Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nieogarniety Joe

Admini

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zgłosić następującą sprawe. Na serwerze dd2 jest gracz odpalony o nicku aah czy jakoś tak jest admin RA$HID i nic mu nie robi... Przepraszam ale jest to śmieszne dla mnie jak i innych graczy... Nie można grać bo jakiś cziter sb gra a admin mu nic nie robi ... No kurde coś tu nie tak.. To po pierwsze a po drugie proszę aby admini jak sie podjeli być adminami wchodzili na serwery częsciej . Bo serwer roi sie od cziterow .. Nie dotyczy to admina: matek, C47 i gn1ew. Dziekuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Rozumiem ale jak mam napisać jak admini nie ktorzy nieprzyjmuja na steam ? Chyba sami podejmujac sie tej roli powinni od czasu do czasu wchodzic i lukac .. A tu kurcze admin jest koles na perfidnym wh i aimie i nic mu nie robi caly serwer narzeka a admin nic !! No sorki ale to jest smieszne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale jak mam napisać jak admini nie ktorzy nieprzyjmuja na steam ? Chyba sami podejmujac sie tej roli powinni od czasu do czasu wchodzic i lukac .. A tu kurcze admin jest koles na perfidnym wh i aimie i nic mu nie robi caly serwer narzeka a admin nic !! No sorki ale to jest smieszne !

 

Z tym to się nie zgodze ponieważ każdy admin do którego pisze że na servie lata odpaleniec to zawsze mi odpisuje i wchodzi na server...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale jak mam napisać jak admini nie ktorzy nieprzyjmuja na steam ? Chyba sami podejmujac sie tej roli powinni od czasu do czasu wchodzic i lukac .. A tu kurcze admin jest koles na perfidnym wh i aimie i nic mu nie robi caly serwer narzeka a admin nic !! No sorki ale to jest smieszne !

 

Napisz który admin ci nie odpisał??

jak pisales do admina (ktory ci nie odpisal) to patrzyles na status moze mial zajety lub zaraz wracam????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1. Nie wiem kiedy to było.

po 2. Możliwe, że wtedy amx się zbugował i kickowałem gościa (nie pamiętam wszystkich swoich banów i kicków, chyba nie jest to wymagane...).

po 3. Nikt nie pisał ani na steam, ani na gg, ani na u@ ...

po 4. Jeśli to było w ciągu ostatnich 2-óch dni to mam jakieś dziwne przerwy w dostawie internetu i na liście graczy niby jestem ale dead...

po 5. Czasami mi się zdarza, że wchodzę na spekta, żeby nie wiem przykładowo odcedzić zagotowane ziemniaki hahaha , albo nie wiem, brat mnie np. zawoła, ktoś zapuka do drzwi itp, a więc przez jakieś max 10 minut mnie nie ma...

 

Wyraź się jakoś bardziej szczegółowo i jak jest jakiś cziter na serwerze to pisać, bo ja albo odpisuje, albo od razu sprawdzam gościa (tylko, że takie dzieci nie wiedzą, że jest amx_spectate i myślą, że sobie dalej gram), na inne serwery [TP] też zaglądam pare razy dziennie.

A poza tym weź mnie nie denerwuj, bo na gg jak jestem w domu to wszystkim odpisuje, na steam to samo (chyba, że mam zaraz wracam itp.), tak jak już napisałem gonię po serwach sprawdzam lookam graczy, od kiedy adma dostałem jestem CODZIENNIE ponad 2 godziny na serwerowni i nie gram cały czas lecz prawie połowę tego czasu siedze na tym tajemniczym dla cb amx_spec...

 

@edit @Nieogarniety Joe nawet nie zaprosiłeś także... Ja przyjmuje wszystkich ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja mam akurat przerwę (lagi z niewiadomego powodu - net 20MB komputer ciągnie GTA IV i inne na lajcie to czemu nie cs'a), więc nie mogę wchodzić i sprawdzać bo to nie ma sensu oglądać gościa z 25 fps ^^ Ale jak piszą do mnie to na 90% wypadków wchodzę (czasami gram w coś innego a nie tylko maniak cs) i nie mogę zobaczyć, odpisać a już na pewno wejść, adminów jest około 15 (?) więc jedyny na steam zdarza się że jestem rzadko a jak już jestem to wbijam :) ale do mnie to tam nikt nie pisze ^^ najwyżej inny admin, bo nie ma czasu albo 2 kolesi :D

Twojego uniesienia nie rozumiem, nie ma sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beniamin[/color]' timestamp='1353602407' post='90811']

Napisz który admin ci nie odpisał??

jak pisales do admina (ktory ci nie odpisal) to patrzyles na status moze mial zajety lub zaraz wracam????

 

Nieogarniety Joe[/color]' timestamp='1353678123' post='90880']

Ale admini niektorzy nie przyjmuja zaproszen na stemie

 

 

Ktoś chyba nie umie czytać ze zrozumieniem postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując następnym razem składaj skargi na konkretnych adminów. Przeczytaj regulamin admina i serwerów. Jeżeli ktoś go łamie to zawsze możesz go zgłosić.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×