Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Propozycja

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

co wy na to żeby zrobić ranking adminów? Pokazałoby to który admin i w jakim stopniu przykłada się do pracy, może niektórzy wyciągneliby wnioski, możnaby zrobić też jakieś restrykcje wtedy, np.

 

Nick admina / Czas na serwerze w tym tyg. / Czas w ciągu miesiąca / Czas ogólnie / Liczba zbanowanych / Liczba poprawnych banów/ Liczba banów niepoprawnych

 

I wtedy widać kto i jak pracuje na swojego adma. Można też zamieścić info, że np. minimum dla adminów to te 7 czy 10h tygodniowo na serwerach i jakieś tam bany. Wiadomo, że ktoś może mieć w danym tyg. więcej lub mniej czasu, ale w perspektywie miesiąca to powinno i tak wyjść na prostą i każdy powinien mieć taki sam stosunek czasu do ilości banów czyli np. 0.7 bana/h.

Jeśli ktoś będzie odstawał to zabiera się mu admina i testuje następnego.

 

Propozycję zamieszczam, bo wpadłem na taki pomysł, jakoś szczególnie mi na tym nie zależy, bo ja na tym ani nie zyskam ani nie ucierpię, ale każdy widziałby jak naprawdę pracują admini no i Petrusowi też by to ułatwiło sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nawet fajna.

Widziałeś gdzieś coś takiego lub skrypt pod takie cuś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tym problem, aż tak dobry nie jestem w programowaniu, żebym sobie sam to napisał. Musi być chociaż jakiś szkielet.

 

Co do psychostats to każdego trzeba sprawdzać pojedynczo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz, że ktoś będzie prowadził jakieś raporty... To ma być gra a nie jakaś biurokracja się zaczyna gdzie będzie ranking i raporty tygodniowe -.-

Co innego ile kto czasu poświęca i ile banów nałożył chodź dla mnie to też bezsensu, połowie się nie chce wrzucać, zmienia IP, nick i gra dalej alb wpycha się na aktywnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No trudno, od tego jest admin żeby banować. Raport jest kiepski więc trzeba coś wymyślić żeby zwiększyć jakość adminowania na serwerach. Jak wchodzę i widzę, że gra jeden czy drugi admin (nie będę podawał nicków), a przez jedną rundę widzę, że 3 osoby lecą na dopalaczach to mnie krew zalewa. Wystarczy, że jak padniesz to sprawdzasz jak grają Ci najlepsi w danym momencie. Robisz im screeny i każdy jest zadowolony! A takto latają i nabijają free fragi, a gracze uczciwi i tymsamym słabsi odchodzą.

 

Chodzi tylko o to żeby uaktywnić adminów których jeszcze nawet raz na oczy nie widziałem, a jednak teoretycznie istnieją! Spójrz w amxbans i zobaczysz o kim mówię i kogo tam nie ma, a powinien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Petrus powinieneś zrobić temat w admin roomie i w tym temacie wszyscy admini powinni się podpisać. W ten sposób zorientujesz się kto jeszcze z nami jest. Albo też posprawdzać tego amxbansa : P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest bardzo dobry ..

Co wy chcecie..

Tylko jak to by weszło to żeby nie było tak, że admin będzie banował zbyt często ;/

Hm ale np ktoś z ub supportu czy jakiejś innej grupy mogly podliczac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł jest ja to się mówi ("o dupe rozbić") - sory za słownictwo, dajmy, że cytowałem...

 

Czyli wy mówicie, że admin ma banować np. 0,7 bana/godz. tak ? Czyli dajmy taki przykład: Gra sobie malesiak na dd2 only i jak wszedł było 2 czitów to ich zbanował. Zaprosił mnie do gry, a więc gramy. Później ja zaprosiłem C47 i gramy razem (jest już 3 admów). Przychodzący na serwer 'gracze' (dajmy, że cziterzy) widzą trzech adminów i myślą tak: Jest ich trzech, więc napewno coś zauważą. Lepiej nie próbować. Dobra ja już pograłem ile chciałem, załóżmy 3 godziny. Już mi oczy zaczęły parować, ide na trening.

