Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

Na tępaka dawidpuskar.

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z somim też chcę dla tego servera najlepiej w przyszłości być może złożę podanie na admina(najpierw musze kupic orginała,bo ns jestem:C ) Puskar dostał admina NA PRÓBĘ ,której nie zdał!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... zalamka, boshe ludzie, gracz byl odpalony, jak wszedlem na specta to mogl wylaczyc, fakt, skarzyli sie gracze na niego to wszedlem na tego specta. NIe piszcie tu ze jak ktos napisze na u@ to nie patrze na niego, bo to i tak nie prawda :) Patrze ale po chwili, po rundzie, dwoch rundach. A to ze pisze na say Admin: Siema itp, to chce aby wiedzieli ze moga zglaszac cziterow do mnie. Szkoda gadac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ta dyskusja, po tym co tu widzę, Petrus napisze kilka znaków.

 

Puskaaaas traci admina i koniec. Nie ma się co rozczulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem admina jak na serwerze wieczorami było 4-6 osób a w ciągu dnia nikogo, a i tak co jakis czas wszedł jakiś opalony pajac, tego się nie da uniknąć :P Zrezygnowałem przed wakacjami a raczej straciłem go nawet bez mojej wiedzy bo nie miałem czasu, miałem sezonową pracę :) Mam nadzieję że moje podanie znowu zostanie przyjęte :P

 

Puskar, szczerze mi to lata czy wylecisz czy nie, ale jakbyś został to mam nadzieję że się poprawisz, say używa się tylko do przyśpieszenia gry lub ostrzegania graczy którzy nie wykonują celów czy coś :P a kicki i 5min bany dla naprawde nie ogarnietych a nie jak ktos Ci krzyczy wh na chacie : )

 

Co do samej decyzji, serwer sie powoli rozkreca, nie raz juz widziałem pełny serwer a gra toczy sie niemal cały dzień, odpały wchodzą często i gęsto, nie raz widziałem jak ludzie mieszali serwer i cała serwerownie z błotem przez to a niektórzy byli naprawde ogarnięci i fajnie by było ich utrzymać żeby zwiększać poziom gry na serwerze.

 

Myślę że skoro już jest ten admin, to warto go czegoś nauczyć, niech dostanie ostrzeżenie jak gracz który nie wypełnia celów mapy a nie odrazu kick. A może się nauczy i będzie w miare ogarnięty, lepsze to niż szukanie kogoś nowego, do tego czasu nie będzie admina i znowu mnóstwo czitów a jak znajdzie sie admin na tp to też tak naprawde nie wiadomo czy będzie ogarnięty. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze tak .... Jak kiedys wybierano admina to zostali Oni do dzis - Jak dzis wybiera sie admina okazuje sie On totalna klapa. To swiadczy o tym iz dawniej admina wybierali ludzie ogarnieci, dobrym przykladem jest Pan Malesiak. Glosujacy brali pod uwage wszystkie aspekty czlowieka ktory skladal podanie .... nie tylko to jak dobrze sie z nim gra albo ze fajnie podsadza. Dla mnie dawanie komus admina pod pretekstem ze nie ma innych adminow to paranoja. Jezeli nie ma na TP adminow to wystarczy zrobic forme sluzby na serwerze TP. Adminow jest wystarczajaca duzo aby ustalic godziny pilnowania serwera. Nikomu korona z glowy nie spadnie jak spedzi 1-2h na pilnowaniu serwera. Wcale nie trzeba obdarowywac pierwszego lepszego gracza adminem. Z taka inicjatywa i propozycja wyjde na admin chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Taka propozycja już padała, wielokrotnie. Nawet chyba na samym Admin Chat'cie. :)

 

Nie przeszło i zapewne nie przejdzie. Jest rok szkolny, ludzie pracują - jak się uda coś takiego ustalić to okej, ale myślę, że wszyscy będą chcieli pilnować serwera 17-22... a w pozostałe godziny? No właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w 2 poście pogratulowałem "wam" że dajecie adminów byle komu.

Później wychodzą rzeczy, takie jak teraz, w sumie to po co jest jakiś regulamin odnośnie składania podań o admina?

