Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`CR7

Poważna propozycja.

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje zmienić ten serwer TP na zwykłe ffa ze zmianami mapy i głosowaniem.

Po 1. Nikt tu nie gra TP. Każdy czeka na wyłączenie granicy rash'u, tt też się rozpraszają, że każdy w innym kierunku idzie.

Po 2. Mało osób lubi grać na TP. Dlaczego ? Bo trzeba dostosować się do drużyny i grać wspólnie. Każdy ma swój styl gry i na zwykłym ffa mogą grać jak tylko im się zechce ( oczywiście bez czitów )

Po 3. Jak obecny serwer TP był [ dawniej (gram na tej serwerowni ze 2 lata. Z przerwami...) ] serwerem ffa+bf2 grało tyle osób ile teraz na dd2 only czyli wieczorami trudno o 1 slota ...

Po 4. Ja osobiście wolałbym ffa, bo na tym TP to co to jest 2 mapki, to zaraz się nudzi i tracicie graczy. Sam zaprosiłem swoich, bo dajże 3 czy 4 'kolegów' ( byłych, bo teraz to zachowują się jak dzieci, ale mniejsza o to) i pograli jakieś półtora tygodnia i znudziło im się. Powiedzieli mi, że troche tak dziwnie 2-óch mapkach i wgl.

 

 

Tyle ode mnie. Nie mówię, że to musi się stać, bo to tylko zwykła propozycja jak wiele innych. Ale to wg poprawiło by trochę sytuację serwera i może zyskalibyście nowych graczy ?

 

Tak jak mówię to tylko propozycja.

Hej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

tak tylko, że dodatki trochę obciążają serwer i będzie takie lekkie lagowanie jak na COD, a jednak wolę, żeby tak gra płynęła, a nie tak jak początkujący kierowca ( gaz, hamulec )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienić ten serwer TP na zwykłe ffa ze zmianami mapy i głosowaniem.

Po 1. Nikt tu nie gra TP. Każdy czeka na wyłączenie granicy rash'u, tt też się rozpraszają, że każdy w innym kierunku idzie.

Po 2. Mało osób lubi grać na TP. Dlaczego ? Bo trzeba dostosować się do drużyny i grać wspólnie. Każdy ma swój styl gry i na zwykłym ffa mogą grać jak tylko im się zechce ( oczywiście bez czitów )

Po 3. Jak obecny serwer TP był [ dawniej (gram na tej serwerowni ze 2 lata. Z przerwami...) ] serwerem ffa+bf2 grało tyle osób ile teraz na dd2 only czyli wieczorami trudno o 1 slota ...

Po 4. Ja osobiście wolałbym ffa, bo na tym TP to co to jest 2 mapki, to zaraz się nudzi i tracicie graczy. Sam zaprosiłem swoich, bo dajże 3 czy 4 'kolegów' ( byłych, bo teraz to zachowują się jak dzieci, ale mniejsza o to) i pograli jakieś półtora tygodnia i znudziło im się. Powiedzieli mi, że troche tak dziwnie 2-óch mapkach i wgl.

 

 

1. Nie wiem jak inni, ale ja staram się grać jako tako TeamPlay. Nie patrzę na to, żeby sobie nabić statów, ale żeby po prostu ćwiczyć grę taktyczną. Czasem znajdą się ogarnięci gracze, którzy również starają się grać TP. Jako tt staram się iść z grupą, albo po prostu odwrócić uwagę przeciwnika. Nie zawsze to wychodzi, ale nikt nie jest cyborgiem, który 25h/8dni gra w cs'a :D. Ten serwer jest ogólnie dobry do ćwiczenia swoich umiejętności taktycznych i strategicznych, np. jak całe ct biegnie na 1 bs, to co najmniej jedna osoba powinna zostać na drugim (zwykle tak robię). A co do tych stref rush'u to prawda, ale nawet profesjonalni gracze czasem robią tyły drużynie przeciwnika.

2. Tu jest główna różnica między TP, a FFA. Kto nie chce lub nie potrafi grać na TP, może grać na FFA. "Każdy ma swój styl" - każdy może przystosować go pod realia sparów, meczy itp.