 

I teraz drodzy panowie no co no Petrus mi musi admina zabrać, bo ja w ciągu 3 godzin nie wystawiłem ani jednego bana ( załóżmy, że 2 razy się tak zdarzyło w tygodniu i to jest razem 6 godzin). No ludzie myślcie trochę co wy piszecie. Kurak i inni! Nie każdy jest no-lifem, żeby wystawaiać innym bany co 5 minut. Popatrz na to z tej perspektywy, że jakbyś to TY był adminem to na 100% taka propozycja by nie była podrzucona.

Jeszcze raz jestem na NIE!

 

P.S. Niech wypowiedzą się admini, którzy grają tu trochę dłużej.

 

@edit

@Osama, ponieważ sądzę, że mają oni tu trochę więcej to powiedzenia niż taki zwykły użytkownik lub admin testowy jak ja czy C47. Uważam również, że ich głos liczy się trochę więcej niż takiego choćby LooQ czy też KuRaka. A ty w tej kwestii masz chyba nie za dużo do powiedzenia, ponieważ nie jesteś adminem, więc i tak to co tu się przegłosuje to Tobie to poprostu ("wisi"). I nie mów, że jestem tu tylko żółtodziobem, bo na tej sieci gram od półtora roku, tylko, że jak byłem ns'em to mi na forum nie zależało...

 

A jeśli jeszcze chodzi o te całe skuteczności to co my admini mamy się bać bany wystawiać za ss'y lub dema jak nie jesteśmy pewni ? To po co ta funkcja w końcu jest ? Może najlepiej ją już teraz ściągnijmy i będzie nam o wiele łatwiej, bo każdy kto stanie się takim 'podejrzanym' to od razu perma dostanie.

Według mnie gorszego pomysłu nie było. A jeszcze wracając do jakichś tam raportów to skoro ja mam być na forum przynajmniej raz dziennie i na serwerach minimum 2 godziny to ja mam na kompie siedzieć (chodzi tylko o cs'a, a co dopiero zadanie czy cuś, np. jakieś wypracowanie napisać) 3 i pół godziny ? No to jest już chyba temat do offtopic i żarty sobie wszyscy robią ...

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem ogólnie o tabeli, pominąłem te 0.7bana/h, bo to niemożliwe :P przecież w nocy jak niue grasz to nie pobanujesz:P ale to propozycja, czyli można pozmieniać zasady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na TAK.

Ale niekoniecznie z informacją o banach.

Prędzej ich skuteczność w %

Np. 10 banów i w tym 7 trafionych = 70% i tak samo admin który dał 100banów i 70trafił = 70% skuteczności ;> Czyli są równo :D

 

@Petrus co do skryptu to spróbuję ogarnąć w szkolę na zajęciach bo obecnie bawimy się w coś takiego :D

 

PS. 'CR7 akurat nie należysz do adminów którzy grają tu trochę dłużej a co więcej jak dla mnie jesteś zwykłym "żółtodziobem" ... Więc nie wiem czemu oni się mają wypowiadać.

 

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak skoro dostał adma to coś musiał robić :D

 

Ja jestem NEUTRALNY (jeśli moje zdanie coś znaczy)

Czasem admini rzadziej będą bo np(większość do szkoły chodzi).

-Muszą się uczyć na sprawdzian

-Kłopoty rodzinne

-Szlaban czy coś

-Kłopoty z dostawcą neta.

 

 

Wiem to są skrajne przypadki i większość można uprzedzić ,ale czasem też po prostu nie będzie chiterów

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ale o co wam chodzi do cholery? To jest tylko propozycja!

Nie chcę żeby uderzyła ona we wszystkich adminów, tylko w tych, którzy nie wywiązując się z obowiązków!!

 

Jeśli nie będziesz musiał robić raportów to co Ci to zależy? Wszystko podliczy Ci skrypt!

 

Co do waszych wywodów, że wchodzisz grać, jest 3 adminów i nie banujesz przez 6h nikogo...

po 1 primo - grasz i jesteś na serwie, to się liczy

po 2 primo - jesteś na steamie i możesz zbanować kogoś na innym serwie!