Jak i tak często ktoś nie spełnia wymagań, a i tak dostaję admina.

Zrezygnujcię z tego regulaminu i będzie po problemie.

 

Dla mnie dawanie komus admina pod pretekstem ze nie ma innych adminow to paranoja. Jezeli nie ma na TP adminow to wystarczy zrobic forme sluzby na serwerze TP. Adminow jest wystarczajaca duzo aby ustalic godziny pilnowania serwera. Nikomu korona z glowy nie spadnie jak spedzi 1-2h na pilnowaniu serwera. Wcale nie trzeba obdarowywac pierwszego lepszego gracza adminem. Z taka inicjatywa i propozycja wyjde na admin chat.

 

1. Regulamin stanowię ja i to ja wybieram adminów. Każdy post m.in. w podaniu ma jedynie aspekt 'poznawczy'. Nie chcę tymi słowami nikomu ubliżyć, nic z tych rzeczy.

 

Ito ;) Jesteś cyniczny. Sam traciłeś x razy admina za nieprzestrzeganie regulaminu, a teraz śmiesz pisać jakieś fanaberie.

Po 2, po co piszecie w formie mnogiej 'wybraliście', 'zrezygnujcie' itd. ? Nie rozumiem.

 

Haniu ;) Nie chce być nie miły, ale tyczy się to również Ciebie. Nie masz pojęcia o rozkręcaniu serwerów. Forma służby? Cenię Cię, więc nie dowalam się, ale sama odwiedzasz serwery raz na ruski rok... Większość adminów robi to samo. Jakbym chciał konsekwentnie wymagać regulaminu to 90% by tu nie miało prawa egzystencji.

Wszystkie Wasze sugestię staram się zapamiętywać i wprowadzać. Jak wdg Ciebie Haniu mam sprawdzić, czy admin się zna na rzeczy? Bo ma dobre staty i kumpli na serwerze? Byle noobek jakby pomyślał to by odwalił takie podanie, że by Wam oczy wyleciały z orbit jaki to on nie hajt i wszyscy byli by na tak. Tylko czysta leniwość lub brak kilku szarych komórek sprawia, że podania są odrzucane. To jest wirtualna sprawa i nie wiem, czy przed kompem siedzi 10-cio letni grubasek (co już było xD), czy koleś, który ma 38 lat... Jak niby zobaczyłaś to coś w Malesiaku i innych? Co wyczuwasz to węchem? Ja niestety nie potrafię bez sprawdzenia zobaczyć, co ktoś potrafi.

Nawet jeżeli się zrobi komuś test, to podstawowe komendy i jak odróżnić skilla od haxa znajdzie się w necie w 10 sekund. Jeżeli ktoś oczywiście coś myśli..

 

Nie odbierzcie tego źle, ale po prostu to parodia. Takie tematy specjalnie trzymam długo otwarte, aby wszyscy mogli się wypowiedzieć, gdyż później tylko piszecie, że zamknąłem temat i sam zadecydowałem.

 

+ dla Ito za ten temat. Sapiecie, że admini źle adminują, ale nikt nie napisze co jest źle. Nikt Was nie zbije jak napiszecie na admin chat lub w publicznej dyskusji, że ten i ten nie potrafi adminować lub nie przestrzega regulaminu.

 

Jeszcze jedno mi się przypomniało. Wszystkich adminów mam na steam w osobnej zakładce. Jak widzę, że 3/5 z online gra na jakiś ruskich serwerach podczas gdy u Nas szaleją haxy i to zdarza się w 70% to mnie krew zalewa. Może jakby admin był płatny i od razu po skończeniu zostawał usunięty by pomogło? Ja mogę dać dużo, ale oczekuję też troszeczkę 'szacunku'. Nie oczekuję, że będziecie grali 24/7, ale kilka słów czasem, nawet na steam nie zaszkodzi.

 

@ Co do admina.

 

Admin musi być lubiany na serwerze, a nie odstraszać graczy samą obecnością. Możliwe, że źle zrobiłem przyjmując podanie, które nie spełnia regulaminu.

 

Nie zniechęcaj się i spróbuj jeszcze za jakiś czas.

 

Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×