Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

bez żadnego kopiowania ciekawe skąd Ci wezmę jak usunąłem odrazu... po daniu na stronkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj demko.... Jesteś kolejnym graczem bez steama który gra pół roku... nie mam czasu na takie rzeczy sprzeczanie się z innymi czy grałem czysto czy nie... Może zobacz pierw ile gram i od kiedy a potem komentuj... Ten server działa na takiej zasadzie masz dobre staty od razu jesteś oskarżany przez innych typu wh info nie wiadomo skąd itp.. Ps. Jedynie którego mogę wysłuchać gracza,człowieka jest to BiNd którego już dość czasu znam z cs.pl po drugie jest to jedyny człowiek z którym się zgodzę i wysłucham co ma do powiedzenia... Bo reszta to są dzieci małolaty które maja po 14-15 lat i inne dzieci które gówno widziały gówno robiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez żadnego kopiowania ciekawe skąd Ci wezmę jak usunąłem odrazu... po daniu na stronkę...

 

To masz pecha i nie będzie UB...

Wstaw demko na swoją obronę z hltv.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Autorytet nie okazał się dla Ciebie łaskawy.

 

brak UB

 

p.s.: poszukaj w koszu - może znajdziesz SS'y.

 

demon - zbanowałeś gracza STEAM, więc powinieneś szybciej reagować i mieć argumenty ku temu - SS'y i demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiNd to jest wasz obowiązek udowodnienia mi ,że grałem nieczysto,bądź nie wiem... Ja dałem co dałem ss z gry i wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×