Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lost

Ranga Uploader

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie dobrym pomysłem by było dodanie nowej rangi "Uploader"Tak jakoś pomarańczowy wpadł mi w oko :)

 

 

Uploader to osoba, która umieszcza pliki na forum pliki związane z Cs 1.6 (np: mapki, pluginy)

 

Jeżeli, by to weszło to napisze wam przykładowe wymagania do tej rangi. Może Petrus z tego by skorzystał

 

"x" oznacza liczbę

 

Wiek minimum "x"

Staż na forum "x"

"x" Postów na forum

Brak ostrzeżeń

Aktywny na forum

"x" wrzuconych plików do działu

Edytowane przez Lost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jest raczej zbędne, ale jak ktoś ma czas i chęci to może pomóc wielu graczom, którzy tworzą swojego serwa, czy nam. Ja na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to kiedyś była ranga Active User, też ładnie wyglądała i jeżeli się nie mylę była przeznaczona dla użytkowników aktywnie udzielających się w życie sieci, myślę, że to trochę bardziej elegancka nazwa niż Uploader. Praktycznie na to samo wychodzi, tylko trzeba pisać (przede wszystkim) mądre i przemyślane posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może faktycznie dobry, użytkownicy z tą rangą byliby zobowiązani pomagać innym użytkownikom w sprawach dotyczących Counter-Strike'a a także innych spraw technicznych z nim związanych.

W tym wypadku nazwa "Active user" czy "Uploader" nie pasuje do owego zagadnienia, proponowałbym nazwę:

 

- Grupa Techniczna

Opis: Użytkownicy pomagający w technicznych zagadnieniach CS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Grupa Active User była po prostu grupą dla osób po przekroczeniu danej ilości postów (150).

2. Każde forum ma swoje rangi i typ podobne rzeczy i to, że gdzieś jest jakaś np. dodatkowa ranga nie znaczy, że u Nas również musi się tak owa znaleźć.

3. Nie widzę potrzeby wprowadzania, opisanej w 1 poście rangi, gdyż nie widzę nikogo kto wybitnie dodaje pluginy, poradniki itp.

 

Ogólnie grupy dla aktywnych userów są kłopotliwe. Ktoś się w danym tyg wypowiada super często i pomaga, a później jest pół roku offline. Wiadomo, część userów jest stała i się udziela, jednak większość to 'słomiane zapały'.

 

Coś pomyślę nad jakąś dodatkową rangą dla zwykłych użytkowników jeszcze.

Na razie temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×