Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
dawidpuskar

kilka propo

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oto moje propozycje:

1. Wgrac inne strefy raszu, bo gracze sie "popychaja" i tak przechodza przez nie.

2. Zrobic cos w stylu mix'a, czyli co 12 rund zmiana teamow i 3x rr, wtedy zmiana mapy

3. Dodac mape de_nuke.

4. Jezeli niewypali punkt 2 to zwiekszyc czas mapy, lub zrobic limit rund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Wgrac inne strefy raszu, bo gracze sie "popychaja" i tak przechodza przez nie.

Zmiana stref raszu nic nie da, gracze dalej będą je bugowali - propozycja zbędna.

 

2. Zrobić coś w stylu mix'a, czyli co 12 rund zmiana teamow i 3x rr, wtedy zmiana mapy

Zdaje mi się, że powinieneś dodać jakiś załącznik z takim pluginem czy coś. Oo Autymatyczna zmiana team'ów - LINK

Pomysł wart uwagi, plugin urozmaiciłby grę i wprowadziłby równowagę w rozgrywce.

 

3. Dodac mape de_nuke.

Za mapą nie przepadam; serwer ten wybrałem z powodu tych dwóch map na których serwer umożliwia nam grę - de_inferno i de_dust2. Dlatego jakoś nie jestem za specjalnie przekonany za tym pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom co do rashu, to sa takie strefy co sa na ziemi i tego nie da sie przejsc :) a ze ty nie lubisz nuke, to nei znaczy ze inni nie lubia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"]Ja bym proponował ESL maps!!!! i

 

de_nuke jest mapą ESL...

 

 

Ja jestem za wszystkim za oprócz mapy de_nuke po prostu jej nie lubie

 

cóż z tego, że Ty jej nie lubisz? Mamy się do Twoich widzimisie przystosować? Ja akurat ją lubie, jest często grywaną mapą na mixach, zatem można conieco poćwiczyć i podszkolić wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ,że to mapa ESL ,ale mówie ,że zamiast jednej nuke całe ESL maps wgrać ,ale to już Petrus decyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK

TAK

Nuke bardzo fajna mapa (ESL) . w moim otoczeniu jest dość lubiana. myśle że by fajnie było dodać tą mapke było by wtedy TP [iNF,DD2,NUK] ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"]Ja bym proponował ESL maps!!!! i

 

de_nuke jest mapą ESL...

 

 

Ja jestem za wszystkim za oprócz mapy de_nuke po prostu jej nie lubie

 

cóż z tego, że Ty jej nie lubisz? Mamy się do Twoich widzimisie przystosować? Ja akurat ją lubie, jest często grywaną mapą na mixach, zatem można conieco poćwiczyć i podszkolić wiedzę.

 

 

Nie nie macie się przystosować tylko to jest moje zdanie jak czegoś nie lubię to nie będę tego ukrywał a jeśli większość jest za nuke to dobrze i nie mam nic przeciwko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Co do pierwszego punktu , usunąłbym całkiem rasz i zrobił "dynamic TP" z prawdziwego zdarzenia.

2. WIELKIE TAK !

3. TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doigrasz się i dostaniesz WARNA musisz odświeżać stare tematy!!??

Twoje tak i tak na nie wiele się zda ,bo już wszytko podjęte 1mięsiąc minął a ty odświerzasz ZNOWU!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×