Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
franca

Jakie lubisz piwo?

58 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Jako amatorski piwosz, chciałbym zapytać się, jakie piwo przypadło Wam do gustu.

 

Mi osobiście smakiem przypadła Lubelska Perła Mocna, która nie jest niestety wywożona dużymi ilościami za granicę mojego województwa, dlatego pewnie większość z Was nie miała okazji jej próbować, chyba że się mylę :)

A tak na skalę ogólnopolską to preferuję Lecha i Harnasia.

Butelka czy puszka? Mi to obojętnie. :ph34r:

Edytowane przez franca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja osobiście nie jestem smakoszem Piwa. Owszem czasem wypije, jednak nie ciągnie mnie specjalnie do niego ;)

Jak już to wolę coś mocniejszego w dobrym gronie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowanie wole butelki.. nie wazne co.. może byc lech, reddsy, lubie czeskie piwo.. lubię dębowe mocne.. i mozna wymieniac.. bo w sumei wybredna nie jestem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie, ale dla mnie piwo w puszcie.... hmm? "śmierdzi puszką?" Kompletnie zmienia smak na gorsze. Dlatego ja preferuje piwko: Zimnie, w butelce, a najlepiej jak jest darmowe - wtedy to jest mistrzostwo 8-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

hmmm ostatnio trafiłem świetne piwko o wdzięcznej nazwie "Canabis" ;) Piwko sprowadzane (chyba) z Holandii i robione na bazie słodu z konopii. Do tanich nie należy (6 zł za 0,33l), ale jest pyszne i ładnie się nazywa! :D

A tak z naszych polskich piw, to lubię sobie pomorskiego "Specjala" wypić, oraz Perełkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla tych co lubią harnasia, nie mogę tego syfu :D Mimo tego, że jest najtańsze, i gdy tylko na tego browara wystarcza już wolę się napić pepsi!

 

Mi ogólnie zawsze najlepiej wchodzi Leszek, Perła exprot i desperados :D

 

@Up wyślij mi całą skrzynkę tego browca! Flote oddam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś tam Harnaś nie przeszkadza. Może dlatego, że przez jakiś czas była ta promocja [kup jednego wygraj drugiego] i się chyba przekonałem. A na desperata mnie nie stać xD szkoda mi nawet hajsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desperadosa piłem raz w życiu, w wakacje była limitowana edycja "desperados red" o smaku guarany i czegoś tam, moje odczucia? Taki tam soczek. ;3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu na bogato można się szarpnąć :D Ale nie polecam desperadosa na dłuższą metę bo kac po nim jest tak kurewsko przerąbany, że rosół nie wystarczy.

U nas raz w biedronce było po 3.20zł

Edytowane przez The Psychol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbytnio nie lubie piwka zwłaszcza ciepłego ale na jakieś imprezki/urodziny to może Harnaś/Tyskie/Kasztelan Niepasteryzowany w puszcze oczywiście.Wlewam do szklanik do pełna jakoś z gwinta do gustu mi nie przypada  .. boss   !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasztelan odrzucał mnie ze względu iż nie jest pasteryzowany, jednakże gdy go spróbowałem bardzo się ucieszyłem :) dobre piwo i polecam

 

a co do picia z puszki to jest niezdrowo, butelki zdrowsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×