Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

Na tępaka dawidpuskar.

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak, raz na rok wszedłem sobie na TP, gram gram, nagle widzę w CT, jakiegoś NS co wie wszystko, oraz ludzie cały czas piszą że puskar go zbanował, a on co!? Gra dalej, miał chyba życiówkę bo był 1 w tt i nie chciał tego stracić.:D pooglądałem trochę grę tego NS, faktycznie odpalony ( LINK Z HLTV WRZUCĘ JAK SIĘ ZAŁADUJĄ), piszę do niego że ten koleś odpalony, on nic, pisze 2 raz z w wyrazem kurwa, dostałem kicka, wchodzę 3 raz napisałem żeby go zbanował idiota patrzę ban na 5 min.

 

 

[AMXBANS] Reason: 'Mowie ze czysty :) ? wyzywasz

 

Mówię do Ciebie idoto po raz 3, załaduję się HLTV, to zobaczysz czy był czysty.

 

Nic dziwnego że na tym TP gra mało ludzi, ja osobiście byłem tam ostatni raz, nie jest to skarga dlatego że dostałem bana na 5 min.

 

Puskar, napisałeś w podaniu - 'Tak jak wyzej pisalem potrafie odroznic gracza ze skilem od czitera". Ja Ci odpowiem na to pytanie i udowodnie że nie POTRAFISZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość poważne oskarżenie ,lepiej dl cb ito ,żeby hltv to udowodniło:D

 

I podaj od razu ip i nick chitera ,żeby można było zbanować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puskar, jezeli zostales adminem tylko 'dla szpanu' to chyba niedlugo sie pozegnasz z nim.

 

Być może był to Twoj kumpel, ale co nas to obchodzi? Ja nie raz banowalem 'kumpla z podworka' a pozniej inni mi nawrzucali, ze byl czysty. Na serwerze ma nie być cheatów, ale jak widać, Ty wolisz grać niż spojrzeć na kogoś. Ja bym proponował na posadę administratora gracza Only one, fakt, jest NSem, ale na milliard procent gra czysto, z tego co wiem to chyba był już adminem na tej sieci, również na TP. Moze czasem cos mu sie wymkcnie wulgaryzm, ale jak ja tam gram, on zawsze jest. Pogadam z nim odnośnie tego.

 

ja tam demka nie musze ogladac, iTo bez przyczyny skargi by nie pisał. Masz admina na okres próbny, ale moim zdaniem zawaliłeś na totalnej linii.

 

tutaj wchodzi w role wypowiedz petrusa, na ktora poczekamy.

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do skargi iTO i wypowiedzi someone'a . OTen koleś szpanuje tylko adminem i nic poza tym kiedyś 10 razy pisalem na u@ żeby kogoś zbanował a ten wszedł zadowolony do gry i walnął mi kicka za wulgaryzmy. A co do Only Ona'a zgadzam się z someone'em że jest ns ale gość gra czysto i UMIE ODRÓŻNIĆ czitera od skilla w przeciwieństwie do dawidka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że dawidpuskar nie sprawuje się za dobrze jako admin. Popieram someone'a, żeby Only One został adminem na TP, bo takich ludzi nam brakuje i takich nam potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście byłem świadkiem tej sytucaji. zgadzam sie z iTo.

również zgadzam sie z someone i innymi co twierdzą że pustar ma adma dla szpanu. w nicku jest wielkie A , wyrózniające. gdy wchodzi na serwer zawsze najważniejsze jest przywitanie tak by kazdy widzial a dopiero potem cos może ogarnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gracz był odpalony, to pan Puskar dał ciała... chociaż powiem tylko, że jakby mi ktoś leciał z bluzgami na U@ to też bym go wywalił...

Ale iTa akurat znam i myślę że jego ocenie można ufać, ale jak ktoś jest nowy na serwie to go nie kojarzy i go odsyła z banem zamiast dokładnie sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i lecisz Puskar, nie dałem rady wcześniej wrzucić demka bo nie miałem takiej możliwości.

