Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

Reset odznak!

25 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jak w temacie proszę o reset odznak i rankingu. Proponuje to, bo widzę, że dawno tego nie było, a resety powinny być w miarę regularnie. Rozumiem, że przecież niektórzy tyle się starali na te odznaki i wgl, ale jak widzę, że typ ma 47k zabójstw to mi się nóż otwiera, bo za nic go nie zabiję jako nowicjusz.

 

 

I tak przy okazji ile jest adminów na serwie? Bo dotychczas widziałem tylko Westa i dzięki mu za to że wbił :P Ale naprawdę porażka jest z tymi cziterami, jestem pewny, że 3/4 graczy mają co najmniej wh. Moim zdaniem jak macie mało adminów, to powinniście troszkę zmniejszyć próg wymagań dla nowych. Sam bym złożył podanie, bo spodobał mi się bardzo Wasz serwer, ale niestety nie mogę na nim długo pograć, bo bym coś na pewno Roz***ał z tego gniewu :D A więc, proszę o małe ogarnięcie serwa : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KuRaK[/color]' timestamp='1350155610' post='87452']

47k zabójstw to mi się nóż otwiera, bo za nic go nie zabiję jako nowicjusz.

 

Stara śpiewka...

To samo jest na serwerze COD. Umiejętności, które się wbija wraz z ilością fragów (lub tym podobne) są tylko do pewnego czasu. Jak ktoś już wbije pewną ilość fragów (lub wszystkie odznaki 007) to kolejne fragi nic nie dają. To samo jest na COD. Ludzie mówią, że kolesie mają 200 lvl to go nie ma szans zabić. Taki kolo ma takie same umiejętności jak przeciętny 40 lvl, gdyż od tego czasu ma full statystyki i tylko wbija kolejne lvl.

 

Co do tematu, jest tu troszeczkę różnic co do serwera COD. Gracze nieaktywni tzn. jak nie wbija bodajże 30 dni są kasowani. reset można zrobić zawsze.

 

Warto się zastanowić nad spowolnieniem wbijania odznak ( większa ilość potrzebnych fragów itp) oraz ograniczenie pewnych np. całkowita niewidzialność na np. 80%. Na takie cuda musi się wypowiedzieć większa ilość graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o zresetowanie ich, żeby każdy zaczynał od zera. A te spowolnienia też by były dobre. A co do adminów to tu jest tak, że adma masz na wszystkie serwery? ^.- Dziwne i niezbyt mądre zarazem, bo niby jest dużo admów i rek off, ale nie zawsze admini są na wszystkich serwerach tylko wbijają na jeden, że jest full, a na innym nikogo. Adm powinien być na jeden serwer, aby się nim opiekował, a nie grał gdzie mu się chce. A tak wgl patrząc to chyba mało adminów jest on line. Cza by było poprzebierać kto jeszcze gra, a kto już ma wywalone na serw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma admina akurat na DM to zajrzyj na ONLY DD2, tam zawsze ktoś jest. Napisz wiadomość na u@, aby admin wbił na DM bo cziter gra. Petrus specjalnie zrobił listę adminów i obok masz nr gg oraz link do steam. Masz trochę wolnego czasu to dodaj kilku adminów na steam i pisz do nich jak pojawi się cziter na serwerze. Ja mam w znajomych kilka osób, które piszą do mnie jak pojawi się cziter i gdy mam czas to wbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nawet nie wiem do którego pisać, bo większość albo niewidok albo ma wywalone, nie wiem który jest aktywny. Nie odbiegajmy od tematu, powinniśmy raczej głosować tak/nie za resetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do resetu, to jestem na wielkie NIE.

 

Co do spowolnienia wbijania odznak i różnych ograniczeń (w tym niewidzialności) też jestem na razie na NIE...

 

Uważam że dobrze jest jak jest, jedyny problem to cheaterzy, ale ja ostatnio siedzę na DM i ich obsługuję permami, więc da się co nieco pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset już był w wakacje.

Nie chce mi się znowu wszytkiego wbijać od początku ,bo wielkiemu panu kurakowi nie chce się grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drew Stratford[/color]' timestamp='1350168249' post='87479']

jedyny problem to cheaterzy, ale ja ostatnio siedzę na DM i ich obsługuję permami, więc da się co nieco pograć.

 

Sądzisz tak, bo jesteś adminem i dla Cb cheater to nie problem, bo ban i po sprawie, ale często nie ma admina i po prostu dupa. Dla zwykłego gracza jak ja to jak nie ma adma, nie ma gry.

