Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Zwiększenie slotów

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Co wy na to by powiekszyć ilośc slotów? Nie mówie tu o jakiejś dużej liczbie, ale np. 2 lub 4 by się przydały serwer jest dość często pełny.

Oczywiście mógłbym się dołożyć do zakupu ich, albo nawet kupić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieraz chce wejść na serwer a tu mi pisze:Server is full.

btk^ myślę że to by był dobry pomysł aby powiekszyć ilość slotów.

Jestem oczywiście na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by się akurat przydało. Też często wchodzę na serwer, ale nie da się połączyć bo jest full :D Szczególnie wieczorami.

Nawet proponujesz zakupienie ich to czemu nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie grywam na TP, ale myślę że slotów na serwie nigdy za mało...

 

Szczególnie gdy mógłbyś finansować ich zakup... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że gdybyś miał zasponosrować sloty, to Petruśś się zgodzi. Też miałem dużo razy przypadek, gdy serwer był full i nie miałem gdzie wbić. Dokupienie slotów ułatwiłoby 'pracy' na danym serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N przydało by się więcej slotów . Ale nie tylko TP bo serwer jak COD i DD2 też są często na full . Też jest rozwiązanie kupić sobie vip-a albo wykupić rezerwacje na serwie danym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Finansowanie kupna slotów jest pomysłem średnim, chyba, że opłacisz np. rok z góry. Wtedy mogę się zgodzić ze 'sponsorowaniem'. Dokupić sloty to jedno, a późniejsze opłacanie co miesiąc do inna sprawa.

2. Jeżeli zwiększycie liczbę slotów np. o 2, to nic to nie zmieni w kwestii 'pełności serwera'. Serwer dalej będzie pełny...

3. Na serwerze TP nie gra się 'nawalanki', dlatego jest taka liczba slotów, a nie 32... Wiele ludzi lubi pograć strategicznie, a nie tłamsić się z 30-stoma innymi osobami.

 

Temat zostawiam otwarty do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer TP powinien być taki jaki jest, nie zmieniajcie czegoś co funkcjonuje w miarę dobrze. 8vs8 zdecydowanie wystarczy tak jak pisze Petrus, jeżeli naprawdę zależy Wam na grze to wystarczy chwile odświeżać, zazwyczaj coś się trafi po max 3 minutach, ewentualnie kupić vipa czy rezerwacje.

Można się pokusić o zakup slotów na FFA, ale tutaj już się nie wypowiadam, zdecydowanie bardziej wolę jakąś 'strategiczną' rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×