Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro TP nie ma sensu bo gra za dużo dzieci jak wspominaliście, i 80% nie wykonuje celów a jak sie będzie karać każdego założmy na 1h wróci i dalej będzie grał 4fun to trzeba dać na dłużej i będzie co raz mnie graczy więc może jedynym sensownym rozwiązaniem jest przerobienie na FFA CLASSIC z mapami esl, bez szału. Max 10 map.

 

/Petrus/ Skarga, a defakto propozycja zmian dotyczy czego innego, więc pozostań przy głównym wątku.

- Czasy banów nie podlegają dyskusji:

15. [TP] Cele mapy - ostrzeżenie -> kick -> 5 min

- Nie ma możliwości zmiany moda, myślisz, że ten TP, na którym grałeś od razu był steam i wszystko było cacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był odrazu, ale wiem, że to teraz jeden z lepszych TP. Możesz spróbować only steam.. Ja np widze dużo steamów na tp. Czasami trzeba zaryzykować. Nie mówię o wiaderku. Dziwię się, że kopytko istnieje od 2010 roku. Pozwól porównac kopytko z siecią, która też istnieje od 2010 . Obecnie ma bodajże 17 serwerów, na których gra prawie, że full osób. Jest to zasługa ciężkiej pracy, a tutaj widze tylko ty Petrus jesteś H@ i ty masz wszystko na głowie całe serwery.. Tam każdy jest przydzielony do kogoś innego. Napewno znalazło by się tutaj paru odpowiedzialnych ludzi, którzy by się zajeli serwerem Ja bym pomogł wam rozkręcić sieć, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. WYsłałem Ci na gg propozycje, ty nie odpisałeś...

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może spróbować only steam, bo było już to niejednokrotnie i jakby tak zrobił to byś latał po mapach sam lub we 2 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tylu graczy żeby zrobić only stem.. każdy to wie -,- Wracajac do nuke, jakoś nie specjalnie zauważyłem żeby ktoś się żalił, wchodzę, gra conajmniej 10 osób i jest git, to jest TP i takie mapy jak train, nuke uczą umiejętności i taktyki, na dd2 czy inferno można pograć na co 3 serwerze. Jestem za tym żeby mapka została.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei poroponuje jak hmm.. raczej zdecydowana wiekszosc zeby zmienic na aztec :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

może lepiej na assault albo militia?

 

Ogarnąć się ludzie! Macie 3 mapy do TP - najlepsze jakie do TP istnieją! Serwer również jest z założenia TP więc nie wiem w ogóle o czym my tu dyskutujemy. Chcielibyście kolejną mapkę do TP to zróbcie temat i głosowanie. Nie chcecie NUKE to też zróbcie ankietę. Nie wiem czy będzie was jarać znowu gra na dwóch mapach.

 

Z tego co tu czytam to niektórzy powinni zmienić serwer na FFA. Zrobię tylko swojego lapka to udowodnie każdemu chętnemu, że na nuke nie ma żadnej różnicy w której jesteś drużynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1355753692' post='93167']

Zrobię tylko swojego lapka to udowodnie każdemu chętnemu, że na nuke nie ma żadnej różnicy w której jesteś drużynie.

Ja wiem że sie da i dla doświadczonych nie ma różnicy ale weź tu graj na tym serwerze jak 70% graczy nie wie co to chodzenie. Ty sie skradaSZ a tu przeleci ci jakis bot narobi hałasu i po grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
{WGW} Dodo[/color]' timestamp='1355768624' post='93192']

Ja wiem że sie da i dla doświadczonych nie ma różnicy ale weź tu graj na tym serwerze jak 70% graczy nie wie co to chodzenie. Ty sie skradaSZ a tu przeleci ci jakis bot narobi hałasu i po grze

 

To nie jest mix, ani ESL tylko serwer publiczny. Poza tym na wszystkich mapach, jak ktoś nie umie grać TP to robi tak samo.

 

Na razie zostaje tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×