Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zi0meQ

Witam wszystkich

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś czas temu przypadkiem wpadłem na serwer tp dd2/inferno i zostałem, mam nadzieję, że na dłużej ; ) Niebawem zacznę zaglądac na wszystkie pozostałe, ale z czasem, wolę grę tp

W cs'ie możecie mnie spotkać pod nickiem Zi0meQ 0skill. i prawdopodobnie pod żadnym innym.. W csa gram jakieś 5-6 lat z mniejszymi lub większymi przerwami, jak wiadomo każdy może mieć swoją godzinkę gry gdzie wszystko wychodzi, a zaraz robi się 1:7 ;)

Realnie mam na imię Adam, mieszkam w bełchatowie i stutdiuję zaocznie w Łodzi.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Zi0meQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakiś czas temu przypadkiem wpadłem na serwer tp dd2/inferno i zostałem, mam nadzieję, że na dłużej ; ) Niebawem zacznę zaglądac na wszystkie pozostałe, ale z czasem, wolę grę tp

W cs'ie możecie mnie spotkać pod nickiem Zi0meQ 0skill. i prawdopodobnie pod żadnym innym.. W csa gram jakieś 5-6 lat z mniejszymi lub większymi przerwami, jak wiadomo każdy może mieć swoją godzinkę gry gdzie wszystko wychodzi, a zaraz robi się 1:7 ;)

Realnie mam na imię Adam, mieszkam w bełchatowie i stutdiuję zaocznie w Łodzi.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Zi0meQ

 

SIemka , też jestem z Bełchatowa :D Czy może nie mówią na ciebie Pelestuszek ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIemka , też jestem z Bełchatowa :D Czy może nie mówią na ciebie Pelestuszek ? :D

 

O, czyli nie będę tutaj 'sam' z jednego miasta ; ) nie nie, z kimś mnie pomyliłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×