Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LooQ

LooQ

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: LooQ

 

2. Steam ID: STEAM_0:1:18418075

 

3. Wiek: 22

 

4. Czas spędzony na Serwerze: Grywałem kiedyś dawno, teraz wróciłem po kilkuletniej przerwie (w tym momencie około 10h).

 

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: 2 miesiące, serwer klanowy, 16 slotów.

 

6. Znajomość AMXX (x/10): Podstawy znam, reszty się nauczę.

 

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:

a) jestem często w godzinach wieczornych (często nocnych), kiedy nie ma admina online

B) odróżniam skill od czita, dawniej (to już z 4 lata temu) z kolegami z klanu dużo trenowaliśmy na wh żeby nauczyć się skanować i poznać lepiej możliwości mapy

c) gram łącznie z 6 lat z przerwami, trochę już widziałem, trochę adminowałem, sporo grałem, uważam, że próbny admin wam nie zaszkodzi, a jedynie pomoże

d) o sobie? lubię sobie pożartować podczas gry, lubię dobrą atmosferę z kimkolwiek bym nie grał, nienawidzę spinania się, wyzwisk, etc.

e) piszę poprawnie po polskiemu :)

f) mam pomysł jak rozwinąć tą sieć, chcę pomagać i nie oczekuje niczego w zamian. Admin nie jest dla szpanu, chcę wam pomóc w zarządzaniu serwerem/serwerami, bo z punktu widzenia gracza czasami wygląda to słabo.

 

8. Mikro [TAK/NIE]: Przy TP to raczej najpodstawowsza podstawa więc jak najbardziej TAK! (najbardziej zależy mi na admie tam, bo czasem po prostu nie da się grać.

 

9. Akceptacja Regulaminu: A mam inne wyjście? Regulamin jest potrzebny i jak najbardziej się z nim zgadzam.

 

10. Reklamy:

a) http://cs-korea.pl/v...php?p=3766#3766

B)http://cs-soplica.co...ry525818<br />

c) http://cs-gra.pl/-vt...m#177374<br />

d) http://cs-wloclawek....79#67879<br />

e) http://holyshit.pl/t...-dd2codtpdmbf2/

 

 

 

 

 

 

Oczywiście podanie możecie odrzucić, zrobić z nim co chcecie. Nie spełniam wymogów dot. postów, czasu rejestracji, ale te warunki według mnie są nieuzasadnione. Czy ktoś mający 15 lat, który gra tu rok i siedzi na forum 8h dziennie będzie lepszy niż ktoś nowy, ale z doświadczeniem i wiedzą na temat gry. Staram się udzielać i pomóc wam w rozwoju sieci, polepszeniu grywalności i ulepszeniu go tak, aby był ciągle zapełniony rzeszą konkretnych graczy.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez LooQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

 

W sumie to od razu bym pisał NIE, bo wymagani przecież po coś są ... Ale podanie bardzo przekonujące ;D

I ja jestem na TAK na ten okres próbny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze poczekał z tym adminem.

Zobaczymy czy będziesz aktywny i czy będziesz się udzielał na forum.

Narazie jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyjątkiem, że ja próbuje działać, ale póki co nie mam jak.

 

@Wns.

nie odgrywaj się za moje komentarze, ale nabijasz posty pisząc coś co nic nie daje. Tutaj ok, wyraziłeś swoją opinie, ale posty w sensie "fajny konkurs" to trochę przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looq ,ale ty też nabijasz jak np. jakiś temat z początku października piszesz :D

sorry ,ale nie gadaj ,że ktoś nabija posty jeśli sam to robi.

 

Ps.

Na przyszłość pisz mu na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Osama podanie całkiem całkiem. Tylko nie wiem na jakim grasz serwerze, no i 'trochę' regulaminu nie spełniasz.

Narazie Neutral. Udzielaj się więcej na forum ( głownie dział Blacklisted ) to będzie Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podanie bardzo ciekawe.

Przydałbyś się jako admin. Jak napisałeś, że masz 22 lata i grasz 6 lat w cs to na pewno doświadczenie masz i to spore.

Postaraj się odwiedzać często forum i serwer :P

Jestem na TAK! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym, abyśmy się wszyscy tego regulaminu trzymali. Podania, które go nie spełniają, z góry są odrzucane, więc nie wiem w ogóle co robi ten temat. Są to odgórnie ustalone zasady i zawsze się tego trzymaliśmy. Graj więcej, udzielaj się, jak spełnisz wszystkie warunki, napisz jeszcze raz (co nie zmienia faktu, że podanie przemyślanie napisane i to w sposób, aby zwrócić uwagę).

 

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanko interesujace. Chwilowo jestem na Nie ze wzgledu na czas poswiecony forum, brak postow i to, ze zupelnie Cie nie znam. Z tego co napisales, grasz juz dlugo i ufam ze ogarniasz ale mimo wszystko musisz to udowodnic. Pojawiaj sie czesciej na serwerach, udzielaj sie na forum a napewno bede zdecydowanie na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram haneczke

podanie faktycznie przekonujace , ale pobadz z nami na forum udzielaj sie i bedzie dobrze

narazie neutral z przewaga na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale regulamin to regulamin, ja również musiałem odczekać swoje i złożyć podanie drugi raz ;)

Napisz za tydzień, tymczasem daj się poznać na Forum i serwerach, próbuj łapać graczy a na pewno będziesz widziany w dobrym świetle przy następnym podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Ci zależy dlatego sądzę, że z nami zostaniesz i dalej będziesz aktywnie uczestniczył w życie forum i serwerów.

 

Podanie na razie odrzucam, ze względów oczywistych. To, że jakiejś zasady nie rozumiesz lub się z nią nie zgadzasz, nie zezwala Ci na ignorowanie jej.

 

Miłej zabawy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×