Nick odpała - Syn Alka Pono.

 

Jak Ty go nie zbanowałeś to ja do tej pory nie wiem, koleś nawet na WH nie potrafi grać ;/

X-specte polecam do obejrzenia tego demka, lata po ścianach, jak przechodzi do CT, to akcja na balkonie koło dywanów wszystko wyjaśnia, koleś wie że małym piachu jest tt zabija go, później tt idzie na shifcie, ten już na niego celuje.

Ostatnia akcja na demku, PERŁA, jak próbuje zabić TT na balkonie nad pochylnia, tą akcje wystarczy obejrzeć. :)

 

 

http://www.speedyshare.com/TDVaS/abcd.dem (Demko przewijamy dopóki nie będzie mnie oraz Syn Alka Pono na serwie, bo wcześniej zwykła gra graczy)

 

 

Ps. Gratuluję wybieranie takich adminów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no zią nie wiem czy wiesz ale istnieje takie cos jak wylaczenie wh w czasie gdy admin patrzy na spect :) Jak bylem na spect patrzalem na niego to nic ciekawego nie mial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za człowiek, to afiszuj się dalej tym adminem, to faktycznie kurwa, nikt nie będzie wiedział że siedzisz na spect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawidpuskar, witasz się pisząc na tsay? pozdrawiam. Niedługo to zaczniesz chatowac na tsay, by zaszpanować. wczesniej admin byl anonimowy, ale watpie, ze krylbys sie z tym. W moim przekonaniu juz stracisz adma, ale to zalezy tylko od petrusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaczyna się robić kłótnia puskar popełnił błąd ,ale każdemu się może zdażyć ,ale trzeba poczekać na wypowiedż Petrusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Beniamin, dal mnei takze nie powinien go dostac, a jak widac co tearz robi majac admia. Mysli ze jest lepszy ? Szpanuj dalej, ale nie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrafisz być adminem to po co się tu pchałeś ? Pozerstwo i tyle.Moim zdaniem także only one jest dobrym rozwiązaniem często go widuje na wszystkich serverach dobrze się dogadujemy jest kulturalny i co ważne dużo ogarnia zawsze jak jest jakiś czit to pisze Achat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej dawajcie bezmyslne TAK w podaniach a takich adminow bedzie mnozko. Walczylam o to by nie dawac byle komu admina to mnie wysmialiscie. Takich adminow jak puskar czy raczej pustak bedzie wiecej. Zabrac admina temu Panu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haneczka1985, ale Ty nie grałaś na TP i nie widziałaś ilu odpałów gra.. skąd mogliśmy wiedzieć jak on będzie adminował? okazało się, że ma go tylko dla szpanu a co więcej nie robił tego, co do niego należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że na tym serwie jest masa odpałów ale uważam że tydzień na forum to trochę za mało aby móc złożyc podanie o admina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no zią nie wiem czy wiesz ale istnieje takie cos jak wylaczenie wh w czasie gdy admin patrzy na spect :) Jak bylem na spect patrzalem na niego to nic ciekawego nie mial :)

 

hahaha hahaha hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w 2 poście pogratulowałem "wam" że dajecie adminów byle komu.

Później wychodzą rzeczy, takie jak teraz, w sumie to po co jest jakiś regulamin odnośnie składania podań o admina?

Jak i tak często ktoś nie spełnia wymagań, a i tak dostaję admina.

Zrezygnujcię z tego regulaminu i będzie po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haneczka1985, ale Ty nie grałaś na TP i nie widziałaś ilu odpałów gra.. skąd mogliśmy wiedzieć jak on będzie adminował? okazało się, że ma go tylko dla szpanu a co więcej nie robił tego, co do niego należy.

