Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gn1ew

[dust2 only] -d-z-i-k-u-

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: gn1ew

Nick cheatera: -d-z-i-k-u-

Serwer: dd2 only

Data + dokładna godzina: 7.10.2012 ok. 17.55

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): STEAM_0:0:18219024

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli) : 87.199.29.168

 

 

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1210071735-de_dust2-1349624100-1349625900.zip

 

 

opis !

 

20 minuta 23 sekunda widac jak pieknie mierzy przez skrzynke zeby trafic typa , w sumie juz duzo wczesniej wali po scianach

20 minuta 40 sekunda prosze ! jakie piekne info ! wiem ze jest na respie mierze przez sciane i jest frag !~

20 minuta 48 sekunda przed respem wiem ze typ wyjdzie z pochylni z bs czekam ale nie trafiem , co za pech ;/

20 minuta 53-59 sekunda ! cykl pieknych skanow !

 

zalecam ogladac na ESP elegancko widac jak gracz uzywa wh !

 

na dodatek potem dostaje wiadomosci od truskawa ze co ja robie , ze oni siedza na vt i daja sobie info hmm to chyba etz nie jest normalne prawda ? ale co z info skoro gracz ejst odpalony:)

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że musisz płakać i boli cię to, że ktos jest lepszy od Ciebie i ma wiecej info. Po pierwsze nie na vt tylko obok mnie siedzi i mi mówi gdzie są. Po drugie mogę Ci podesłać zdjecie ze gramy LAN i mam kopmutery obok siebie. I czekam aż zgłosisz na BL to się troche pośmieje. A i jeszcze chyba patrzenie koledze w monitor nie jest zabronione?!

Edytowane przez dziku1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie placze czlowieku . Jestes lepszy ode mnie ? dobre mozesz byc lepszy od neo . Dla mnie sprawa byla jasna. Czekamy na wypowiedz petrusa i innych adminow.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam wylapales ode mnie bana za wh.

 

to jestes takim lowem, ze musisz grac na lanie? Do tego na publiku, to jest jak vt/ts, a na dodatek robisz to z adminem - truskawa

 

robicie to monotonnie, nie mam opinii nt. petrus niech sie wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziku1995[/color]' timestamp='1349803621' post='87119']

Info przez różne programy jest zabronione lecz przez patrzenie komus w monitor?

 

Człowieku, to jest internet. Nikt nie docieka, czy masz info z VT, TS, babci, czy lookasz na inny komp. To jest FFA. Cenimy tu przede wszystkim miłą atmosferę oraz uczciwą grę.

Demko looknę jak znajdę chwilkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać tutaj w pewnym stopniu oszustwo gniewa , gdyż wgrywa demko na którym dzika nawet nie ma , więc skąd ta pewność , że był odpalony... Info miał , ale nie od razu wh czy inne gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie nie ten link skopiowalem , sory

http://158310.hltv2....-1349625900.zip

 

tu macie poprawny :)

 

i truskaw nie wyzywaj tu od oszustow bo ja nim nie jestem , patrzac na to od strony gry , popatrz czy nie lepiej do Ciebie pasowala by ta opinia.

 

pozdrawiam

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w prośbie o ub, Uważam że był odpalony. Info z monitora czy tez z vt mnie nie interesuje. Widziałem ostatnią akcje na gali z ESP, te 3 strzały. Nie uwierzę, że gość patrzy w monitor kumpla i wali idealne 3 strzały. Po prostu "no fucking way".

Co Ty Terminator jesteś, że obliczasz trajektorie na poczekaniu???

 

Jednocześnie wnoszę prośbę o przywrócenie admina graczowi "gn1ew".

Powód: Nie każdy jest dostępny 24h na dobę np. jak someone (tutaj bez obrazy some :P :*).

Edytowane przez viertnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Akcja na B - 20:00 - awp strzelanie przez sciany, skrzynke w T ? Info ? Bez przesady po prostu wh/esp. Do worka. Zanim ktoś skomentuje niech zobaczy tą akcje przecież to perfidny przykład oszukiwania na serwerze publicznym. Truskaw też looknij tą akcję i jak mi wytłumaczysz swoje perfekcyjnie podawane dane gps, albo patrzenie w monitor i celowanie w modele z różnych pozycji i w różnych pozycjach przez dziku, to dla mnie jesteście bogami ... Proszę bez jaj. Warto by było dać na BL.

 

Nie oglądałem dalej, bo nie ma takiej potrzeby.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"5 lat gry w cs-a (godz. na steam: ponad 3400), byłem moderatorem na LukMan od spraw Anty-Cheat. Często bywałem sędzią na LAN-ach m.in w Bełchatowie Poznaniu i Mrągowie. Grywam, także dużo na serwerach publicznych. Wygrałem turniej 2on2 Gameops, Myślę, że moge pomóc w niektórych sprawach na forum i na serwerach." Dobrą bajkę wymyśliłeś dzieciaku, lana to Ty widziałeś na CyberTv z Morgenem, 3400 godzin? to raczej gra była włączona a Ty spałeś bo mama kazała. Pewnie masz profil prywanty i tych godzin nie widać, ale dobra i tak po temacie.

 

Ty "lanowy" chłopcze, z tego co Petrus pisał cs-kopytko, współpracuję z Blacklisted.pl, jeżeli trafi tam owe demko, jasne będzie że dostaniesz bana, jeżeli jest tak jak Petrus pisał to znajdziesz się tam, jeżeli przez najbliższy tydzien się tam nie znajdziesz, to obiecuję Ci że wydam na Ciebie te kilka złotych i tego bana dostaniesz.

 

Pozdrawiam Cię, iTo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tylko jedno pytanie nasuwa, jeżeli dobrze zrozumiałem to grasz na lanie z truskawem tak ? Pytanie się nasuwa takie że jeżeli kolega obok czituje to dlaczego ja nie mogę? Do tego admin, coż mi zrobią? ( przykład Ichora)

 

Oj dużo brudnych spraw ostatnio wychodzi.. Ale to dobrze, kiedyś będzie lepiej ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki za pomoc..

 

a co do tego , ja bym wniosl prosbe o zabranie funkcji administratora truskawowi, sami widzicie ..

 

pozdrawiam gn1ew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym im obu wlepil permy ;] .

 

truskaw, po twoim zachowaniu po zginieciu jestem pewny, ze za bardzo Cie ten cs pochlania, to samo dziku.

 

viertnik, ja juz chyba powoli koncze z cs'em ;]

 

moze na swieta na globala sie przerzuce.

 

 

hey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Someone co nas obchodzi , że przerzucasz się na CS:GO . Tutaj chodzi o "niby" moje czy dzika wh , dlaczego gniew nie zrobił sreenów na których wszystko by wyszło , tylko sugeruje się demkiem ...

 

Myślę , że jeśli ja cheatuję to rozpocznijmy nowy temat :D to na tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
truskaw[/color]' timestamp='1349887614' post='87181']

Someone co nas obchodzi , że przerzucasz się na CS:GO

 

to byla odpowiedz na viertnika stwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziku1995[/color]' timestamp='1349889422' post='87182']

O proszę ale pięknie to wyszło http://www.blacklist...0:18219024.html

 

http://forum.blacklisted.pl/topic/12289-0018219024-d-z-i-k-u/page__pid__81651__st__0entry81651

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×