Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

21 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: truskaw

2. Wiek: 17

3. Od kiedy grasz na naszej sieci: Na serwerowni spędziłem już blisko rok , pół roku na platformie STEAM i wcześniej na NON :D

4. Ile czasu spędzasz dziennie na forum i serwerach: Na forum spędzam bardzo dużo czasu, na serwerze jeszcze więcej. Praktycznie za każdym razem gdy opuszczam CS , odpalam stronkę i patrzę co się dzieje . W weekend grywam troszkę mniej gdyż ciągłe mecze wykańczają mnie :D Staram się wtedy bardziej pilnować forum :)

5. Twoje doświadczenie (opis): Doświadczenie małe , ale jest. Dużo czasu poświeciłem na poradniki w sieci dotyczące amx bans i innych tego typu forum . Myślę , że większych problemów na początku nie miałbym, gdyż szybko się uczę :D. W ostateczności zostają mi "starsi" i doświadczeni koledzy , którzy zawsze będą mi pewnie służyć pomocą :P

6. Dlaczego ja? (opis): Chciałbym Wam pomóc, iż na tym stanowisku nie ma zbyt wielu adminów. Często widzę jak ktoś składa prośbę o UB, i czeka dłuższy czas na UB, a sam mógłbym to zrobić. Screeny potrafię rozróżnić czy to nie czasem WH bądź czy screeny nie było modyfikowane itp. Do dem posiadam program "SK PLAYER 1.1" i dzięki niemu potrafię rozróżnić czy ktoś na owym demku nie jedzie na WH, AIMie,SPEEDHACKU.

7. Reklamy [5x] - Osoba starająca się o członka UB Support ma obowiązek wkleić pod podaniem 5 linków do reklam -

 

1. http://cs-polska.pl/...p?p=37326#37326

2. http://cs-maxskills....7144#post157144

3. http://cs-szambo.pl/...p=111151#111151

4. http://cs-prosiaczek...2-COD-TP-DM-BF2

5. http://cs-gra.pl/-vt70394.htm#186094

 

 

 

Myślę , że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i wspólnymi siłami będziemy działać na serwerze by wszyscy normalni (podkreślam normalni !) ludzie mogli miło spędzać czas na serwerowni cs-kopytko ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie oszukujmy się! Na serverze panuje chaos i anarchia nie od dziś! Adminów nie ma a jak są to tzw "admini grający" - czytaj ślepi na potrzeby innych graczy ale "admini nierozgarnięci" czytaj nowicjusze, którym trzeba wszystko pisać bo sami ślepi jak pień. Do czego zmierzam. Truskaw to jeden z nielicznych adminów - obok Viertnika i BTL'a który trzyma poziom. Lepszej kandydatury nie będzie długo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za tym aby otrzymał ową rangę, przyda się ogarnięta osoba na dosyć odpowiedzialne stanowisko.

Widać, że wie co robi na forum jak i serwerze, będzie wiedział co zrobić z ową rangę i nie da plamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak. Dosyć często widać go na serwerach jak i na forum, myśle, że da sobie radę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast się wyłamię i niestety jako gracz tylko oczywiście powiem, że jestem na NIE. Zwłaszcza po przygodzie z jego kolegą, który znalazł się na BL, a on za nim obstawał mimo 10000% haxowania (ponoć patrzyli sobie w ekrany ^^, co zostało podważone ponad wszelką wątpliwość), a ponadto cs.kopytko poprzez niestosowne komentarze na forum BL jako admin postawił w złym świetle.

 

Ludzie w dziale UB winni być bez skazy. Stąd moja odmienna opinia.

 

Truskaw bez urazy. PEACE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja natomiast się wyłamię i niestety jako gracz tylko oczywiście powiem, że jestem na NIE. Zwłaszcza po przygodzie z jego kolegą, który znalazł się na BL, a on za nim obstawał mimo 10000% haxowania (ponoć patrzyli sobie w ekrany ^^, co zostało podważone ponad wszelką wątpliwość), a ponadto cs.kopytko poprzez niestosowne komentarze na forum BL jako admin postawił w złym świetle.

 

Ludzie w dziale UB winni być bez skazy. Stąd moja odmienna opinia.

 

Truskaw bez urazy. PEACE.

 

Co było to było . Gdyby mi na tej funkcji nie zależało to nawet bym się o nią nie starał. Chcę pomóc naszej serwerowni i oddać się dla niej ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym stanowisku powinni byc ludzie ogarnięci i odpowiedzialni, po tym co Bind napisał to jestem na nie. Nie wyobrażam sobie żeby na tym stanowisku był ktoś stronniczy, że da ub bo to jego kolega. Na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co dostałem BANA od tego "ADMINA".... załosny człowiek. zero kontaktu, zero wyjasnien. JAK MAM TO WYJASNIC, bo nie umiem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co dostałem BANA od tego "ADMINA".... załosny człowiek. zero kontaktu, zero wyjasnien. JAK MAM TO WYJASNIC, bo nie umiem!

 

YYYSZA spokojnie :)

 

Już wyjaśniamy, a więc :

 

1) dostosuj się do wzoru : http://www.cs-kopytk...-o-odbanowanie/

2) w twoim przypadku jest to demko, które znajduję się w cstrike polish pod nazwa kopytkode_dust2.dem (coś takiego)

 

Wgrywasz i kończymy temat :D

 

I te słowa obraźliwe w stosunku do mnie są nie na miejscu !

Edytowane przez truskaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co dostałem BANA od tego "ADMINA".... załosny człowiek. zero kontaktu, zero wyjasnien. JAK MAM TO WYJASNIC, bo nie umiem!

 

Każdy może dostać ss'y lub demko więc się nie unoś. Na pewno nie świadczy to o byciu żałosnym...To nie piekarnia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UB Support na razie nie dostaniesz.

 

Dałem truskawowi na razie inną funkcję, zobaczę jak się sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×