Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Liga sieci CS-Kopytko

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podjąć jeszcze jeden temat dotyczący klanów naszej sieci. Czy według was byłoby dobrym pomysłem stworzenie ligi kopytkowej klanów 2vs.2/5vs.5/1vs.1?

Na początek wystartowalibyśmy z 2vs.2 tak myślę żeby był jak najmniejszy nakład finansowy. Jedynym problemem jest serwer, może Petrus wymyśliłby jakiś sposób żeby zorganizować serwer 12 slotów, ew. mogłoby być ich nawet 5 czy 6 (2+2 graczy + hltv i sedzia).

 

Rozegralibyśmy ją na zasadzie 2 mapy po 12-15 rund, sami ogarnęlibyśmy terminarze, tabele. Wpisowe załóżmy po 5zł od drużyny, ewentualnie może być więcej bo 5zł na osobę czy klan to też nie majątek, a starczyłoby na sensowne nagrody.

 

Możnaby na serwerach ogłosić też, że taka liga czy też turniej się odbędzie, może kiedyś doszlibyśmy do kilku lig...

 

Co wy na moją propozycję, myślę, że chętni bez problemu by się znaleźli, ale poddam ten pomysł dyskusji. Bez nagród możemy startować nawet od zaraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez nagród lepiej - to tylko zabawa przeciez :) Tylko jak by sie ktos zglosil to najlepiej ten sklad jakos wylosowac ;p Albo niech ktos rozsadny zalozy klan i kto by chcial to podanie by pisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to dobry pomysł? Jak najbardziej, każda forma rywalizacji, a tym bardziej klanowej, jest dobra. Każda drużyna może przecież wpłacić te 5zł, nie majątek, a symboliczna nagroda dla zwycięzców będzie.

 

Co do turnieju i jego zasad/regulaminu decydować będzie liczba drużyn chętnych do gry, chodzi mi o ilość rund, map, każdy z każdym, grupy, faza pucharowa itd.

 

Na początek mógłby się odbyć turniej testowy 2vs2/3vs3 bez żadnych nagród, rozgłoszony na wszystkich serwerach co rundę. Z chętnymi nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pierwszy taki turniej mógłby się odbyć z inicjatywy uczestników, serwer można opłacić na niezbyt długi czas, a złożyć się w kilkanaście osób to również nie wydatek, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Co innego jest turniej, a co innego stworzenie klanu.

2. Klan powstawał już kilka razy. Zawsze funkcjonował przez jakiś tydzień, a później po prostu nikt nie chciał grać i po miesiącu został zamykany. Przerabialiśmy to już kilka razy.

3. Turnieje oczywiście można organizować, jednak nie tak często. To nie jest prosta sprawa w 2 min zrobić zapisy, później rozpiskę, dopilnować wszystkiego, rozdać nagrody itp. Z tego też powodu takie rzeczy są organizowane zazwyczaj co jakiś czas w formie konkursu z nagrodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Żaden klan, chociaż myślałem, żeby zaproponować reprezentacje kopytka :D

 

Mi chodziło o to żeby ludzie porobili sobie klany 2 osobowe, podobierali się w pary i robimy lige/turniej z lub bez nagród. Jedyny problem to serwer, reszte się ogarnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1353169736' post='90355']

Mi chodziło o to żeby ludzie porobili sobie klany 2 osobowe, podobierali się w pary i robimy lige/turniej z lub bez nagród. Jedyny problem to serwer, reszte się ogarnie :)

To nie przedszkole i lekcja wf-u.

Nie ogarniesz harmonogramu i nieobecności ludzi. Nikt nikomu za takie coś nie płaci i małe zaangażowanie oraz nieobecności sprawią, że nic z tego nie będzie.

Przerabiałem to nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loq~ taka liga dla mnie okej, serwer pewnie ja bede miał serwer, ale jeden na pewno nie starczy, ale najważniejsze było by liczba drużyn, Dla mnie było by lepsze jak na tym sie tak znasz, to wolał bym żebyś zoorganizował jakiś turniej kopytkowy, szybciej i jakbyś dobrze to rozplanował to było by dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale liga jest o tyle prostsza że robimy ją systemem z esl. Każdy gra ile chce, a punkty są liczone według rankingu, a turniej? Ustalanie dat, to jednemu nie pasuje, to drugiemu, a mi sie nie chce ich ganiac zeby zagrali swoj mecz. Lige gra kto chce, jeden team moze zagrac 100 gier, inny 0, a i tak skonczymy lige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo kombinujesz i planujesz, za mało robisz. ;]

 

Reprezentacja kopytka jest powoływana tylko na mecze i tylko z osób, które się same zgłoszą. CSK jako klan kiedyś było, ale jakoś nigdy nie cieszyło się jakąś większą popularnością na forum. XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ligę w kilku kondygnacjach to odpada. Po 1 za dużo ogarniania, za każdym razem jest spam o sprawdzanie demek no i pozostają typowe problemy z tym związane.

Jeśli chodzi wśród zwykłych graczy, to według mnie pomysł nie przejdzie, dlaczego? ludzie są chętni zawsze przed, a później, a to jednego nie ma, a to drugiego i z turnieju wychodzą nici. Przerabialiśmy to już tu kilka razy.

Jedynym wyjściem jest zorganizowanie turnieju bardziej poważnego, jak np. był teraz organizowany przez BL odnośnie sieci, choć i taki budzi mieszane uczucia u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miały się odbyć taki konkurs to 1 vs 1 by spokojnie wyszło :) Widziałem na jednej siedzi, ze 1 vs 1 wypalił. Dwie osoby się dogadywały kiedy im pasuje mieli np 2 dni na ustalenie terminu no i zapraszali sędzie i grali. Kto się nie zjawił automatycznie przegrywał.

Ja chętnie mógłbym pomóc LooQ'owi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było zrobić tą lige w przerwe świąteczną. Wtedy wszyscy by byli w domu i każdy raczej by znalazł czas na grę.

 

No to po świętach bo w świeta to raczej mało osób będzie mogło.

Edytowane przez Cropp^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Nie mówie oczywiście o Wigili Bozym Narodzeniu ; p

Tylko też to zależy ile osób by było bo jak 30 no to już nie w święta

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w wigilie nie ale w pierwszy i drugi dzien świąt też nie lepiej zrobić 2-3 dni po świętach.. :D

Takie moje zdanie.

Edytowane przez Cropp^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×