Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Linia Raszu

40 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z CT próbuje przejść linie raszu, a jak nie może to prosi o popchnięcie. Przydała by się jakaś najnowsza wersja tego anty rashu, aby sie nie dało bugować, albo wgrać dwie :PP A wy co o tym myślicie?

 

WIele razy będąc w tt z awp na środek myślałem że na banana nie ma co wychodzić bo linia raszu jest .. ale i tak przechodza

Edytowane przez btk^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już łatwiej przestawić żeby przy próbie przejścia zabijało, trzeba by dodatkowo na początku każdej rundy dodać notkę, że próba przejścia zakończy się śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
C47[/color]' timestamp='1352038998' post='89238']

przestawić żeby przy próbie przejścia zabijało

 

A jeśli ktoś przypadkowo wpadnie w te linie raszu? Można by dodać drugą warstwę, wtedy się nie przebiją :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie próbowałem, ale skoro da się jedną to pewnie drugą też się da dodać (nie jestem pewny).

Jednak na takie coś server musi być pusty, więc trzeba to dodawać w nocy lub rano. Nie zawsze mam na to czas.

 

Czemu pusty? Robi się to manualnie, więc nie może nikt mnie zabijać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram btk^ czasami jest to wkurzające że bugóją tą linie i dedasz na swoim terenie .Moim zdaniem bardziej sie opłaca zamknąć serwer na kilka minut i to zrobić jeśli się da oczywiście niż gracze mają ciągle zakładać tematy na ten sam temat rashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienić jej kolor na czerwony i ustawić na funkcję zabijania... Ktoś wpadnie przypadkowo? Jeśli tak, to następnym razem będzie się pilnował żeby stać dalej od niej. TP a jednak wiele razy jesteś zaskakiwany przez gracza 'zza pleców'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może funkcja slapowania, ale z obrażeniami? Wchodzisz i masz -20, zanim się przebijesz to padasz. Lub widziałem rozwiązanie, gdzie jak wbiegałeś to Cię odbijało i ekran robił się czarny, granatowy, czerwony, nic nie widzisz i nie ma szans na jej przejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slap spoko, te ekrany również chociaż to jest równoznaczne z darmowym fragiem i więcej zabawy pewnie ze zrobieniem tej funkcji... Zostałbym przy zabiciu i informacji na start rundy, szybko się przyzwyczaimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli mogę prosić... Petrus (jesteś tutaj głównym dowodzącym) mógłbyś coś z tym zrobić? Najlepiej zmienić tę linię na slay, to załatwi całą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady z tym slayem może? Tp powinno być normalne kurde jak na FFA, grałeś kiedyś na ESLu z liniami raszu? :D

Może jakaś motywacja żeby podkładać tą pakę? Fragi z paki do ranku żeby się liczyły czy coś? Nie wiem..

Według mnie slay to głupie rozwiązanie, sam czasami podchodzę blisko, np. środka na inferno i fajnie jak będę tam padał za każdym razem..

 

Tak w ogóle to ile trwa ta linia raszu? Z tego co zauważyłem to kończy się w różnych momentach.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 sek

 

Nie jestem przekonany co do slay. Jak się włączy taką opcję to wyłączone jest pole siłowe i wystarczy, że przejdziesz kawałek za i leżysz. Są jakieś graficzne znaki, lecz mało kto na to patrzy i w rezultacie będzie tak, że co runde będzie kilku padało z głupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak został przy tym, aby dodać drugą linię! Czy to nie najlepsze rozwiązanie? Nie byłoby żadnych problemów, że hp zabiera, czy zabija...

Po prostu nie dałoby się przejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na pewno nie może zostać tak jak jest teraz, niby te 45 sekund (co nie zawsze 'działa', czasem do końca rundy jest blokada) ale często wyskakuje ktoś z respa tt i napierdziela w plecy..

 

Slay, każdy się nauczy po jakimś czasie, graficznie też coś widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus jak to sie mówi za głupote sie płaci na drugi raz będzie uważał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to czasem jest głupi :D

 

 

Prosiłbym o przeniesienie tego posta do tematu Roundsound bo nie popatrzyłem. sorry

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to slay jest zbyt ostry.

Poza tym wydaje mi się, że to admin jeśli jest na serwie powinien o to zadbać. Osobiście zwracam uwagę graczom jeśli albo próbują przejść linię raszu sami, albo się przepychają przez nią. Ogólnie żadko się zdarza, że ktoś robi to przy mnie poraz drugi. Myślę, że ban i gość się oduczy złych nawyków. Gdybym miał głosować to jak już mówiłem, albo slap+obrażenia, albo druga linia, jak przejdzie przez pierwszą to jest w dupie, bo nie pójdzie ani w jedną ani w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×