Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Petrus

TURNIEJ Offtopic turniej csk zima 2012

131 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Podobna moja drużyna (G) została wylosowana do meczu z drużyną Z " 14.12.12

X vs S wyjdzie O

 

15.12.12

Y vs W wyjdzie U

 

16.12.12

 

Z vs. jedna z drużyn, która wygrała chociaż 1 mapę (1 tura), a odpadła zostanie wylosowana do meczu wyjdzie P "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na demo od lorda, nie bd to papa

 

dletego też nie wrzucam wyniku dopóki sprawa się nie wyjaśni

Edytowane przez Seszele!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.speedyshare.com/kquED/demko-turniej.rar

 

Proszę, ja sam z ciekawością oglądnę te demka, ale szczerze wydaje mi sie że i tak nic nie bedzie, ktos mówił mówił że Lord był na BL. tak był ale został uniewinnony ;]

 

Tak btw, słyszałem Seszele że spłakałeś się już w 1 połówce, 1 mapy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że ludzie tak płaczą z takiego powodu, Ps dodam że byłem pod wpływem alkoholu ( i się nie chwale ) i dziwi mnie to że dla nich to było mocnym biciem jak w nich prawie nie trafiałem,

- boje się co by się działo gdybym grał trzeźwo.

Serce mi pęka gdy myśle że tyle steamowych graczy zachowuje się jak lamusy bez niego.

Powinni dodac w Steamo'wni nowe motto, " Steam nie dla idiotów "

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, tu nie chodzi o to że ja sądzę że byłeś odpalony i chcę za wszelką cenę Twoje demo. Chodzi tu o jakąś grę fair, nie było gn!ewa, który był zgłoszony wraz z some i iTo do tego turnieju. Spytali się mnie czy pozwalam im dobrać kogoś innego, pozwoliłem im, bo chciałem zagrać ten mecz i zobaczyć jak wypadniemy. Petrus również zgodził się na zamianę pod warunkiem, że gn!ew już następnych meczów grać nie będzie tylko osoba która go zastąpiła. Przed meczem pisaliśmy chyba ze 3 razy "nie zapomnijcie kręcić dema, kręćcie demo", Lordowi iTo podobno też mówił przed meczem że ma kręcić. Po meczu okazało się, że dema nie ma, bo był pijany, bo to, bo tamto.. Trochę to nie fair, pozwalamy Wam dobrać 3 gościa, który nie kręci dema choć dobrze o tym wiedział, było powtarzane to z dobre 4 razy. Czemu więc nie nakręcił? Mogliśmy nie pozwolić Wam dobrać Lorda i byłby walkower, ale znam Was i nie jestem taki więc pozwoliłem. Nie wiem co Wy o tym sądzicie, ale wg mnie nie było to okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam dobrze się zachowaliście jak przyjaciele, że pozwoliliście im kontynuowac, ja doprawdy tutaj tylko sprzątam i się nie wtrącam ale na hltv wszystko widac, co gdzie i jak,

- Przepraszam ja dojebałem bo nie ogarniałem wczoraj i mam nadzieje że mi wybaczycie.

i bez kitu miły gest z waszej strony że pozwoliliście zamiast gnieffa kogoś innego dac, szacuneczek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1sze wczoraj nie byla oficjalna data rozegrania meczu wiec nie mowcie takich bzdur ze 'moglismy nie pozwolic wam dobra Lorda i bylby walkower' i ze nie moge grac w nastepnych meczach bo rownie dobrze moglismy grac dzisiaj i ja bym gral, a ze pieklilo wam sie grac wczoraj to zagral za mnie lord bo wyraziliscie zgode.

 

pozdrawiam

 

 

17.12.12

iTo, gn1ew, someone vs. Seszele/CHRISSY//n1//Mary Jane

 

18.12.12

iTo,gn1ew, someone vs.

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz to nie pisz, ja mówiłem żeby mecz przełożyc na poniedziałek jak Ty będziesz i wtedy zagramy, ale iTo i some nie chcieli, więc graliśmy wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to czy byłeś pijany czy nie byłeś pijany .. Czytaj regulamin turnieju "każdy z graczy ma kręcić demko z gry" nie masz demka przykro mi ale walkower . Wszyscy Ci przypominali , nawet koledzy z teamu . Tyle na ten temat . Gniew, koledzy z twojego teamu sami nalegali żeby zagrać bez Ciebie :) nie jesteś w temacie .

