Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
MarszczE_FredA

skarga na admina dawidsuperpuskar (czy jakoś tak)

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skargę na tego admina ponieważ nie wiem cwaniakuje tym że go to po pierwsze po drugie gra na serwerze cziter wszyscy mu mowia na u@ zbanuj go i wgl to on ci wystawi za to bana za mickro na 5 minut nie wiem czy on pierwszy raz wtedy gral w cs'a ale jego doświadczeenie w adminowaniu jest zerowe . Brakuje mu wiedzy i on poprostu boi sie banować. Mówisz mu że jak sie pomylisz to gościa sprawa i bedzie prośbe o ub skladal i wgl albo nich mo screeny sztrzeli to on nie wiem . on jest zajenty graniem tyle co mam do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie no 20minut admina mam i juz skarga. Wiec tak.

Sprawdzalem typa co mi pisaliscie na u@ z pare dobrych rund, jak gralem i padlem takze na niego patrzalem. Nic u niego nie wykrylem, wiec zostawilem go w spokoju.

2. Sprawa, sory ale gram od Ciebie wiecej w CS'a wiec nie wciskaj kitu ze pierwszy raz gram.

3. Ty bys pewno kazdemu strzelal ssy, tak jak Ci pisalem, ze ten kto Cie zabije odrazu ma czity.

4. Przydalby Ci sie slownik :)

 

Tyle z mojej strony, czkeam na dalesze posty adminow/graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z użytkownikiem @MarszczE_FredA byłem przez długi czas na serwerze i widziałem jak w/w admin przebywał na spect i prawdopodobnie przyglądał się się poczynaniom graczy.Więc według mnie skarga użytkownika @MarszczE_FredA jest zupełnie bezpodstawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorey cie bardzo ale ja wtedy nie grałęm tylko kolega i to od niego ta skarga. Nie cwaniakuj że więcej grasz w cs'a bo to widać na twoim podaniu że nikt tu cie nie widzi na serwerze i że praktycznie założyłeś konto na forum żeby tylko dostać admina i nic więcej. Osobiście sądze że nie powinni ci dawać admina bo tak jak mówie wyżej założyłeś konto żeby nim być. A powinni się trzymać regulaminu i np. graczom którzy spełniają wszystkie wymagania powinni proponować admina jeśli go aż tak bardzo potrzebują na TP, a nie dawać jakiemuś świeżo upieczonemu graczowi serwerów cs-kopytko.pl.

 

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory zią ale najpierw piszesz ze po raz pierwszy gram w csa a teraz gadasz co innego, no to czemu twoj kolega nie zlozy skargi ? Wedlug mnie skarga jest do niczego bo nadawca nie wie czego chce... A po 2 Na kopytko juz gram okolo 2 tydonie, jestem 1wszy w ranku wiec to takze swiadczy o mojej grze, wiec "nie cwaniakuj" mi tu ze gram pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc czcigodny adminie to nie obchodzi mnie to, który jesteś w ranku, to nie na tym rzecz polega, a już tym bardziej, że grasz dwa tygodnie (wow). Admin powinien znać się na swoim 'fachu' i dawać przykład innym graczom, np. swoją kulturą itp.

Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz dostał warunkowo admina, gdyż nikt z obecnych adminów nie grywa na TP.

 

Skarga mało inteligentna, close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×