Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KoZa08

K0Z4 UB

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: K0Z4

Serwer: COD

Twój SteamID: STEAM_0:0:49826050

Twoje IP: -

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 07.01.13 około 16:05

Powód bana: Cheating

Nick Admina który zbanował: Stanik90

Dostałem bana bez niczego, Stanik90 wbił, był na spect trochę i mnie zbanował z powodem cziting. Grałem na COD, miałem przedmiot eliminator rozrzutu, nazwa sama za siebie mówi że podczas strzelania nie ma rozrzutu. Zanim zbanujesz to pomyśl chwilę stary.. Proszę o szybkiego UB, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dawaj HLTV i oglądamy, bo nie chce mi się czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K0z4 to odpal widziałem jego akcje ostatnio. Smiech na sali, info z dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekam na konkretne akcje, bo ja nic sobie do zarzucenia nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś mi od początku śmierdział..

Chociaż.. hmm czy to jest dziwne, że kozy śmierdzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

hahaha byś się wstydził. Latałeś na wh na początku stycznia gdy tylko wróciłem po Nowym Roku. Chciałem napisać Petrusowi o tym nawet, ale nie było go online. Na pewno nie budzisz mojego zaufania, ale jak to mawiają co się odwlecze, to nie uciecze. Więc GL tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj minutę proszę, bo tylko gadasz i gadasz.

 

 

@ Od 12 minuty demka mam przedmiot eliminator rozrzutu, żeby zaraz jakiś mądry nie napisał, że mam aima lub no recoila.

Edytowane przez KoZa08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ze zrozumieniem. Ja nie piszę o tym demku tylko pewnym wieczorze na d2 only. Masz farta, że nie pamiętam dokładnego czasu, bo bym Cię udupił. Dlatego napisałem GL...

 

KoZa08[/color]' timestamp='1357579473' post='95439']

@ Od 12 minuty demka mam przedmiot eliminator rozrzutu, żeby zaraz jakiś mądry nie napisał, że mam aima lub no recoila.

 

że co ?

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj, szukaj, wrzucaj i banuj. Coś za bardzo podejrzliwy jesteś, kto tylko lepiej gra ten od razu odpalony jest dla Ciebie. Jako gracz, który już trochę gra powinieneś wiedzieć, że czasem zdarzają się takie akcje, po których myślimy sobie " o kurde, jak ja to zrobiłem ". Jak już mówiłem, ja do zarzucenia nic sobie nie mam, oglądnąłem całe demo i nie widzę tam nic podejrzanego, może Stanik coś napisze skoro mnie zbanował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seszele![/color]' timestamp='1357571747' post='95413']

h3h3h3h3 ja bez ss'ów miałem zabranie admina ^^

 

Nie, Ty miałeś zabranego admina bo napisałeś "że nie chciało mi się czekać" i że zły dzień miałeś, oraz HLTV nawet zamiaru nie miałeś wrzucić. Więc sam byłem za tym żeby Petrusiński zabrał Ci admina, bo sam bym tak zrobił.

 

BiNd![/color]' timestamp='1357579066' post='95436']

byś się wstydził. Latałeś na wh na początku stycznia gdy tylko wróciłem po Nowym Roku. Chciałem napisać Petrusowi o tym nawet, ale nie było go online. Na pewno nie budzisz mojego zaufania, ale jak to mawiają co się odwlecze, to nie uciecze. Więc GL tam.

 

Może demka jeszcze są z tamtego dnia i zobaczymy? Pierwszy raz słyszę żeby Koza odpalał i myślę że nic nie ma.

 

Tak btw - Petrus nie zauważyłeś że pewni admini nie radzą sobie.

 

1 - Niektórzy nie ogarniaja graczy którzy są stali i nadal ich banują.

2 - W podaniu napisali że odróżniają czita od skilla, a 3/4 nie których adminów bany są czyste.

3 - Nie znają się na tym, po prostu złożyli podanie o admina, spełnili wymgania i tyle, są lubiani to ludzie dają na tak.

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Pierwszy raz słyszę żeby Koza odpalał i myślę że nic nie ma. :-) Pozatym na demku wyraźnie widać że ma item eliminator rozrzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17:13- HEAD

19.04- HEAD I przeskok w demku

przed bane zabicie przez drzwi :)

 

Stanik co to za akcje wybrałeś, bo szczerze nic ciekawego na nich nie ma. Jak znajdziesz coś bardziej godnego uwagi to napisz do mnie na PW, otworze temat. Tymczasem UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×