Edytowane przez Leny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezus maria. Jeśli się iTo zgodzi, to zagramy ten mecz ponownie, w oryginalnym składzie, lecz nie wiem, czy iTo będzie chciał.

gn1ew, wiedziałeś, że mogliśmy grać ten mecz wczoraj, tą godzinę to mogłeś poświęcić na wczorajszą rozgrywkę.

 

Wynik i tak bedzie podobny. Mnie to obojętne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli Wam cos nie pasuje, to rozegramy mecz ponownie. Nam to wisi pewnie, bo i tak dostaniecie w baty, a seszele juz pisal, ze walkower na ich korzysc. Ogarnijcie go tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec spamu, ugadałem się z Koza, mecz powtarzamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iTo, przed meczem koza pisał, że bierzecie Lorda, to z góry się nie zgodziłem, wiec nawet przed meczem xD To dzisiaj napierdzielamy i gitara, nie chodzi o płacz, ale po prostu mówiłem z góry, że z nim nie chce potem był temat, że kogoś na K chyba potem że viertnika to tam powiedziałem bierta kogo chceta oprócz Lorda a tu gra i to mi się nie podobało. :)

 

Poza tym nie zależy mi na turnieju, dobra zabawa i tyle a wy już tam że coś tam że coś tam... Nie ważne.

Edytowane przez Seszele!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, Seszele ja nie zaproponowałem żeby z nami grał Lord, ja byłem za tym żeby z nami zagrał Vertnik, bo też ten turniej traktuję jak zabawę, a że Vertnik mój mentor nie odpisywał to someone zaproponował Lorda i tyle.

Ja chciałem nawet zagrać we 2 ale someone zapytał Lorda czy chcę grać, przecież to był NASZ problem, a Wy mogliście się nie zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spytalem koze, czy mozemy Lorda, pierw powiedzial, ze nie, ale Petrus się chyba zgodził, więc wszedł na miejsce gniewa.

 

moglismy grac we 2, ale chciałem trzeciego, aby cos ubil chociaz, a nie mialem nikogo pod reka procz Lorda, to go wzialem.

 

no coz, slyszalem ze Seszele dzis nie moze, zapewne jutro zagramy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gn1ew[/color]' timestamp='1355664604' post='93103']

mowilem ze nie wiem czy bede wieczoram i mnie nie bylo -.-

Twój 'team' stwierdził, że ich olałeś i walnąłeś focha.

Ja odpowiedziałem, że nagród nie będziemy dzielić i jak chcą dobrać kogoś innego to Ty wylatujesz. Jubasy się zgodziły i miało zostać wszystko wyjaśnione na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to wali mnie ta nagroda, gram dla zabawy, robia spiny ze nie gralem to mielismy czas do wczoraj zagrac a ze oni nie grali to nie moja wina.

 

i nie pieprz glupot ze sie nafochalem bo wyszedlem na dwor do kolegow , kto Ci takich bzdur naopowiadal czlowieku ?

Edytowane przez gn1ew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś koło 18 gramy z kozą, wcześniej jednak bardzo mozliwe, ze gramy z luqu czy jak mu tak i tak dalej, wiec kurwa koniec tego spamu odnosnie wczesniejszego meczu. Gramy w oryginalnym skladzie, koniec .

Edytowane przez someone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasz mecz z luque i tak dalej został wygrany przez nas walkowerem ( nie mogli sie zgrac ludzie, wiec wygrana na nasza korzysc )

 

jutro odbedzie sie final, w ktorym po raz trzeci zmierzymy się z jubasami, w godzinach wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie drużyny nie dogadały się . Koza mówił niby, że ok 18 , ale ja nic nie słyszałem ani seszele , jak się pytałem kozy to milczy i się nie odzywa . Tak wiedź , szybciej niż 22:30 nie możemy , a wy nie możecie później . Mecz na jutro moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×