Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
viper

Admini

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy admini mają po 10 lat, czy po prostu nie radzą sobie z obowiązkami, ale moim zdaniem powinni bardziej zwracać uwagę na tematy i posty, zakładane przez graczy. Bezsensowne zamykanie tematów i kończenie podpisem "brak ss to nie ma unbana" albo "a na co mam go zbanować? Znudzi się w końcu dzieciakowi. Życie go zweryfikuje." Powinniście dawać jakieś (nawet drobne) porady. Nie każdy jest tak "zajebiście ogarnięty" jak Wy. Różne przypadki chodzą po ludziach. I nie każdy, kto ma problem z np. dostarczeniem screenów jest od razu cheaterem. Przekreślacie go z góry, co raczej nie jest w porządku.

P.S. Takie coś jak ban na cfg istnieje, więc nie mów mi (Petrus), że nie ma innych sposobów.

Temat nie ma na celu ubliżania czy podważania kompetencji adminów serwera. Po prostu piszę to, co mi przychodzi na myśl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohh, mam wrażenie że nie jest na tyle wysoko posadzonym członkiem żeby pouczać naszego bohatera PETRUSA, nie raz była mowa o banowaniu na CFG, o banowaniu zakresu IP, i o innych metodach ;) Ale wszystko ma zalety jak i wady ;d

 

A co do reszty, to wystarczy trochę własnego wysiłku w to czego chcesz i wszystko staję się prostsze :D

Na forum masz parę poradników jak wrzucać ss'y i gdzie ich szukać. A porady ? Jeżeli są potrzebne to zapewne są, a CS jest grą dla osób CHYBA od 16 roku życia, a raczej każdy w tym wieku jest chociaż troszkę ogarnięty i nie powinien mieć problemów z takimi prostymi "zadaniami".

 

Pozdro ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
viper[/color]' timestamp='1351547070' post='88672']

Bezsensowne zamykanie tematów i kończenie podpisem "a na co mam go zbanować? Znudzi się w końcu dzieciakowi."

 

W tym temacie nie wypowiedział się akurat zwykły admin lecz H@ całej sieci, a skoro się wypowiedział tak a nie inaczej to oznacza że zna problem i podjął takie a nie inne rozwiązanie...

 

Co do bana na cfg, to niestety ale nie zawsze jest on skuteczny...

 

viper[/color]' timestamp='1351547070' post='88672']

I nie każdy, kto ma problem z np. dostarczeniem screenów jest od razu cheaterem. Przekreślacie go z góry, co raczej nie jest w porządku.

 

Nikogo nie przekreślamy.

Jest wzór.

Jest bardzo prosty poradnik.

 

I to powinno wystaczyć... Większość osób jest w stanie poradzic sobie z tym i wstawić screeny poprawnie, a niestety uważam że 90% ludzi którzy zarzekają się że nie mogą wrzucić screenów to cheaterzy...

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nikogo nie przekreślamy.

Jest wzór.

Jest bardzo prosty poradnik.

 

I to powinno wystaczyć... Większość osób jest w stanie poradzic sobie z tym i wstawić screeny poprawnie, a niestety uważam że 90% ludzi którzy zarzekają się że nie mogą wrzucić screenów to cheaterzy...

 

Pzdr.

 

 

"Zrób tak jak napisał pewien uzytkownik innego forum.

Jeśli zostały Ci zrobione ss'y a nie masz ich w katalogu CS, posiadasz Windows Viste lub 7 to zrób następująca czynność

 

Wejdź do katalogu dokumenty (ikona na pulpicie z nazwą użytkownika ), następnie katalog AppData (prawdopodobnie ukryty) - Local - Virtual store - program Files - Valve - Cstrike_polish itam powinny być screeny

 

C:\Users\XXXXXXX\AppData\Local\VirtualStore\Program Files (x86)\Valve\Cstrike_polish "

 

Moim zdaniem ten post pokazuje, że takie problemy jednak istnieją. A w waszym "poradniku" nie ma słowa o takim rozwiązaniu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłem tak szybko temat, aby pokazać Ci moje znudzenie i sarkastyczne podejście do Twojego tematu. Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do owego zamkniętego tematu to raportuj ostatni post, opisując co chcesz, a temat zostanie otwarty ponownie. Nie spamuj nowymi tematami, które nic nie wnoszą.

 

Ban na cfg? Nawet jak się jest kompletnym idiotą to w 10 sekund da się go usunąć. Wystarczy jedna komenda do cfg, aby kolejne bany zostały ignorowane.

Pomijając fakt, że ostatnio zakończyło się 10x na niszczeniu wszystkich plików cs zbanowanych garczy, a nie banie na 1 plik to cheaterzy również zaglądają na forum, więc zakładanie takich tematów mija się z celem.

No tak, jako właściciel sieci nie pomyślałem o różnych sposobach banowania, dzięki.

 

Co do 'ss'. Tematy są otwarte zwykle 2 dni, przez które dany gracz ma wystarczająco dużo czasu na udowodnienie, że nie ma tych screenów lub przekonanie nas, że nie cheatuje i wstawienie demka. Co ważne w takim przypadku gracz wstawia demo, bo to jest w jego interesie. Chyba nie uważasz, że skoro nie ma screenów to mamy dawać UB tak po prostu? Po coś ten ban w końcu był.

Poza tym z doświadczenia wiem, że w 99% przypadkach osób, które twierdzą, że nie mają ss lub coś z nimi kombinują po prostu nie wynika to z ich głupoty lub niewiedzy, lecz z faktu chęci ukrycia czegoś. Oczywiście często też się zdarza, że gracze po prostu myślą na opak tzn. mówią, że nie ma screenów w opisanym folderze, a szukają go na pulpicie - po kilku dniach bezsensownych postów, gracz jednak znajduje screeny w wyznaczonym miejscu.

To jest internet, nikt nie pójdzie do kogoś lub się teleportuje i nie walnie delikwenta w łeb (jak na reklamach AXN :D). Tu jeżeli czegoś nie zrobisz sam to nikt Ci nie pomoże, my jedynie tłumaczymy co należy zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×