Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie to napisać ale jest tak, że praktycznie codziennie, dzień w dzień od godziny 16:30 do 19:00 gra cała masa czitów a wy z nimi nic nie robicie. Ja co chwile nagrywam demka i wkładam na blacklisted- zgłoś czitera i wgl. a wy jak gdyby nigdy nic ignorujecie te tematy i wolicie sobie popisać na shutboxie siema. To jest wasz największy problem, a wy macie te sprway w 4 literach. Proszę żebyście coś z tym zrobili. Dziękuje dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że każdy z adminów stara się utrzymywać porządek na serwerze w miarę swoich możliwości, jednak weź pod uwagę że nie wszyscy mają czas aby siedzieć na serwerze i pilnować, gdyż o tych godzinach mają jeszcze swoje sprawy do załatwienia... Jeżeli masz steam możesz dodać kogoś z nas do znajomych aby informować o cheatach, lub samemu złożyć podanie...

Pzdr.

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie troche racji, admini mają też życie prywatne i nie mogą siedzieć cały czas na serwerze, ale też mówicie, żeby ludzie składali podania, ale po co mają je składać jak nawet jeżeli spełniają wymagania to wszyscy są na nie bo gra np za krótko, jak spełnia wymagania to powinien być przyjęty a nie jest potem bezsensowne pisanie. Jak 30h to za krótko to ustalcie inimum 100h i będzie wam odpowiadało tylko wtedy będzie połowa mniej podań albo i jeszcze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, że jak nie ma admina jest do dupy. Chodzi mi o to, że gra sobie admin na dd2 i ja mu pisze na u@, że ten i ten gracz być może jest odpalony iżeby go sprawdził to nie. Nawet się nie odezwie tylko gra dalej. A jak napiszesz że na np. COD goni cziter to już w ogóle... Popieram też zdanie ichora. Bo to prawda, ludzie spełniają wymagania, a wy mu piszecie, że nie. Bo to tak na tym forum jest że jak 1,2 i 3 napisze, że jest na nie to inni nie wysilają się i też piszą, że na nie. ( w tym co napisałem nie mówię tu o wszystkich ale o jakichś 60% userów).

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego zdania od "a jak napiszesz", jeśli chodzi Ci o to, że admin nie rusza dupy na inny serwer, to nie masz racji. Osobiście kilka minut temu poszedłem z COD po to, aby zbanować kogoś na TP. Co prawda z 1-2- minutowym opóźnieniem, ale poszedłem... i zbanowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem że nie mówie o wszystkich a cb jeszcze nie spotkałem jako admina bo nie gram na cod więc o tobie zdania nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 też nie masz troche racji bo gdy piszesz na u@ to admini niby to widzą ale mogą też nie zauważyć podczas gry albo jakiejś innej sytuacji więc można napisać parę razy. Admini obserwują też czasem gracza po prostu jak zginom więc nawet nie wiesz czy jest lub był on obserwowany, jest to być może nawet lepszy sposób niż przechodzenie za każdym razem na spec bo gdy admin przejdzie i cziter to zobaczy to może sobie automatycznie wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 też nie masz troche racji bo gdy piszesz na u@ to admini niby to widzą ale mogą też nie zauważyć podczas gry albo jakiejś innej sytuacji więc można napisać parę razy. Admini obserwują też czasem gracza po prostu jak zginom więc nawet nie wiesz czy jest lub był on obserwowany, jest to być może nawet lepszy sposób niż przechodzenie za każdym razem na spec bo gdy admin przejdzie i cziter to zobaczy to może sobie automatycznie wyłączyć.

 

Dokładnie ja zauważyłem , że po prostu nicki adminow są już tak rozpoznawalne , że automatycznie po wejściu admina czit wyłącza haxy . A co do głównego problemu w tym temacie to nie prawda przynajmniej w moim przypadku po napisaniu do admina na steamie reakcja jest błyskawiczna np wczoraj u viertnika BtL-a jacko i wielu innych . oczywiście są też takie sytuacje że nie ma w pewnej chwili żadnego z 11 adminów których mam na steam. wtedy można na forum PM widać kto był ostatni na forum itd :P

Edytowane przez Cappy2495

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do niektórych postów się zgadzam.

Niektórzy admini po prostu ignorują u@ najczęściej dostaje odpowiedź ,że czysty i mam nie spamować na u@ a później patrze gracz...dostał bana z np. wh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co sie spinacie ? moze dla was CS jest wazniejszy od niektorych rzeczy w zyciu typu szkola itp wiec grajcie w niego ile wlezie , admin nie zawsze jest w grze i nie zawsze ma czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

to weźcie więcej ludzi... dawajcie adminów na próbe...

nie musza odrazu dostac all flag...

 

i chłopak ma racje bo ja grałem dziś 50min na TP i admin jest bo spamuje o zapisywaniu IP serwa

a jak napiszesz sprawdź "xxx" to nic sie nie dzieje...

pozazdrościć

 

jakby nie było to admin to jakiś obowiązek i choćby miał siedzieć cały czas na spectcie i nie grać (jeśli ma czas... ) to jest to jego

OBOWIĄZEK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nikt tu nie mówi, że admini nie mają RL i mają grać bez przerwy, jednak są sytuacje, że rzeczywiście niektórzy przesadzają. Chodzi mi o sytuację, gdy u Nas grają haxy, a admin sobie gra na konkurencyjnych serwerach tego samego typu. Jeżeli ktoś ignoruje info na u@, a ktoś ewidentnie haxuje lub ignoruje info o cheaterach na innym serwie to należy nagrać demko i złożyć skargę.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×