Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

33 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele osób sie skarży że nuke jest beznadziejne, niezrównoważone, wyraźna przewaga ct, a więc proponuje usunąć tą mape albo zamienić na tuscana lub kabul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nuke spoko mapka, ja nie wiem co oni chcą...

jak nie lubią to niech wychodzą na 20 minut i wracają :P

P.S. Nie wiem czemu napisałeś to w skargach...

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę tuscana albo kabula, gdyby miała być zmiana mapy to jestem za tymi dwoma! :)

Co do nuke, bywam tam czasami i nie zauważyłem aby ktoś skarżył się na ową mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
C47[/color]' timestamp='1354201343' post='91357']

Co do nuke, bywam tam czasami i nie zauważyłem aby ktoś skarżył się na ową mapę.

Następnym razem zrobie ss albo nagram demko :D

Dzięki za poparcie. Ja osobiście tez jej nie lubie

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabul na serwer tp? -.^
Poza tym tp bez nuke to jak Petrus bez cs-kopytko :P
Nie róbcie jaj... Nuke to podstawowa mapa, poza tym nie wierzę, że żalili się jacyś ogarnięci kolesie, których zdanie było by wiarygodne i godne zaufania. Jeśli się ktoś żalił, to pewnie jakieś nonsteamowe boty którzy gówno wiedzą o cs, a do ogarniania im daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu była ANKIETA, z której największą liczbą głosów cieszyła się mapa de_nuke. Nie zrobisz z serwera moda, który każdemu przypadnie do gustu, zawsze ktoś się znajdzie kto będzie hejtował Twoją decyzje. Jakakolwiek zmiana może przynieść pozytywne jak i negatywne skutki, a czy w przypadku nuke skutek był negatywny? można by nad tym polemizować hmm . Osobiście nie widziałem, żeby ktoś się jakoś szczególnie źle wypowiadał o mapie.

A jak miewają się wykresy graczy przebywających na serwerze po dodaniu nowej mapy? wskaźnik wzrósł czy zmalał?

Proponuje jeszcze zaczekać z podjęciem decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam żalił sie gracz Maksiu, Froxen, lost, AAAAAAA, i paru innych. Tak coś pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o De_nuke , to na tej mapie zawsze duzo ludzi Wchodzi i wychodzi , przez takie cos serwer staje sie pusty na tej mapie, wiec czesto zostaje po kilka osob. ja osobiscie ją Przezyje , tylko malo tych map . ale jesli chcecie ją zmienic to dajcie De_Train Mysle ze ta mapa zdecydowanie Zastapi De_nuke z Pozytywnym skutkiem . Mam nadzieje ze ludzie beda Sie dobrze bawic grajac na nowej Mapie . :prosze::wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie róbcie sobie żartów. Walczyłem o tą mapę i wy mi w tym pomagaliście więc nie róbmy siary i problemów. Wydaje mi się, że gracze nie wychodzą podczas nuke, zazwyczaj jest tam full serwer, tak jak na pozostałych w ciągu dnia. Ja uwielbiam tą mapę za jej dźwięki, słychać dosłownie wszystko co się dzieje i ma cienkie ściany! :D

 

Z ankiety wyszło też, że kilka osób chciałoby traina, ja nadal jestem za tym żeby tą mapkę wprowadzić.

 

Może ten cały problem rozwiązałoby głosowanie nad kolejną mapą? Moglibyśmy wrzucić traina i cpl_mill bądź tuskana do obecnych i zobaczyć co ciszy się największą popularnością, później ewentualnie usunąć te, które i tak nie są grane. Założę się, że wtedy wykres wyglądałby tak, że dd2 i inferno miałoby po 30%, a train i nuke po 20%, albo coś w tych okolicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zgodzę się z AAAAAAAAAAAA . Mam na myśli to , że jak mamy zmieniać nuke'a na inną mapkę , to niech to będzie de_train . Nie uważam , że nuke ma zły wpływ na frekwencję na serwerze , a poza tym jest to moim zdaniem mapka dobrze ćwicząca skilla. Jednak ja bym obstał przy tym aby zostawić tak jak jest.