 

Masz racje! Skad mieliscie wiedziec! Ale tak jak napisalam wyzej, nie daje sie bezmyslnie "TAK" skoro nie macie pewnosci. Zaraz pewnie odpiszesz mi ze nigdy nie ma pewnosci >> no wiec racja, nigdy nie ma pewnosci ale, (tak jak napisal drew) akceptowanie podan z tygodniowym stazem to wielki blad. Nie pisze tego do Ciebie someOne a do kazdego. Albo sie ludzie ogarna albo bedzie coraz wiecej takich adminow.

 

Ps. Co ma do tego moja gra na TP ? Ja odpisuje w sprawie administratora ktory nie jest w stanie odroznic czitera od normalnego gracza. Kilka osob pisze do niego a On nawet nie raczy wejsc na spect i zobaczyc. Moja gra na TP nie ma tu nic do znaczenia.

 

Ps2. Zapraszam do tematu gdzie puskar skladal podanie o admina. Totalny szok! Nawet ty someOne >> napisales cos takiego "nie wykazales sie na serwerze ale przez to ze nie ma adminow jestem na TAK" ........ To poprostu jakas masakra. Dlatego ze nie ma adminow dajmy je byle komu ? Jezeli tak wlasnie wyglada wasze myslenie to gratuluje. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Haneczka ma racje sam dałem tak ponieważ dawid jak sie okazało często zagląda na TP.

Lecz Petrus wyraził się jasno ,że jakiś problem to Puskar traci admina i tak powinno się stać!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haneczka1985, ale Ty nie grałaś na TP i nie widziałaś ilu odpałów gra.. skąd mogliśmy wiedzieć jak on będzie adminował? okazało się, że ma go tylko dla szpanu a co więcej nie robił tego, co do niego należy.

 

Masz racje! Skad mieliscie wiedziec! Ale tak jak napisalam wyzej, nie daje sie bezmyslnie "TAK" skoro nie macie pewnosci. Zaraz pewnie odpiszesz mi ze nigdy nie ma pewnosci >> no wiec racja, nigdy nie ma pewnosci ale, (tak jak napisal drew) akceptowanie podan z tygodniowym stazem to wielki blad. Nie pisze tego do Ciebie someOne a do kazdego. Albo sie ludzie ogarna albo bedzie coraz wiecej takich adminow.

 

Ps. Co ma do tego moja gra na TP ? Ja odpisuje w sprawie administratora ktory nie jest w stanie odroznic czitera od normalnego gracza. Kilka osob pisze do niego a On nawet nie raczy wejsc na spect i zobaczyc. Moja gra na TP nie ma tu nic do znaczenia.

 

Ps2. Zapraszam do tematu gdzie puskar skladal podanie o admina. Totalny szok! Nawet ty someOne >> napisales cos takiego "nie wykazales sie na serwerze ale przez to ze nie ma adminow jestem na TAK" ........ To poprostu jakas masakra. Dlatego ze nie ma adminow dajmy je byle komu ? Jezeli tak wlasnie wyglada wasze myslenie to gratuluje. Oby tak dalej.

 

no dobra, ale ja myślę jak Petrus, serwer jest świeży, więc trzeba go rozkręcić, ale z powodu odpalonych graczy nikt praktycznie tam nie grał. Nie było odpała = prawie full serwer, więc to też o czymś świadczy. Chciałem i chcę dla tej sieci jak najlepiej, lecz nikt inny nie nie miał zamiaru złożyć podania o admina, z graczy którzy fragują na TP. W tym poście zachęcam jakichś ludzi, którzy sporo poświęcają czasu na grę kopytkowym TeamPlay. Mam na to stanowisku z dwóch-trzech kandydatów, wg mnie bardzo ogarniętych.

 

Dostał admina, bo nikt nie będzie grał na innym serwerze kopytkowym ( dam tutaj przykład Gringo, który katuje na COD'zie i dobrze sie sprawuje w roli admina, więc chyba z dnia na dzień nie przerzuci się na nasze TP ) . Ja osobiście często wchodzę pofragować, a serwer wg mnie naprawde cieszy sie uznaniem graczy, dlatego chciałem to jakoś podtrzymać i byłem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×