 

A do DomaS'a- chłopie, czego na mnie najeżdżasz? Ja tylko proponuje jakąś zmiane, która wg mnie jest dosyć dobra, bo może przyjść wielu nowych graczy. Jest to nawet reklama, jak ktoś się zajmie reklamami, to na pewno jak ktoś przeczyta, że za 2 tyg reset, i może zacząć jak wszyscy równo, to bd czekał na reset, aby jak najszybciej być pro. Zwoła też kolegów czy co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najeżdżam tylko piszesz ,że chcesz reset .Tylko Ty!!!

Nikomu nic nie przeszkadza

160hp to nie taki wielki problem da się zabić na 2 celne strzały

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam moim zdaniem niech zostanie tak jak jest bo wszystko jest git :) . Prosiłbym jedynie o to aby ilość odznak nieco się zmieniła ponieważ 48 ok da się wbić ale nie lepiej np. 32 lub 24 wbiło by się je bardzo szybko jak by ktoś już wbił to może po prostu zmienić nick i będzie dalej fragował ;) . Co do cziterów jest kilku odpalonych na dm+bf2 ale zostawmy to adminom . :)

 

Pozdro .

 

StoudemireTS :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, postanowiłem ponownie rozpocząc ten temat, gdyz podzielam zdanie KuRaKa i sam chciałbym przytoczyc kilka argumentow przemawiajacych za zresetowaniem.

 

(Post dotyczy tylko resetu ODZNAK)

 

1. Ostatni reset byl... szczerze mówiąc nawet nie pamiętam kiedy ale wydaje mi się, ze w wakacje a więc to za długi okres bez restartu odznak. Resety powinnym byc regularne co pozwalałoby na wyrównanie posiadania odznak miedzy wszystkimi graczami.

 

2. Pozwolę sobie przytoczyc tą wypowiedz do kolejnego argumentu :

 

Nie najeżdżam tylko piszesz ,że chcesz reset .Tylko Ty!!!

Nikomu nic nie przeszkadza

160hp to nie taki wielki problem da się zabić na 2 celne strzały

 

Otóż DomaS się mylił i kazdy kto mysli w ten sam sposob równiez się myli. Chodzi o to, ze nie tylko on chciałby resetu odznak. Większosc graczy jest za resetem, bo z tego co widze to 3/4 serwera ma juz po 40+ odznak, co wiaze się z tym ze maja 160hp, Sa niewidzialni, i stanowczo za szybko biegaja. Mało tego, kazdy nowy gracz, który wchodzi na serwer jestem przekonany ze po 5minutach gry czuje niechęc do serwa, bo zabic kogos takiego naprawde nie jest łatwo. Niby faktycznie dwa celne strzały rozwiązuja sprawe, ale trafic w kogos niewidocznego, do tego biegajacego tak szybko jest godne podziwu. Sam posiadam 40 odznak i wiem jak to jest, dlatego myślę że czas wyrównac szanse miedzy graczami. Często widzę wypowiedzi graczy na say'u typu : "Jacko kozak na odznakach" itp. i prawdę mówiąc troche ma racjii, bo bez odznak musiałbym się pomęczyc zeby go zabicc

 

3. Również pozwolę sobie przytoczyc tą wypowiedz :

Petrus[/color]' timestamp='1350156400' post='87458']

Stara śpiewka...

To samo jest na serwerze COD. Umiejętności, które się wbija wraz z ilością fragów (lub tym podobne) są tylko do pewnego czasu. Jak ktoś już wbije pewną ilość fragów (lub wszystkie odznaki 007) to kolejne fragi nic nie dają. To samo jest na COD. Ludzie mówią, że kolesie mają 200 lvl to go nie ma szans zabić. Taki kolo ma takie same umiejętności jak przeciętny 40 lvl, gdyż od tego czasu ma full statystyki i tylko wbija kolejne lvl.

 

Trochę w tym prawdy, lecz nie moge się zgodzic że po wbiciu wszystkich odznak 007 to kolejne fragi nic nie daja, bo tak naprawde gdy wbije się te wszystkie odznaki to leci się jak po szmatach, że tak się wyrażę. Wtedy gra, cho bardzo monotonna jest znacznie latwiejsza .. COD a DM+bf2 to duża różnica a teoria w praktyce jest całkiem inna. :)

 

 

Podsumowując to wszystko, uważam że nadszedł czas na RESTART odznak. Każdy gracz powinien miec takie same sznase. Bardzo proszę o rozpatrzenie tego pod tym kątem, bo serwer jest dla ludzi a czym wiecej nowych graczy na serwerze tym lepiej dla naszej sieci.