3.Obecny serwer nie był serwerem bf2 +ffa, to po pierwsze. Wcześniej był organizowany TP[ESL], tylko że oprócz mnie mało osób tam grało, to został zamknięty. W tym czasie jeszcze był ffa+bf2. Potem doszedł serwer DM+BF2 i (można tak powiedzieć) od niedawna serwer TP[DD2 + INF]. Ale ludzie nie chcieli grać na FFA + BF2, pamiętam grało mniej niż 10 osób zwykle na serwie. Też został rozwiązany. Teraz wieczorami też trudno o slota na TP, w ciągu dnia gra dużo osób po 12-16.

4. Na TP są dwie najpopularniejsze mapki na esl, mecze i spary. Jak był TP z mapami ESL, to dochodziło do jakichś mniej granych mapek i liczba graczy drastycznie malała. :/ A choć trochę szkoda, że nie ma de_nuke to jednak nie przeszkadza to w grze. :P No to chyba tyle ode mnie. Teraz pora na innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TP gra sporo osób, już nie narzekajcie że nie ma ludzi, CR7 zaczął temat gdyż ludzie grają na tym serwerze tak naprawde nie wiedząc co to TP, myślę że serwer powinien zostać taki jaki jest, ew dodałbym z 1 albo dwie nowe mapki jak nuke czy office ale nie na raz, wprowadzać systematycznie nowe mapki aby gracze mogli sie przyzwyczajać i np wprowadzając tuskan gdzie dla graczy ffa jest on mało znany to przy układzie że jest np 20 stałych graczy którzy graja dd2/inferno po jakimś czasie nauczyli by sie bardzo dobrze mapy i po 2 miesiącach mozna by wprowadzić kolejna np train a nie na raz jak było 6 map i na dd2 grało 8 osób na train 4 a na tuskan max 2 i 2 botów. Przy okazji proponuję granice raszu skrócić o ok 10s albo jakoś ją zmienić bo czasami głupie jest to że cały ct żyje a 2-3 tt kampi na respie a ct musi czekać jeszcze z 15-20 s zanim granica minie, bo tak często jest jak TT wykazuje wolę walki i wbija całym teamem, padnie i 2 albo 3 cwaniaczków sobie nie poszło. Dodałbym też coś takiego jak regulamin grania TP albo poradnik tp przy starcie, nie do zatwierdzenia ale np przy wejściu na serwer by się wyświetliło przed wybraniem drużyny lub w czacie jakis plugin np wpisz /teamplay aby uzyskać informacje. Na pewno nie /zasady czy /regulamin bo nikt na to nawet nie spojrzy. Pozdrawiam

Edytowane przez Only one

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu Petrus się odezwie lub ktoś z moderatorów albo też ub support'u ... Czekamy ;-)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra dosyć dużo osób na TP, ale nie za bardzo rozumieją tryb tej rozgrywki. Proponowałbym na zmianę na FFA, ale 4FUN też mogłby być. Myśłę, że nie odstraszyło by to graczy, a możliwe, że przybyłoby trochę osób. Ale i tak decyzję podejmie H@ Petrus.

Edytowane przez BtL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TP gra coraz więcej osób, więc nie widzę powodu, aby zmieniać tryb rozgrywki. Żaden server tego typu od razu nie zyskał samych pro graczy, wiadomo, że na początku zawsze jest jak jest. Zmiana moda tylko zaszkodzi, a nie polepszy grywalności, a tym bardziej nie przyciągnie ogarniętych graczy. Tacy gracze przychodzą z czasem istnienia servera lub też z racji rodzaju moda (na TP statystycznie powinno wchodzić najwięcej ogarów). Można to zobaczyć np. na przykładzie Call of Duty lub właśnie 4fun, gdzie w 90% na wszystkich serwerowniach średnia wieku sięga 12 lat.

 

Tłumaczenie "bo ja lubię 4fun" jest mało konkretne. Jedni lubią to, a inni co innego. Rodzajów modów są setki, nie ma awp india, aim, 4fun, bf2+ff2, ib, zm itd.. można by wymieniać długo.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że server FFA to fajna sprawa, jednak jak na razie musimy się wstrzymać. Jest on następny w kolejce, lecz jeszcze trzeba trochę poczekać.

 

Propozycję odrzucam.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×