Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
C47

Podliczanie aktywnych graczy na serwerach

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Z tego co zauważyłem została wprowadzona nowa tabelka z serwerami, dodatkowo jest informacja ile osób gra na serwerze z ilu możliwych oraz wartość ta jest podana w procentach, niestety występuje pewien błąd w opisie. Weźmy sytuację z teraz (trochę matmy):

 

Gracze na serwerach:

20+23+15+17=75 (Informacja jest, że 74, czyżby brało jedną osobę z TS3? Wtedy wyjdzie 75) poza tym w tabelce obok są zupełnie inne wartości (kolejno zaczynając od dd2) 22,19,15,18

 

Sloty na serwerach:

24+25+18+19=86 a w informacji "tekstowej" poniżej serwerów jest napisane:

Aktualnie na naszych 4 serwerach publicznych Counter Strike 1.6 gra 74 / 105 (86%) osób.

 

Skąd to 105? Wnioskuję, że zostały doliczone sloty z TS'a lub VT, jednak po dodaniu ich do w/w wyliczenia (tj. 86) wychodzi ponad 105.

 

Procentów już nie chce mi się liczyć ale zapewne też wyjdą niepoprawne wartości...

 

edit:

Gdyby ktoś postanowił policzyć ponownie (a nóż się pomyliłem) dorzucam screena z danym które ja liczyłem.

http://img255.imageshack.us/img255/6450/beztytuuuno.png

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo zauważyłem, jakiś czas temu, tylko nie miałem czasu, żeby to zgłosić (szkoła itd. :/ ) Do tego chciałem jeszcze dodać, że w psychostats po kliknięciu na dowolny serw wyświetla się tylko gametracker cod-moda. Nie wiem czy to taki wielki błąd, ale na pewno przydałoby się to zmienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybcy jesteście :D

C47[/color]' timestamp='1354285181' post='91446']

Aktualnie na naszych 4 serwerach publicznych Counter Strike 1.6 gra 74 / 105 (86%) osób.

 

Skończyłem to robić oraz ogólnie poprawiłem całą tabelkę, która już jest od 2 dni jakieś 10 min temu;p

Rzeczywiście był błąd w podliczaniu slotów, już go naprawilem. Czasem ta liczba może się wahać o 2-4 sloty, gdyż po 1-2 sloty są ukryte na serwerze, gdyż 1 slot zajmuje HLTV i 1 rezerwacja adminów. Czasem, jednak komuś jakimś cudem udaje się wejść na te sloty i jest zamiast 23/24 25/25 :)

 

 

qhaski[/color]' timestamp='1354285735' post='91449']

Do tego chciałem jeszcze dodać, że w psychostats po kliknięciu na dowolny serw wyświetla się tylko gametracker cod-moda.

Tu jest gorzej. Ogólnie wszędzie jest ustawiony inny serwer, ale nie wiem czemu się to jakoś buguje i wyświetla tylko ten, który dodałem ostatni. Mam to na uwadze i jak znajdę chwilkę to popracuje nad tym.

 

@edit

psycho poprawione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×