red.), mieszkam na Śląsku Cieszyńskim w Kaczycach. Najbardziej kręci mnie motoryzacja (samochody) (brum, brum //przyp. red.)

 

R: Masz więc niecałe 13 lat, a grasz na poziomie naszego byłego maturzysty, GRINGO, czyżbyś używał wspomagaczy? :-> Kiedy zacząłeś grać w Counter-Strike'a i jakie były Twoje początki?

B: Zacząłem grać ok. 3 lata temu i nigdy nie używałem wspomagaczy, jednak uczyłem się na mało inteligentnych botach. :)

 

R: Kiedy po raz pierwszy wszedłeś na nasz serwer, jakie wywołał u Ciebie wrażenia - pozytywne, negatywne?

B: Pierwszy raz wszedłem na wasz serwer 6 miesięcy temu, wywołał on u mnie raczej pozytywne, dobre wrażenia.

 

R: Coś byś dodał, zmienił? Czegoś brakuje?

B: Ja bym nic nie zmieniał oprócz usunięcia klasy Komandos z COD

 

R: Dlaczego? Nie podoba Ci się?

B: Nie, nie podoba mi się, ponieważ ta klasa może zabić za jednym walnięciem z noża.

 

R: Uprawiasz jakiś sport? Który najbardziej przypada Ci do gustu?

B: Tak, lubię i gram w koszykówkę.

 

R: Nigdy nie myślałeś o tym, aby kandydować na admina (i dlaczego)?

B: Nie, nigdy. Dlaczego? Myślę, że to oczywiste - mając 13 lat mam bardzo nikłe szanse.

 

R: Przejdźmy do Twojej - byłej już - szkoły. Jak Ci się wiodło w... podstawówce? :D

B: Myślę że dobrze, chociaż egzamin końcowy nie za bardzo. :/

 

R: A właśnie, egzamin szóstoklasisty, jak poszło? Ile punktów? :D

B: Niestety tylko 28, lecz mimo to, dostałem się do swojej 'wymarzonej' szkoły. W zasadzie, to i tak ten sam budynek, co moja podstawówka, ale nie narzekam. hahaha

 

R: Zastanawiałeś się może, co chciałbyś robić w przyszłości? Może coś związanego z Twoimi zainteresowaniami?

B: Tak, chciałbym jeździć w WRC, ale również zostać lekarzem.

 

R: Doktorem... jaka dokładnie specjalizacja i miejsce pracy? Szpital, fotel dentystyczny, czy może pogotowie? :)

B: Szpital, lecz nad specjalizacją musiałbym się dłużej zastanowić.

 

R: A teraz czas dla Ciebie, Twoje pięć minut - pozdrów kogoś i powiedz, co Ci leży na sercu. :D

B: Pozdrawiam wszystkich użytkowników sieci, a szczególnie Gangstera - mojego kuzyna. :-P

 

R: Dzięki za możliwość przeprowadzenia wywiadu i życzę powodzenia w dalszym życiu (i karierze zawodowego gracza w e-sporcie :D).

B: Ja również dziękuję, przyjemność po mojej stronie. papa

 

 

Teraz mam pytanie do Was - wolicie dłuższe wywiady z większymi moimi komentarzami, czy taki, jak ten - mniej rozbudowany, bez komentarzy? Wypowiadajcie się.

:)

 

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEGO WYWIADU JUŻ JUTRO WIECZOREM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Uwaga, uwaga!

 

Żeby podsycić Wasze chęci do czytania wywiadu, udostępnię małą zapowiedź. Osoba, która zgadnie jako pierwsza, z kim będzie kolejny wywiad dostanie nagrodę - niespodziankę. Odpowiedzi proszę podawać tutaj, w temacie, jednocześnie komentując powyższy wywiad. :D

 

Zapowiedź:

Osoba miła, mająca problemy, ciesząca się powszechnym zainteresowaniem forumowiczów. Gadatliwa, miła i uczciwa. Nie ma określonej godziny, kiedy lubi TO ROBIĆ. hahaha

 

Ostatnie zdanie zostało wpisane z realnej konwersacji, którą odbyłem z tą osobą wczoraj późnym wieczorem, jednak nie na SB, a na GG. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam vipa mam na jeszcze 1,5 miesiaca, wiec po co mi nagroda? :D

wiem kim jest ta osoba ale nie bede sie wypowiadal.

 

z tym mila, to przesadziles ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak nie powiem :S

 

$!ndbad, wspomniał mi coś, że miał wypłatę... no cóż xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
$!ndbad, wspomniał mi coś, że miał wypłatę... no cóż xD

 

ymm, no wiesz $!ndbad... ewentualnie na steam ;DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

someone juz przestan :) ta osoba jest miła, ale jak ktos ja atakuje to naturalnym odruchem jest obrona:)... juz daj spokoj i nie fochaj sie:)...

szkoda czasu na takie cos:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone juz przestan :) jestem miła, ale jak ktos mnie atakuje to naturalnym odruchem jest obrona:)... juz daj spokoj i nie fochaj sie:)...

szkoda czasu na takie cos:))

 

wybacz, ale nie zadaje sie z kolaborantami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh bardzo dojrzale:).. nawet moge ci przytoczyc fragment naszej rozmowy, w której sam pisales co mam wysłać do pewnego gracza.... a kiedy to zrobilam:).. ty chyba zmieniles zdanie:D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$!nbad, czyli rozumiem że moja gra jest na poziomie 13 latka? ...coś czuję, że sporo się musze jeszcze naczyć

 

a co nagrody to gratuluję Koza, drzwi do wanny i bezprzewodowy kabel do żelazka to nie byle co :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wreszcie moje marzenia się spełniły, mama mi na to nie pozwalała, mówiła że drzwi nie będzie bo się utopie w wannie, a bezprzewodowego kabla do żelazka też nie bo się poparzę. Chciałem podziękować tacie,mamie,babci,dziadkowi,siostrze,wujkowi,cioci,skarpoetkom,butom,koszulce,włosom i wam redakcji. W sprawie przekazania nagrody piszcie PW, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sprawie przekazania nagrody piszcie PW, pozdrawiam!

 

 

to tak jak się umawialiśmy, Ty mi loda ja Ci w dupke

 

hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×