Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Aniouek

Aniouek & Pionier Witają! =)

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie. Mam na imię Kasia i trafiłam na wasze forum przypadkiem, gdyż siedziałam z Pionierem na ts i pomyślałam " Muszę sobie znaleźć jakieś miłe, rodzinne, nie zbyt rozwinięte, coby szumu zbyt dużego nie było i co najważniejsze, forum z miłą atmosferą " No i tak po godzinach wypytywania wuja google, trafiłam do was, od razu spodobał mi się śnieg i bałwan ! ;) Postanowiłam więc się zarejestrować :)

Mam 20 lat i jestem w klasie maturalnej. Nauki trochę jest , ale znajduje bardzo dużo wolnego czasu :)

Gram w cs 1.6 , na steam mam również go (którego nie ogarniam) oraz lubię poszaleć w League of Legends - east.

Moją ulubioną bronią jest m4 + dgl , często również gram mixy.

Poza światem wirtualnym interesuję się również psychologią , psychologią jungowską , filmem oraz tańcem i muzyką.

Ale za dużo o mnie. Otóż siedząc na ts z pionierem , wzięłam go razem ze mną ;> heheszki, jesteśmy nie rozerwalnie połączeni jakimiś hromosonami czy czymś, nie wiem, ciężko mi to stwierdzić, ale zawsze do siebie wracamy i tworzymy w jakiś sposób jeden organizm, mimo iż on męski a ja damski :P

Co mogę o nim powiedzieć? Jest to bardzo cierpliwy człowiek, uczciwy i przyjazny. Myślę, że nie raz mogłabym stać na krawędzi bloku gdyby nie on i z czymstym sumieniem oddałabym mu moje życie, gdyż mam do niego pełne zaufanie.

Jako gracz, trochę lami ;> Nie obraź się złotko ;p Nie polecam chodzić z nim na banana, zawsze króci.

Jest osobą radosną i dającą wiele radości ;)

Pionier ma na imie Pawel i 20 lat (ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat przed nami 7 niebo).. ;D

Interesuje sie muzyka, tworzy rozne mixy i swietnie mu to wychodzi.

No wiec Witamy was serdecznie

Kasia i Pawel =)

 

Ps. Jestem raperka!

Edytowane przez Aniouek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Witam, zapraszam na dd2 oraz TP ;)

Miłej gry życzę :)

 

ps. Mam takie troche wścipskie pytanie wynikające z tego

Pioneer[/color]' timestamp='1355267720' post='92453']

Kocham Cię <3

, ale szatan mnie kusi, żeby go zadać: jesteście parą ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam na dd2 oraz TP ;)

Miłej gry życzę :)

 

ps. Mam takie troche wścipskie pytanie wynikające z tego , ale szatan mnie kusi, żeby go zadać: jesteście parą ? :D

 

Z nami różnie bywa, ciężko powiedzieć, na pewno najlepszymi przyjaciółmi i jednością , jeszcze ze sobą nie spaliśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Z nami różnie bywa, ciężko powiedzieć, na pewno najlepszymi przyjaciółmi i jednością , jeszcze ze sobą nie spaliśmy :D

 

...jednoscia napewno nie bylismy..

przyjaciolmi raczej tez nie.

 

a do spania nie dojdzie..

 

Kocham Aniouka ( Kaske ) i to tez wychodzi na jaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po krótszej chwili znalazłem -- sympatia.pl w sam raz dla Was hahaha hahaha . Może jestem stary, ale te amorky są takie jakieś bardzo publyczne ;D, nie jestem ich fanem, a Petrus chyba nie będzie tu robił symaptii ver. 2 ;D.

 

Tak na poważnie witam tego Aniołka vel ...(itd.).

 

Pioneer'a nie witam, bo on już się przedstawiał na forum ;)

 

WELCOME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×