Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
FROXEN

serwer TP

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie będę owijał w bawełnę, tylko powiem od razu..

Serwer TP schodzi na psy, a dlaczego? Dlatego, że aż roi się tam od cziterów. I ja się pytam dlaczego admin pojawia się raz na dzień? Albo wieczorami? I dlaczego do uja admin jest tylko z steam?! Niektórzy nie mają steam, umieją rozróżniać czity, więc nie mogą mieć adma?

A tak to macie ze trzech adminów aktywnych czasami wieczorami :/ A widać, że niektórzy NS siędzą na serwie przez pół dnia. Moim zdaniem, admin powinien być aktywny. Więc ogarnijcie ten serwer bo coraz więcej osób od niego odchodzi. Ja też powili szukam jednego bo ostatnimi czasy codziennie jest po 6 czitów, którzy rozpier*alają calą grę -.-

 

Wniosek jest taki, że moim zdaniem admin powinien być możliwy z NS, albo zwiększyć ilość i aktywność adminów na TP.

 

PS. Nie piszcie, że mogę wbić na onlydd i poprosić admina, bo dużo razy to robiłem... raz ktoś przyjdzie, a raz nie.

Poza tym nowi gracze o tym nie wiedzą i co? A w ogóle to komu się chce tak robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze na Tp conajmniej 2 godzinki dziennie, jestem tylko człowiekiem,a praktycznie zawsze jak gram to Ty tez jestes ; ) Rozwiązaniem na czity byłoby serwer only steam, chcesz tego? Bo ja nie ;D Na innych serwerach również czitują, nie radzę zmieniać serwerowni ale jak zmienisz to się przekonasz ; ) a co do ilości adminów to na siłe nikogo nie wrzucimy na admina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FROXEN skoro grasz dużo na naszym TP i jest tylu cziterów, więc też możesz złożyć podanie, dla stałych graczy admin jest darowy.;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ciut już gram na tej sieci i również odczuwam brak administracji na serwerze . Od czasu do czasu ktoś gra przeważnie jest to Onlyone czy Michal95 . Ale to i tak nie jest wystarczajaca ilość jaka powinna być .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×