Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Linia Raszu

40 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352803698' post='90010']

Myślę, że ban i gość się oduczy złych nawyków

Jakby admini mięli banować za takie coś to na serwie by grało 5 osób.

 

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352803698' post='90010']

albo druga linia, jak przejdzie przez pierwszą to jest w dupie, bo nie pójdzie ani w jedną ani w drugą stronę.

Ja myślałem, żeby ta linia była blisko tej pierwszej, ale teraz wydaje mi się, że dobrze napisałeś i tak powinno być. Takie więzienie dla CT xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352820618' post='90038']

Ban na 5 minut, nie perm..

Wiem, ale jak admin zacznie banować to będzie musiał dać kilka banów w jednej rundzie.

Dopiero potem zobaczą, że za takie coś jest ban i się ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja za każdym razem upominam, zwracam uwagę żeby te dziady nie przepychały się przez te linie, ale z drugiej strony to dla mnie jest chore. Na zawodach też czasami grasz agresywnie i 'rashujesz'. Jak dla mnie to te linie są nie potrzebne, później się okazuje, że został 1 ct, który kampi w dupie, a terro biega wszędzie tylko nie za paką.

 

Jeśli by zmobilizować adminów żeby upominali, slapowali za brak gry tp to wkońcu może byśmy doszli do gry tp :)

Jeśli już jesteśmy przy TP to ja jestem za włączeniem friendly fire! Oczywiście kary swoją drogą. Pamiętam, że był taki mod, że obrażenia są bardzo znikome z broni, a z granatów normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za ff on, wprowadzi to troche realizmu. Przecież normalnie jak strzelisz do swojego to nie odbije sie od niego pocisk xd i nauczyli by sie niektórzy korzystać z radaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówie, wprowadzi ff on z karami dla tych którzy robią to specjalnie. Do tego zmniejszyć obrażenia ff żeby gimbusy nie mogły zabić swojego. Wtedy zlikwidować linie raszu, albo je maksymalnie przesunąć i wrzucić na nie slay. A jeśli nie to, to stworzyć więzienie czyli 2 linie w niedalekiej odległości żeby sami sobie bajzlu narobili.

 

Jestem za usunięciem ponieważ to komplikuje grę, linie znikają o różnym czasie, czasem wcale i są kłopotliwe. A tp też polega na grze agresywnej ze strony CT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat przesada linia raszu wedłyg mnie powinna zostać ale ze slayem lub slap po 50 hp. Za piątym razem sie nauczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ff stanowczo nie, jeżeli by grali admini 24/7 tro spoko ale tak nie jest a dzieci gra multum, co do granicy raszu to nie wiem jak to powinno wyglądać ale proponuję to zmienić w miare możliwości

Chodzi mi o takie rzeczy jak długość tego antyrashu, poiwinna znikać gdy w tt zostaję 40% teamy, czyli np 3-4 osoby bo zostaje 2-3 kampia bo reszta poszła tak jak powinna w TP i padła i trzeba czekać jeszcze z 30s.. oraz proponuję ogólnie zmniejszyć ją z 45 do 35s : ) Co do przechodzenia przez granice to wyżej wszyscy juz powiedzieli ja nie mam zdania jak to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasz jest dobry, to taki anty-kamp system <banan> pozatym rush nie sprawia, że ktoś jest OP, liczy się skill - to poprostu przyśpiesza grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem, żeby zrobić z tego serwera zwykłe ffa z głosowaniem na mapki... Wtedy nie byłoby takich problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy już się przyzywczaili do granic raszu, może niedługo będzie to prawdziwy tp, i niech ta myśl narazie zostanie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Only one[/color]' timestamp='1354981366' post='92105']

może niedługo będzie to prawdziwy tp, i niech ta myśl narazie zostanie

Nie oszukujmy się. Nie ma na serwerze tylu doświadczonych, ogarniętych i poważnych graczy do prowadzenia poważnego tp. Moim zdaniem tp powinno być only steam, wiem że na steam też są nieogary ale w mniejszym stopniu. Pozostaje przy ffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
{WGW} Dodo[/color]' timestamp='1355076005' post='92227']

Nie oszukujmy się. Nie ma na serwerze tylu doświadczonych, ogarniętych i poważnych graczy do prowadzenia poważnego tp. Moim zdaniem tp powinno być only steam, wiem że na steam też są nieogary ale w mniejszym stopniu. Pozostaje przy ffa

wcześniej byłeś innego zdania...

Ale popieram, jeśli ma to być prawidzwy tp to tylko steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×