Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
plastuch94

admin

31 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera:Happy Angel

2. Steam ID - STEAM_0:1:30467377

3 .Wiek - 18

4. Czas spędzony na Serwerze - http://www.gametrack...3.177.21:27266/ gram tu o wilele dluzej tylko na tym niku malo

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - potrafie odroznic na pewno skiila od cheata

6. Znajomość AMXX (x/10) 5/10 dawno nie bawilem sie w admina

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Poniewaz jestem czesto na serwerze i mialem juz tu admina wiec wiem co i jak

8. Mikro [TAK/NIE]: tak

9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegał): bede przestrzegal a link nie dziala do tego narazie

 

 

 

Rozpatrzcie pozytywnie te podanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie podoba mi się za bardzo to podanie .

2. Na jakich nickach grałeś wcześniej ? Bo ten pierwszy raz na oczy widzę .

3. Jakoś nie wydaje mi się , żeby ktoś kto ma 18 lat nie wiedział co to gametracker i co można w nim zrobić ... Nawet mój 10 letni brat to ogarnia ...

4. Póki co jestem na nie .

Edytowane przez `10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jak pierwszy raz widzisz ten nik to twoja sprawa bylem tu duzo wczesniej niz ty

2.gametrackera uzywam tylko do wyszukiwania serwerow i nigdy nie zglebialem do czego on wiecej sluzy i twoj brat mnie nie interesuje i to ze wie do czego sluzy gametraacker

3. Ali G

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojarze cię z serwera, ale do podania trzeba dodać 5 reklam z tego co pamiętam, a nie widzę ich tu, dorób reklamy i będę na tak.;p;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.jak pierwszy raz widzisz ten nik to twoja sprawa bylem tu duzo wczesniej niz ty

 

nie wydaje mi się , żebyś był "dużo wcześniej" niż ja . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz od kiedy tu grasz bo ja od okolo 2 lat z przerwami oczywiscie

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Happy Angel, zrob te 5 reklam, bo jest to warunek, aby w ogole zaczeto 'rozpatrywac' Twoje podanie. Bez tego nie zostanie ono w zaden sposob rozpatrzone przez kogos 'z gory'. Uprzedzam, ze nie mozna ich zrobic 'po dostaniu admina'.

 

Jestem na TAK. Gracz czesto widoczny - bynajmniej przeze mnie - na serwerze COD, aktywny, pisze na u@ kto czituje i w jaki sposob, z reguly jego opinia (o cheaterach bedacych na serwerze) jest prawidlowa. Jak wspomnialem - gra czesto na COD, bynajmniej wieczorami. W moim uznaniu bezapelacyjne TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja też jestem na nie, nie przekonuje mnie to podanie ;> A po drugie to "dawno nie bawiłem się w admina", według mnie to słaba zabawa w bycie adminem.

PS nie :

-Nik tylko NICK

-Skiila tylko skilla

-i dużo innych ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby jestem przychylny, ale uważam, że jednak za krótko z nami grasz. Nie mówie, że te 60h to mało... ale bardziej czepiałbym sie o to, że w naszej sieci zaistniałeś stosunkowo niedawno - bo dopiero jakoś w te wakacje. Mało aktywnych userów forum Cie kojarzy - nie ma sie czemu dziwić - za bardzo sie tu nie udzielasz. Jeśi ubiegasz się o darmowego admina, jestem na nie - na tle Mojego stażu gry, Stanika, czy Sindbada, Ty wypadasz dość blado.

 

Adminów według mnie jest dość dużo i na 90% caly czas jakiś jest dostępny, czy to na innym serverze, czy platformie Steam, ew. gg. Wiec zawsze gdzieś sie otrzyma pomoc, co do ogarnięcia cheatów. Pograj z Nami jeszcze troche i wtedy będe w 100% na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE

 

zraziło mnie trochę to "bawienie w admina " , jak został byś (w co wątpię) teraz adminem to byś adminował i ogarniał ? czy się w niego bawił ? pobawić w admina to sobie możesz na boty , na PW mogę CI dać linka do ściągnięcia AMX na boty -.-

Edytowane przez tabaluga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btl, West i tabaluga czepiacie się, ja widzę go bardzo często gram niby też niedużo, ale od dwóch tygodni codziennie i codziennie go widzę więc moze po prsotu nie gracie w tym samym czasie? spełnia warunki więc co sie czepiacie? Tabaluga, może po prsotu napisał to złymi słowami troche wyrozumiałości i bez takiej spiny? Reklamy dorobisz i będzie oke powtarzam drugi raz już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Twój aim jest zbyt podejrzany i jakoś nie chciałbym Cię widzieć na tym serwerze jako admina. Tyle ode mnie jako usera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takze jestem na NIE , twoje podanie w zadnym % mnie nie przekonuje i jeszcze te 'dawno nie abwilem sie w admina' Boze , to nie zabawa tylko pewna odpowiedzialnosc :c jak wczesniej na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak ,dobrze cię kojarzę z servera piszesz na u@ często grasz.Te argumenty mnie słabo przekonują ale jak wcześniej mówiłem wyrównuje się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 bind nie wiem gdzie ty u mnie widzisz aima (moze czas pocwiczyc)

po 2 gringo jak bys nie zauwazyl co napisalem w podaniu to gram tu dluzej nawet niz ty wiec nie gadaj ze jestem za krotko z wami

po 3 to moze zle ujalem z ta zabawa a ze tabaluga mial trudne dziecinstwo to teraz lapie ludzi za slowka i sam sobie pograj na botach

po 4 czekam na zdanie Petrusa

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ze tabaluga mial trudne dziecinstwo to teraz lapie ludzi za slowka i sam sobie pograj na botach

 

skoro tak mówisz to może Ty takie miałeś? Według mnie nie zasługujesz na tą posadę, gdyż nie jesteś zbyt miły i nie wiem czy jak nerwy Ci puszczą podczas gry nie będziesz obrażał innych graczy, a admin powinien panować nad sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty sobie nawet nie wyobrazasz ile ja mam cierpliwosci tylko denerwuje mnie takie glupie gadanie i mialem tu admina i skarg nie bylo jakos oprocz 1 ze wywalalem za he na respa od razu po zaczeciu rundy

Edytowane przez plastuch94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko na codzie nie rzucisz HE przez 15 sekund od rozpoczecia rundy, a do tego czasu na respie (czyt. na innych mapach, niz rats) zazwyczaj juz nikogo nie ma...

 

btw. a mnie denerwuje to, ze ktos, kto stara sie o admina wysmiewa w swoim temacie innego admina, troche to moim zdaniem glupie z jego strony, bo chyba powinien byc jak najlepiej postrzegany? Mimo tego, jestem DALEJ NA TAK, mozna dac szanse, zawsze admina mozna odebrac... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral.Pod tym nickiem cb nie widać za często,ale widziałem(może ja cię nie kojarzę,bądź nie zwróciłem szczególnej uwagi na cb)

ps.Nie pisz w swoim poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×