 

Petrus[/color]' timestamp='1350156400' post='87458']

Warto się zastanowić nad spowolnieniem wbijania odznak ( większa ilość potrzebnych fragów itp) oraz ograniczenie pewnych np. całkowita niewidzialność na np. 80%. Na takie cuda musi się wypowiedzieć większa ilość graczy.

 

To bardzo dobry pomysł i myślę, że powinien byc szybko wprowadzony w życie, głównie w przypadku niewidzialności :))

 

Nie martwcie się ze po resecie wszystko trzeba bedzie nabijac od nowa, daliście rade wcześniej to dacie jeszcze raz.

 

Pozdrawiam ;]

Edytowane przez jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewidzialności nie warto zmieniać ,ponieważ:

-3/4 graczy ma 16bit i z końca mapy strzelają do cb.

-Niewidzialność jest 80% bo 100% to tak jak na CODzie kierowca tajsona

 

Pzdr Reset zrobić w nowy rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko wbiłem ale dwie też kupiłem wydając tym samym 50zł smsem, nie mam ochoty aby teraz to poszło się walić bo ktoś nie potrafi ubić gościa z odznakami... jakoś ja biję ludzi którzy mają wszystkie odznaki na Agenta 007 tak samo świeży którzy nie mają żadnych odznak biją mnie jak i innych z odznakami...

Gram na tym serwerze i nie widziałem aby ktoś cokolwiek napisał, że chce reset lub płakał, że nie potrafi ubić gościa.

Skoro ma być jakiś reset to proponuję usunięcie kupowania odznak ze sklepu bo w tym momencie to jest oszukiwanie ludzi którzy wydali jakieś pieniądze. Wybaczcie ale to jest nie fer jeśli ktoś kupi odznakę a za tydzień dowiaduje się, że kasę którą wydał na ową odznakę mógł wydać na wódę albo garść batonów...

 

 

Jestem przeciw resetowaniu!

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domas na 16 bitów jest sposób, ten test co wykrywa

Co do resetu, również jestem na nie

Jak jesteś nowicjuszem to kup odznaki :P

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do resetu to jestem na razie na nie, ale wiem że jest to nieuniknione. Warto zwrócić uwagę na słowa C47, odnośnie tych którze te odznaki kupili...

 

Natomiast co do spowolnienia wbijania odznak / ograniczenia niewidzialności / innych podobnych modyfikacji, to jestem absolutnie na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Szkoda że wypowiadaja sie tylko osoby, ktore akurat nie maja co narzekac na brak odznak.

 

A co do zakupionych odznak to zawsze mozna wymyslic jakis kompromis zeby osoby kupujace te odznaki nie tracily pieniedzy, lub byly informowane kiedy bedzie kolejny reset czy cos.

 

Lost[/color]' timestamp='1354291196' post='91464']

Jak jesteś nowicjuszem to kup odznaki

 

Lost, Takim mysleniem nie przyciagniesz nowych graczy, tylko ich wkurwisz za przeproszeniem :))

 

No nic, szanuje Wasze zdanie i pozostaje mi tylko odpuscic bo sam nic nie zdziałam :D

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam . ;)

Jestem za tym aby reset był po nowym roku ;).Sam mam 28 odznak i da się na spokoju ubić gościa który ma 007 z noża .Może i mam te 160 hp ale jest to przewaga nad innymi jeżeli ktoś się stara i bije cały czas fragi to po prostu sobie wbije . Jeżeli chodzi o 48 odznak to reset powinien być gdzieś tak około 4-5 miesięcy . Można zrobić reset tak jak pisałem wyżej ale z mniejszą ilością odznak np 32. :) wtedy będzie mógł na spokoju wbić więcej odznak .

 

To chyba tyle .

 

Pozdro . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego grasz tu od dzisiaj,więc sorry ,ale twoje zdanie niezbyt mnie przekonuje

 

No , owszem , gram od wczoraj lecz czytalem iz w wakacje byl reset

, a pozatym to jest niewiele graczy ktorzy osiagneli wszystkie odznaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie resetu odznak jestem na TAK, przydała by sie jakas dawka urozmaicenia gry, monotonnia to standard przy wiekszej ilosci odznak. Co do spowolnienia - NIE, juz na dzien dzisiejszy jest to tempo moim zdaniem odpowiednie, przy ewentualnym resecie i spowolnieniu irytacja sięgnęła by zenitu :D Sam reset moim zdaniem wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Żadnego resetu i tyle. Skoro większość jest na nie to nie zawracajcie dupy h@ i temat do zamknięcia. Tyle odemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×