Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
dziku1995

[dust2 only] Witam!!!!

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Już mnie nudzi takie coś, że co nowy admin to leci ban. Teraz nawet nie zrobił mi SS. Chodzi o admina ''gniew''. Prosiłbym o obejzenie przez admina HLTV i opatrzenie sprawy.

PS. Już mówiłem kilka razy, że gram z kolegą razekolo siebie i widze mniej wiecej gdzie kto jest.!!!!!! Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick z gry:

Serwer:

Twój SteamID:

Twoje IP:

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):

Powód bana:

Nick Admina który zbanował:

Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): wrzucamy tylko i wyłącznie na stronę http://www.speedyshare.com (http://www.zippyshare.com/) i wklejamy tu do nich link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój nick z gry:-d-z-i-k-u-

Serwer: dd2

Twój SteamID:0:0:18219024

Twoje IP: 87.199.29.168

Kiedy zbanowany 07-10-2012 - 17:56

Powód bana: Czitujesz

Nick Admina który zbanował: gniew

Link do screenów Nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniew niech wstawi link HLTV, a ub support niech obejrzy sam koniec dema przed banem, Wyczekał aż jeden gracz wychyli się zza bs'a a, następnie jak oddał 3 strzały z respa ct w kierunku gali. Akurat oglądałem Cię i również podjąłbym taką decyzję jak gniew. Uważam, że jechałeś na wh, lecz ub support niech się nie sugeruje mną, tylko obiektywnie oceni demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viertnik. Zobacz na pierwszy post jaki napisałem i wtedy bedziesz wiedzial dlaczego widzialem, jest za bs, a później gdzies kolo gali ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12. Admin ma obowiązek do wrzuceniu zrobionego demka lub demka HTLV do 24h po złożeniu prośby o odbanowanie osoby, której sprawa dotyczy (w przypadku prośby o ub z powodem innym niż zrobienie screenów).

13. Admin ma obowiązek wypowiedzenia sić pod prośbami o odbanowanie w ciągu 24h od jej złożenia oraz oceny czy gracz jest czysty.

 

Zawieszam admina do wyjaśnienia.

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×