Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
{WGW} Dodo

Neo

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z licznymi grającymi "Aktywnymi Banami" Nalegam petrus aby wgrać bana na neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się rozwinąłeś. Ja potrafię też napisać w tym poście tylko "Jestem na nie" i mieć sprawę w czterech literkach (chociaż jeżeli już zdrabniam to w pięciu).

 

Funkcja admina polega na tym, aby banować w czasie rzeczywistym graczy, którzy nie dostosowują się do regulaminu (czity, utrudnianie gry etc.) Naprawdę nie jest aż tak wielkim problemem zbanować gościa, który w tej chwili używa haksów, chyba, że coś się buguje. Powiedz mi, czy to ułatwi zadanie adminom. Oni ( w tym Ty) pilnujecie porządku na serwerze, a teraz jest ich tylu, że praktycznie czity są banowani na bieżąco (nie zawsze, ale przeważnie). Banowanie IP na zakres (bo na tym polega neo), jest niepraktyczne, gdyż banuje wszystkich na tym zakresie, a więc wszystkich graczy grających czysto też, co nie ułatwia sprowadzanie graczy na ten serwer. "Aktywne Bany"... tutaj niewiele można poradzić, jak ktoś chce zostać adminem, to musi być świadom tego, że będzie musiał, czy gracz nie jest "notowany"

Podsumowując, jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×