Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Elira

Telefon na kartę - opłaca się?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już tu jestem, poproszę Was o pomoc :) Nie zauważyłam nigdzie działu o GSM, takze mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę.

 

Kwestia jest taka, że opłaty za abonament zaczynają mnie przerażać i zaczynam się zastanawiać nad przejściem na kartę. Z tego co się orientuję, oferty często są dużo lepsze niż w abonamencie. Macie może doswiadczenie w tej kwestii? Zależałoby mi na dużej ilości minut, trochę mniej na smsach, pakiety internetowe nie interesują mnie wcale. Ponoć play ma dobrą ofertę, ale nie chcę też żeby inni mieli do mnie drożej. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o sms'y to polecam ci karte heyah (darmowe sms'y do heyah a do innych sieci 10gr)natomiast jezeli chodzi o polaczenia to ci nie pomoge bo nie wiem.

 

Zawsze mozesz wejsc sobie na strone www danej sieci i tam sie czegos dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mało korzystasz z telefonu to karta to lepsze rozwiązanie.

Jeżeli dużo rozmawiasz przez tel to znacznie lepszym rozwiązaniem jest abonament. Oczywiście należy odpowiednio dostosować ile potrzeba Ci "darmowych" minut itp. Trzeba pochodzić po salonach i poszukać aktualnie najlepszej oferty tj. najwięcej minut za najmniej. Często jak przedstawiciel widzi, że jesteś zainteresowany to wciska tak, aby jemu było lepiej, a po prostu nie informuje o aktualnych promocjach itd.

 

Ogólnie jeżeli i tak miałbyś wydać na kartę to 30zł (czy tam więcej) to abonament się o wiele bardziej opłaca, o ile dobrze wybierzesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi :)

 

No właśnie wiem, że na stronach można szukać, czy po salonach, ale chciałam trochę pójść na łatwiznę i stąd moje pytanie :D Zresztą bardziej chodziło mi o to, jak te oferty w praktyce się sprawdzają, bo na papierze zawsze wszystko jest fajnie.

 

Ej, a coś o tej nowej sieci wiecie - http://virginmobile.pl/ ?? Oferta wygląda na dobrą, ale jak z zasiegiem na przykład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej sieci to na pewno dowiedz się z jakich nadajników korzystają. Początkujące sieci najczęściej bazują na innych np. Heyah na T-mobile itd. Jeżeli mają swoje to ja bym nie brał u nich jeszcze, gdyż po prostu zasięg będzie tylko w miastach ^^ Tak samo było z Play na początku.

 

Przy wybieraniu ofert abonamentu taka mała wskazówka. Przedstawiciele w salonach oraz na ulotkach podają ceny NETTO. Osobiście jak rok temu podpisywałem umowę to zorientowałem się o większej cenie dopiero jak mi przyszedł pierwszy rachunek, także warto wiedzieć takie rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virginmobile z reklamy usłyszałem "virginmobile już w Polsce" widać, że nowa jakaś

Ja bym nie polecał. Sądzę tak jak Petrus dowiedz się z jakich nadajników korzystają.

Wybierz znaną sieć, może popytaj znajomych jakie polecają.

Gdy bierzesz telefon na abonament uważaj widzisz jak Petrus sie dał nabrać. Niektórzy w salonach są naprawde " fajni " i Ci napewno coś polecą

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×