Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TaksówkarZ

admin truskaw

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć skargę na admina o nicku truskaw. Otóż dostałem od niego bana na godzinę za źle rzuconego flash'a, no przecież każdemu może się zdarzyć, A nawet te pięć minut bym przeżył, ale godzina?! Panowie!!! Według mnie bana nie dostałem za tego flash'a, ale przypadkiem truskawa na respie przyblokowałem i myślę, że chciał się zemścić. Ogólnie ów admin nie zachowuje się jak powinien, nie sprawia miłego wizerunku, Takie jest moje zdanie.

 

P.S.

A oto jeden z podpunktów regulaminu każdego admina:

6. Przeszkadzanie w grze innym graczom (blokowanie, ciągłe rzucanie fleszy pod nogi swojego teamu itp.) - 5 min

 

Jeżeli dobrze widzę truskaw jest tutaj napisane "ciągłe rzucanie flash'y" oraz "5 min"

Edytowane przez TaksówkarZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ban dostales nie za jednego flash'a a za notoryczne ich rzucanie. Poza tym mysle ze blokowanie tez wygladalo z deka inaczej niz tu wypisujesz. Jezeli dobrze rozumiem, skarzysz sie na to ze przeszkadzales ludzia grac, robiles kazdemu na zlosc, zachowywales sie jak pajac i nagle dostales bana ? Wg mnie takie trolle , nie powinny miec prawa wstepu na serwery bo strasznie uprzykrzacie gre innym. Smialo powiem ze to irytuje tak samo jak gracze ktorzy uzywaja wspomagaczy. Ciesz sie ze tylko 1h. Ja osobiscie dalabym minimum 4.

 

Po ogladnieciu demka musze przyznac ze nie mialam racji. Admin truskaw dal bezpodstawnie bana za cos co bylo przypadkowe. Oskarzylam ufajac adminowi truskaw, bo oczywistym bylo dla mnie ze za darmo bana nikt nie dostaje, niestety bardzo sie pomylilam. Tak wiec oficjalne przeprosiny ode mnie dla Pana TaksówkarZ.

Edytowane przez Haneczka1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zgadzam się z tym, że truskawa najwidoczniej troszkę poniosło. Jak zostało to wspomniane, BAN należy się na 5 min.Po za tym wg. mnie, najpierw powinno być ostrzeżenie, jak nie indywidualnie to nawet i napisane na y@ i jeśli gracz jest kumaty - zaczyna uważać. Ban na 1`h powinien być ostatecznością. Nie chcemy chyba odstraszać graczy tym, że jeśli przyblokują/rzucą źle flesha przez prypadek to mogą sobie odpocząć od kopytka na godzinkę.

 

@ Truskaw czasem trzeba troszkę zluzować. Pamiętaj też że regulamin [http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/10145-regulamin-admina-serwera/ ] po coś został stworzony. Mam nadzieję, że przeczytałeś go chociaż raz z uwagą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się że ban , który dostałeś na 1h czegoś Cię nauczy i nie będziesz więcej notorycznie rzucał celowo fleshy na respie pod nogi czy to mnie czy to innych graczy, a skarga złożona na mnie jest bezpodstawna.

 

Nie wiem dokładnie która to była godzina i jaka data tego zajścia bo mogliby sobie wszyscy obejrzeć demko z HLTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
truskaw[/color]' timestamp='1352832108' post='90059']

Nie wiem dokładnie która to była godzina i jaka data tego zajścia bo mogliby sobie wszyscy obejrzeć demko z HLTV.

 

Wystarczy zerknąć na amxbans i zobaczyc o której godzinie dałeś bana i w tej godzinie szukać demka.

12-11-2012 - 21:40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to demo potwierdzi tylko mają skargę. Ewidentnie widać jak rzucam w pewnym momencie JEDNEGO flash'a i to w dodatku nie w celu sflashowania swojego gracza (bodajże to był Afrikaans), bo można pomyśleć, że na respa wbijają ct. Dalej uważam, że truskaw nadużywa swojego admina i to nie jest tylko moja opinia na forum....

 

A CzK dzięki, że Ci się chciało poszperać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie oglądnąć te 4 pierwsze minuty z hltv i nie ma tam ANI JEDNEGO złośliwie rzuconego flasha. Nie ma mowy o rzuceniu flasha na respie (wszystko jest w hltv). W tej rundzie, której otrzymał bana każdy przyblokował każdego, ponieważ ci, którzy wyrespili się od strony anarchii chcieli iść na b (TaksowakarZ i około 4 innych), a ci któryrzy wyrespili się od strony b (truskaw i inni) chcieli iść długą/galą. :D Tylko ten jeden jakieś może 10 sekund przed banem to jest chyba 4 czy 5 minuta, gdy to tt wraca się z b przez swojego respa i wtedy TaksowkarZ (podejrzewam, że z obawy przed rashem ct ) rzuca tego jednego (nieudanego) flasha na ja to się mówi ("ryj") gracza Afrikaans c(:, który nic nie mówi, ani nie pisze tylko gra dalej.

A co do blokowania... W tej rundzie, której otrzymał bana każdy przyblokował każdego, ponieważ ci, którzy wyrespili się od strony anarchii chcieli iść na b (TaksowakarZ i około 4 innych), a ci któryrzy wyrespili się od strony b (truskaw i inni) chcieli iść długą/galą. :D Także uważam, że to ban na godzinę jest bezpodstawny i został złamny regulamin ...

@truskaw nie jestem jakiś jednostronny czy coś, ale tego wymaga sprawiedliwość. Wszyscy CHYBA potwierdzą to co napisałem. Więc nie wiem na jakiej podstawie wystawiłeś tego bana. TaksowkarZ z tego co z nim grałem jest dosyć ogarniętym graczem, nie ma jakiś banów za obrazę i jest to jego pierwszy za takie coś (nie licząc tego jednego Max team kill, bo jak było włączone ff na TP to ja też tam wtedy grałem i to była tam poprostu masakra. To był serwer każdy na każdego)

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truskaw to admin testowy a więc jeżeli to była jedna wpadka to nie wiem co zrobi z tym Petrus, ale jeżeli naprawdę zauważyliście że on nadużywa admina i nie specjalnie uprzyjemnia wam grę to admin na stałe nie powinien być mu przyznany. Ja osobiście nie miałem przyjemności z nim grać więc ludzie którzy z nim grają powinni się wypowiedzieć czy chcą żeby "truskaw" dalej adminował i dać mu szansę do poprawy, bądź też czy odebrać mu admina bo naprzykrza się graczom. Takie jest moje zdanie, dalej niech wypowiadają się gracze którzy mają z nimi kontakt i nasz wspaniały H@ ;)

Edytowane przez Grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Truskaw to dobry admin i sądzę, że zabranie mu admina za ową skarge byłoby nie fair, gdyż każdy ma prawo to pomyłek. Miejmy nadzieję, że truskaw ogarnie się i nie będzie dawał banów na prawo i lewo za takie zachowanie. Postaram się go przypilnować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej słuszna. Admin powinien wiedzieć jaka jest kara przewidziana za dane przewinienie.

Nie po to jest wyraźnie napisane w regulaminie, aby admin pisał, że dałem więcej 5x bo chcę, aby gracz tego więcej nie robił. Nie przesadzajmy. To ma być symboliczna kara, a nie ban na 1h czy dłużej. Nikt nie będzie czekał na wejście (jak przy banie na 5 min) tylko idzie na inny serv.

 

Rozmawiałem z adminem na steam. Mam nadzieje, że się poprawi bo szkoda by mi było się z nim żegnać.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×