GumowyKaczor^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie de nuke tylko w ct : )

Zawsze cięzko mi po stronie tt wbić na górny, ja bym ją zostawił jest to podstawowa mapka. Można by i dodać tego traina tuskana czy mirage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrócił do klasyki. DD2/inf dwie według mnie najlepsze i najbardziej zrównoważone mapy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
{WGW} Dodo[/color]' timestamp='1354379349' post='91529']

Ja bym wrócił do klasyki. DD2/inf dwie według mnie najlepsze i najbardziej zrównoważone mapy

 

Piszesz to co drugi post. Przestań spamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodo mistrz 8 postów we własnym temacie na 12 (z moim) napisanych przez innych

 

Cóż, przed dodaniem nuke do mapcycle'u było głosowanie na temat serwera TP. Osobiście wybrałem DD2/INF, ale zgodnie z ideą demokracji ;D (no dobra, może władzy autorytarnej) doszło do tego, że mapa de_nuke została jednak dodana. Oczywiście NIE MOŻNA (może pora sobie to uświadomić) wszystkim dogodzić. Petrus sam pisał, że marne tłumaczenia, że "bo ja lubię coś tam są mało konkretne. Jedni lubią to, a inni co innego." są do niczego, bo każdy lubi co innego.

Wiele osób sie skarży że nuke jest beznadziejne, niezrównoważone, wyraźna przewaga ct

 

Proszę, żeby nikt tego nie brał do siebie, no ale nuke jest mapą taktyczną, co oznacza, że trzeba myśleć, jak i mieć jakieś umiejętności strategiczne, taktyczne jak i kooperacyjne. Jak ktoś nie myśli to się zniechęca, proste? To jest serwer TeamPlay, dlatego te wszystkie wartości, które wymieniłem są potrzebne, żeby umiejętnie grać na serwerach TP. Przykładowo, jeśli będziesz grał spara, czy jakiś mecz, to co? Będziesz w TT i wyjdziesz, bo "ta mapa jest beznadziejna". MaTek i franca mają racje. De_nuke to stara dobra szkoła. Nie można biec i grać bezsensownie, szczególnie na TP.

P.S. Właśnie de_nuke też należy do klasyki :)

P.S. 2. Z tego co wiem, to Froxen był za dodaniem mapki do mapcycle'u więc nie wiem, czy tak szybko się rozmyślił, czy tylko przetoczyłeś mu swoje zdanie

Edytowane przez qhaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywałem nie raz ffa, czy TP na nuke i nie zauważyłem jakiejś przewagi ct. Jeżeli się ogarnia to na wspomnianej mapie się bardzo fajnie gra. Wiadomo każdy lubi co innego.

 

Zobaczymy jeszcze co z ta mapą, ale jak sami widzicie - jest propozycja, a wypowiadają się jakieś ~ 3 osoby w kółko. Czy to jest głos całego serwer, na który wbija kilkaset ludzi dziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązaniem jest też wgranie "esl map" i dodać vote gdyby ludzie nie chcieli jakiejś mapki.

Co do grania na nuke TP jest to niemożliwe, gra tam za dużo, wyrażę się tak dzieci ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lost[/color]' timestamp='1354456682' post='91596']

Co do grania na nuke TP jest to niemożliwe, gra tam za dużo, wyrażę się tak dzieci ...

 

A na DD2 już grają TP? W tą grę grają prawie same dzieci, także jeżeli chcesz w nią grać to się raczej przyzwyczaj. Jeżeli ktoś nie wykonuje celów mapy to zawsze można go ukarać, w końcu to serwer TP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był to serwer only STEAM napewno by się grało przyjemniej niż teraz. Grałem na TP only Steam i każdy leciał za paką albo się jakoś rozstawialiśmy, a nie teraz jestem w tt każdy mówi B a paka sama leci długą.. w ct to samo raz tt zraszuje na b to w następnej rundzie all na B, a ja sam zostaje na A. Gracze którzy mają steam są bardziej poważni. To jest moje zdanie.

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lost[/color]' timestamp='1354461262' post='91609']

Gdyby był to serwer only STEAM napewno by się grało przyjemniej niż teraz

 

Jeżeli lubisz grać 2 vs 2 to z pewnością.

 

Serwery only steam nie "żyją" od kilku mies, tylko mają po ładnych kilka lat. Oczywiście tyczy się to rozkręconych serwerów, więc nie ma sensu porównywać naszego TP do wiaderka, czy innych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×