 

Chodzi mi o to żeby znaleźć tych, którzy nic nie robią, a 0.7 bana na godzinę gry to jest pryszcz. Co wchodzę na serwer to jest jakiś odpał, więc mi nie mów, że wchodzisz i przez 2h serwer jest czysty...

 

Nie chcę tutaj żebyście mnie znienawidzili, to nie jest ranking adminów z nagrodami, to jest tylko sprawdzenie kto tak naprawde pracuje, a kto ma adma tylko na "papierze", bo niby jest was 20, ale na TP ja widzę tylko FROXENa, który jest adminem testowym i też boi się wychylać.

I nie mówię żeby admin wchodził i banował 15 osób, albo bał się banować żeby nie spadła skuteczność... Admin powinien wejść i każdej osobie podejrzanej, a nawet zgłaszanej przez graczy robić SSy, bo nikogo to nie kosztuje, a często jest tak, że gość odpala tylko jak nie ma adma w grze, albo nie siedzi na spekcie. I najważniejsze - admin ma prawo robić SSy każdemu, o każdej porze i ile razy chce. Dobrze wiemy jacy są ludzie, dostanie ssy, gdzie słabo widać WH i jest w stanie go przerobić w paincie w kilka minut, a co dopiero jeśli ktoś zna photoshop? Ale są sytuacje gdzie leży na ścianie ogromna tekstura i wtedy już nie jest tak łatwo ssa przerobić i po to właśnie są screeny żeby sprawdzać każdego ile się chce, aż do udowodnienia czitów!

 

Widzę, że znowu chciałem polepszyć działania antycziterskie na serwerze, a zaszkodziłem niektórym adminom, ale nie ma się czego bać. Nawet jeśli masz bana na 10 godzin i skuteczność to 50% to mimo wszystko znaczy, że coś robisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 sory bardzo kolego, ale trochę przesadzasz sądząc, że głos Osamy się nie liczy. ;) Jest tutaj dłużej niż Ty (tak śmiem wątpić w to, że grasz tutaj 1,5 roku i mam do tego prawo) i zdecydowanie bardziej się udziela.

 

Mi się podoba pomysł Osamy związany ze skutecznością banów, ewentualnie dodać można do tego ilość przegranych h przez admina w ciągu tygodnia. :)

 

Na całą resztę jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@'CR7 oj ziomkek... Nie jestem adminem ? I co z tego... Byłem nim tu " około roku " (kompletnie mi wypadło z głowy ile xD) i raczej wywiązywałem się z obowiązków i nawet nieźle mi to szło. (Sporadyczne prośby o UB które i tak kończyły się banem, + 1 skarga :D Tego nie zapomnę ;3) A teraz się wkurzam przez takich jak ty i mam ochotę wrócić... Ale to jeszcze nie czas ;D

 

Co do skryptu to niestety, nikt nic nie wie o czymś co by działało w ten sposób. W OSTATECZNOŚCI jakiś "programista" albo ktokolwiek kto to ogarnia mógłby podjąć się czegoś takiego :D

Co do reszty to np. jeżeli chodzi o te 2h dziennie. Nie wiem czy ktokolwiek się tego trzyma ale jeżeli dobrze wiesz że nie masz czasu i nie będziesz miał to po co piszesz że znasz i akceptujesz regulamin w podaniu skoro wiesz że nie będziesz go przestrzegał ... I to nie musi być uwiecznione na żadnym wykresie.

 

Pozdro ;D Ja dalej jestem na TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł dobry, ale czy przypadkiem już coś takiego kiedyś nie było omawiane? Pamiętam że chyba KmL pisał taki temat mogę się mylić ale zdaje mi się że to była bardzo podobna idea. Ale pomysł sam w sobie nie jest zły.

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić żadnego rankingu adminów. Nie ma ich 100, ani 1000 tylko raptem kilkunastu. Po prostu UB support nie wywiązuje się ze wsyzstkich swoich obowiązków. Ja sam nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego. Ile dam radę to sprawdzam bany, czy admini się udzielają na forum oraz grają itd i staram się ich upominać.

Pogadam po prostu z członkami UB support i postaramy się ogarnąć adminów.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×