Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy to ten temat, ale wogóle nie ogarniam tego forum, a więc z góry przepraszam jeśli źle pisze. Mógłby mi ktoś napisać wzór podania o admina ? bo już nie umiem tego wytrzymać że co chwile jakieć czity grają . i jeszcze jedno : ) właśnie czitowi zrobiłęm demko ale niewiem jak je wrzucić, gdyby ktoś wysłał mi szczegołowe instrukce byłbym wdzięczny ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

haha haha kolego rozwaliłeś mnie tym postem haha haha Dałbym Ci 100000 lajków ,ale można tylko jeden:(

 

 

Da mi ktoś instrukcje? hahaha hahaha haha

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Niewiem czy to ten temat, ale wogóle nie ogarniam tego forum, a więc z góry przepraszam jeśli źle pisze. Mógłby mi ktoś napisać wzór podania o admina ? bo już nie umiem tego wytrzymać że co chwile jakieć czity grają . i jeszcze jedno : ) właśnie czitowi zrobiłęm demko ale niewiem jak je wrzucić, gdyby ktoś wysłał mi szczegołowe instrukce byłbym wdzięczny ; )

 

 

Przede wszystkim by być z nami jako admin musisz spełniać poniższe wymagania :

 

I. Podania na Admina można składać od 20 postów. Nie należy odkopywać i pisać w starych tematach. Piszemy jedynie sensowne wypowiedzi w tematach obecnie komentowanych.

II. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 30 dni.

III. Można złożyć jedno podanie co 7 dni.

IV. Podania można składać tylko wtedy, gdy użytkownik nie ma warnów (Jeżeli masz to najpierw trzeba go odrobić - KLIK )

V. Wypełniamy i wstawiamy do podania wzór (bez opisu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×